"סוווי און פרדדור,איימ אה לוזר בייבי.."

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gif"סוווי און פרדדור,איימ אה לוזר בייבי.."

-שיר השבוע (של שייגעצ): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה

../images/Emo15.gif../images/Emo216.gif../images/Emo210.gif תשוקה בוערת מבפניםםםםם

אין פחד אמיתי- המכשפות אלג'יר- מנועים קדימה, הפסקול של קלרה הקדושה, וההופעה של קספר. בלהבלהבלה... אני בכלל עונה על זה רק כדי לשים תמונה בשביל עידניDD:

B a m b o o k

New member
עד שזה ישרוף לך קצת

-שיר השבוע (של שייגעצ): אין
- שיר השבוע (כללי): שלי בלי-התקווה 6
- אלבום השבוע: שרון הוצלמן-סיכוי קלוש - האדם שעשה לכם את השבוע: אוהד! - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אין לי כוח לאנגלית
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): ואא היו מלא מצחיקים השבוע וכרגע אני לא זוכרת כלום
- דבר שהשגתם השבוע: כייייייייייף חיים! ראיתי את שי,גלי ורז!
, מלא הופעות - מאכל השבוע: אוכל של דודה שלי והגלידה של אג'נדה
- משהו שעשה לכם את השבוע: כל השבוע היה מעולה בחיפה
- משהו שהרס את השבוע:
אבל אני יכולה לחיות עם זה... -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? ראיתי חברים וישנתי בלי סוף - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: צפון זה טוב השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ווליוווווווווום
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיעבור לאט לאט לאטטט -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: מי שבא
סתם: - תמונה:

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gif"תמיד היא תמכור לך סם! אהבת אמת.."

-שיר השבוע (של שייגעצ): אין
- שיר השבוע (כללי): Five - Cold Sweat עלמה זוהר - שיר אהבה אינדיאני
Beck - Loser Rio - Shine On Stacie Orrico-More To Life
- אלבום השבוע: אין
- האדם שעשה לכם את השבוע: מאמי שלי
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אאאאאאאאאאמממממממממ...לאדעת
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) כלכך הרבה דברים שאיתן [ידיד] שלי אמר אתמול!
- דבר שהשגתם השבוע: שופייייינג
- מאכל השבוע: מממ...אורז עם תירס
- משהו שעשה לכם את השבוע: עיר הבירה עם כוווולם,הופעה של אביב, אתמול עם רועי..
- משהו שהרס את השבוע: רק העבודה.. חוצמזה אחלה שבוע!
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? אממ...חמישי-עיר הבירה, שישי-מסיבת פרידה מהבית של עמית [ידיד שלי] ואח"כ רועי היה אצלי והיומ אני עודמעט הולכת לביתקפה-פאב-נרגילות עם רועי ושתי חברות
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אביב גפן מלך!!
[אנלא מאמינה שרועי ראה אותו
]
השבוע שבפתח:
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: שהוא ייגמר
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאתקדם בנהיגה. יאללה כבררררר.
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אמממ..מורי וג'קי [שניים מהשותפים שלי שאני מתגעגעתתתתתתת אליהם כלכך.]
סתם:
- תמונהעם עמיתוש

4534א34

-שיר השבוע (של שייגעצ): - - שיר השבוע (כללי): מה נעשה /הדג נחש - אלבום השבוע: - - האדם שעשה לכם את השבוע: רוני ! ורז - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)את רוצה שאני אעשה לך מסאג' מקדימה?
- דבר שהשגתם השבוע:.. - מאכל השבוע: בורקסים - משהו שעשה לכם את השבוע: כל מיני - משהו שהרס את השבוע: נתקלתי בדלת עץ לפני 4 ימים ועדיין כואב לי האף -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? סופ"ש בחיפה עם משפחה.. עיר הבירה.. וכלי רכב למינהם - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: מה נעשה מה נעשה השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: איי - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:אצליח ללמוד -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:
סתם: - תמונה

אייי מאיה מאיה...

עד מתי תשיכי לעבוד על כולנו בתמונות תמימות? :)
[אם מישהו רק יחשוב להגיב להודעה הזאת במשהו בסגנון של "עד מתי נוב 06?" אני אדאג שהוא יקורקע עד סוף חיו]

AvtipuS

New member
אתה כל כך צעיר

שאתה חושב שאומרים עד מתי על תאריך שיחרור

ססילייה

New member
לא כי בטח אתה מפלצת פזמ......./images/Emo6.gif

אבל שי, הוא צודק יצאת פעור. :) על טעויות משלמים!

ססילייה

New member
"לא רוצה לשמוע את הפרצוף שלך!" ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

-שיר השבוע (של שייגעצ):
- שיר השבוע (כללי): רק דקה-יהושע לימוני.
- אלבום השבוע:
- האדם שעשה לכם את השבוע: שופ. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "ודווקא היא אוהבת, איפה החוקים?איך מתרחקים?איפה כואב, איפה למצוא סיבה לרדת..או רק דקה להתקרב.." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "אני גם לא אמצע ספסל!!!" - דבר שהשגתם השבוע: חח שום דבר האמת - מאכל השבוע:פרח!!!!1 - משהו שעשה לכם את השבוע: שגיליתי בטעות שמדברים עליי טובות בבסיס.. - משהו שהרס את השבוע: כלום
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? טחנתי.
לאמא היה יום הולדת אז חגגנו מלא! - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: הזמן עושה את שלו. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: שיעבור. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: כלום,האמת שזה שבוע מושלם, כי יש הדממת קיץ לקצינים ולנגדים D: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: כמה כמה. סתם: - תמונה- אללי.... מה נסגר איתי

Dj SuNsHiNe

New member
../images/Emo42.gif מהיום אני כבר לא חיילת יותר =)

-שיר השבוע (של שייגעצ): פקיד אפרורי - שיר השבוע (כללי): i kissed a girl - אלבום השבוע: -- - האדם שעשה לכם את השבוע: הבחורה שחתמה לי על הקלירנס - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "יפה לך להיות משוחררת" - דבר שהשגתם השבוע: השתחררתי מצה"ל!!!!!!!!!!!!!!!!! - מאכל השבוע: קאזה דה ברזיל. היה מדהים! - משהו שעשה לכם את השבוע: שיחרור מצה"ל. - משהו שהרס את השבוע: אין כזה =) -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? בשבת אני טסה =) לקצת הרבה זמן. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: "אין לי באנג, אין לי אש, עד מתי אוג' 06?"- זה נגמר! השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לטיסה!!! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיעבור חלק. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: את כל החברים =) סתם: - תמונה: בתספורת חדשה וקמרה במיוחד (וגם לא תקנית)

למעלה