"דיס איז ד'ה סטורי אוף לאאאאאב"

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gif"דיס איז ד'ה סטורי אוף לאאאאאב"

שיר השבוע (של שייגעצ): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה

B a m b o o k

New member
נוסעים לסופרלנד עוד מעטD:

שיר השבוע (של שייגעצ): אין
- שיר השבוע (כללי): אסף אבידן-a ghost before the wall - אלבום השבוע:נעם רותם-עזרה בדרך - האדם שעשה לכם את השבוע: אין מישו ספציפי
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "יש אחד שמחכה רק לך, רק לך" (שרון הולצמן) - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "ציליק את מאוהבת?"
- דבר שהשגתם השבוע: הוו
צעיף, תיק חתיך, מכנסי דייגים ב10 ש"ח!, תיק של ג'ק
(ושני דיסקים מתנה לחג-איזבו ואסף אבידן, אבל זאת הפתעה
) - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: העבודה ביום ראשון, וההופעה של החבורה בשלישי
- משהו שהרס את השבוע: שאני שמנה. -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? כפיר, ירין ודני באו אלינו והיה מממממש מצחיק
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: לקבל 230 ש"ח על לשתות בירה זה החיים הטובייייים השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: היום סופרלנד, שלישי-ירושלים, רביעי-בשורות טובות בבארוק, חמישי-מי קבר את פול בעשן הזמן. איזה שבוע לפנים!D: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני ארזה
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: מי שבא ברוך הבא
סתם: - תמונה:איזה קומיקס אדיר זה

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gifטוב קיצר, פרשתי.

[מהפינה הזאת. אני אשאיר אתזה ותמלאו אתזה פשוט כל שבוע.. גמככה אינפה אפחד..חחח]
שיר השבוע (של שייגעצ): אין
- שיר השבוע (כללי): אביב גפן - קרן אור Coldplay - Viva La Vida
- אלבום השבוע: אין
- האדם שעשה לכם את השבוע: אפחד
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אם תרצי אותי אני כאן זוכר אותך היטב זוכר עד שכואב יותר מדי אם תרצי אותי אני בא חושב עלייך הרבה חושב עד שבוכה נשבר מי לקח אותך גבוה? מי השאיר אותי לבד? אם הייתי רק בטוח כשאמות אפגוש אותך ציפורים עפות ברוח להן תמיד יש קן לחזור ואני תמיד אשיר לך הלא שיריי לך קרן אור ואני עכשיו יודע שיש מלאך אחד ששם רק במיוחד לשמור עליי ובחוץ כבר ערב חג בא אמרו 'מה שתרצה' רציתי רק לראות אותך מי לקח אותך גבוה? מי השאיר אותי לבד? אם הייתי רק בטוח..."
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "נו מה נראלך? אני אוהב אותך!"
- דבר שהשגתם השבוע: חולצה מהממת מקסטרו.
- מאכל השבוע: שניצל תירס
- משהו שעשה לכם את השבוע: כלום
- משהו שהרס את השבוע: הקטנה שלי
. לא פה יותר.ולא תהייה.
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? מממ..לאדעת..לא בדיוק ישלי מצברוח לצאת מהבית.
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: קטנה שליייייייייי. אני אוהבת אותך ומתגעגעת!! אנשים, אל תוותרו, תתמודדו!
השבוע שבפתח:
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: מממ..לאדעת..להתקדם בנהיגה..
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיתקשרו ויגידו לי שזה לא באמת, שזו לא הייתה היא שם מתחת לבד הזה. או שאני אבין שזה באמת קרה.
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: הקטנה שלי. אבל מכיוון שזה לא יקרה אז...אפי, מאמי שלי, טול, כהן..
סתם:
- תמונהמושלמת

sis האחת

New member
אני לא מבינה מה הקטע..

אני הרבה זמן בפורום הזה.. אני לא כותבת ומגיבה, רק נכנסת כדי לראות עדכונים של הופעות וכאלה.. וכל פעם שאני רואה שאנשים עונים על השאלון השבועי הזה, בשאלה של "שיר השבוע של שייגעצ", כולם כותבים "אין". כאילו מה הקטע, שבפורום של שייגעצ, אתם לא מוצאים שיר שלהם שכביכול יהיה שיר השבוע שלכם. הפורום הזה כבר הפך לפורום שלא קשור לשייגעצ... קצת עצוב.. ושלא תבינו אותי לא נכון.. אני לא באה בקטע רע.. סתם זה נורא מוזר לי אז רציתי להבין מה הולך. שבוע טוב לכם..=]

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gifאז אני אסביר לך... :)

[לפחות מנקודת המבט שלי...] ברור שכולם התחילו להיכנס לפורום הזה בגלל האהבה לשייגעצ אבל יש פה אנשים ממש ותיקים שנשארים פה בגלל האנשים וכבר לא בגלל שייגעצ [ככה אני לפחות..למרות שנראלי שאני בין היחידים פה, הותיקים, שעדיין שומעת עוד שייגעצ לפעמים..חח
] וזהו בערך.

animal bar

New member
לא יודעת אם אני נחשבת מהותיקים אבל..../images/Emo211.gif

אני עדיין שומעת שייגעצ, וקשה לי לוותר על הופעה שלהם. אבל כבר כמה זמן, וזה בעיקר בגלל חוסר הפעילות שלהם ובגלל שמה שאני שומעת זה כבר לא אותן שלוש להקות, אז יוצא לי לשמוע את שייגעצ הרבה פחות, והם כבר לא ממש הלהקה הכי אהובה עלי. ואני לא פעילה בשום פורום באמת, אבל בפורום הזה זה קשור בעיקר לזה שאין שום חדש בקשר לשייגעצ..

פרקשון

New member
בא הביתה שב אלייך כל החלומות מתגשמים בלבבב

שיר השבוע (של שייגעצ): טוב אחי - שיר השבוע (כללי): עגל הזהבבבבב - אלבום השבוע: אהוד והפליטים - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): נמאס לי מזה! נמאס לי ממך - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): מסכנות בנות..משתינות בישיבה..הריון..מחזור..והכי גרוע!! זה שיש להן רגשות - דבר שהשגתם השבוע:חיוך - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: מסיבת טראנסים - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה גם לוחמים ותיקים צריכים לתרגל

למעלה