קלודי קלודי קלודיה...

מיכלשש

New member
../images/Emo211.gif קלודי קלודי קלודיה...

הזותי, שוב בהריון! LOL הלכה הקריירה
סתאאאאאאאם
מזל טוב!
מסתבר שהיה לה תפקידון בסדרה חדשה, אבל הוא בוטל מסיבות מובנות... נ.ב. - תמי תתקשרי אליי כשיהיה לך זמן

aerynsun

New member
מזל טוב לקלודי ../images/Emo95.gif

מי היה מאמין, ילד שני. מזל טוב למשפחה לג'ימי ולאח הגדול של הרך שיוולד בנובמבר נראה לי... תודה על הידיעה, אני אתקשר...

על איזו קלאודיה אנחנו מדברים black או

christian המהממת:p אם זו בלאק שיהיה במזל ..... אבל היי זה לא יפריע לסרטים של סטארגייט שהיא בהריון עכשיו? (אם זו בלאק)

מיכלשש

New member
סורי, כמובן שבלאק

(לא זכור לי שכריסטיאן היתה כבר בהריון אבל מה אני מבינה...
) סרטי סטארגייט כבר צולמו, קלודי (בלאק) היתה אמורה להתארח בסדרה ב-NBC בשם LIFE.

sprqy

New member
קראתי את זה בדיוק

קודם כל מזל טוב גדול!!
שנית אני מאד מקווה שזה לא אומר שהיא לא תופיע בפרקים החדשים של פארסקייפ ועצם זה שבוטל לה תפקיד בסדרה LIFE כבר מפחיד אותי אבל אולי בוטל לה התפקיד שם כדי להופיעי שוב בפארסקייפ!!!!!!!!!!!!!!
ידוע שבן וקלאודי מתים על פארסקייפ ויעשו הכל כדי לחזור השאלה איך יכניסו עוד הריון לסדרה LOL מי האבא הפעם?? סקורפי? רייג'ל? יכול ליהיות מצחיק... WHO THE FRELL IS YOUR DADDY??

FredScarran

New member
בדיוק מה שחשבתי

כשראיתי את זה - רק שזה לא יפריע לה עם פארסקייפ! מילא הלייף הזה - נראה לא כזה משהו גם ככה, למרות שהשחקן הראשי הוא דווקא די טוב (ואנגלי לחלוטין - עושה מבטא לא רע בכלל במעט שראיתי), אבל כל הקונספט לא כזה מבטיח. ממש יבאס אותי אם היא תהיה בסדרה גרועה... כזה בזבוז. האמת שהיא הצטלמה לסטארגייט בחודש תשיעי, ואחר כך היא התחילה את הצילומים של העונה העשירית בעודה מניקה בין הטייקים או משהו כזה, ככה שיש כבר תקדימים... חוצמזה, מי שממש יחסר לי ולא כל כך ברור לי איך רוצים לעשות את זה בלעדיו, זה ד'ארגו! מישהו שמע משהו על שאר השחקנים?

aerynsun

New member
חסר להם שדארגו לא יהיה

שיכניסו אותו לתסריט איכשהו.

sprqy

New member
דארגו יהיה!

דארגו ג'וניור קרייטון.
הנסון כבר ביקש מבן להופיע והוא בתהליכים אז אני מאמין שאם בן שם גם קלאודיה תיהיה שם. נראה איך ההורים מתמודדים עם הילד החדש. סדרת חינוך מעניינת זה בטוח יהיה... ויאללה אני רוצה צפיית שיא ככה נקבל סדרה כמו שצריך אחרי זה ולא שש דקות פרק (לא שאני מתלונן)

FredScarran

New member
נוכל לראות את זה חוקית?

הבנתי שהפרקים ישודרו באתר של סיי-פיי, זה לא כזה שחייבים להיות בארה"ב ומנויים לערוץ כדי לראות או איזו שטות כזאת? ואני כבר שמעתי דיבורים על סרט...

sprqy

New member
חוקי לגמרי!

זה ישודר אונליין ב SCI-PULSE סופסוף גם אנחנו נשפיע על הרייטינג LOL דיבורים על סרט?! איפה? מתי? למה? כמה? לינק?!

FredScarran

New member
מצויין!

איזה יופי! כשזה רק ארה"ב אין לפארסקייפ יותר מדי סיכוי להביא הרבה רייטינג, אבל כשזה כל העולם...
לא שמעתי משהו יותר מדי קונקרטי על סרט, כמובן, אחרת זה היה מלווה בלינק, נשבעת!
קראתי איפשהו, אולי באתר של TVGUIDE? אולי Slice of Sci-Fi? לא זוכרת, שהנסון אמר משהו על זה שהוא שואף שבעקבות ה-Webisodes יתפתח סרט, אולי, בתקווה. משהו כזה. אני באמת צריכה לשים לב יותר לפרטים, אני יודעת, אני פשוט מסוחררת מכל ההתפתחויות החדשות האלה!

aerynsun

New member
לא אותו דבר ...בעסה

אין כמו דארגו שיצעק ויצחק ויעצבן את כולם...בעסה. אני מקווה שאולי העלילה איכשהו תחזיר אותו ולא חשבתי על זה אבל נוכל באמת להשפיע על הרייטינג סוף כל סוף שזה נהדר! ואולי באמת נקבל סרט מתנה

aerynsun

New member
לא אותו דבר ...בעסה

אין כמו דארגו שיצעק ויצחק ויעצבן את כולם...בעסה. אני מקווה שאולי העלילה איכשהו תחזיר אותו ולא חשבתי על זה אבל נוכל באמת להשפיע על הרייטינג סוף כל סוף שזה נהדר! ואולי באמת נקבל סרט מתנה

MeItOsH

New member
יאאא!../images/Emo210.gif

איזה מגניב זה! עוד תינוק למשפחת בלאק-?[אין לי מושג מה השם משפחה של בעלה.] מזל טוב!!!

למעלה