יומולדת לפורום! 3 שנים!|זבנג|

De-Panther

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gifיומולדת לפורום! 3 שנים!|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

פספסנו את זה
היה אתמול ביום הפאי מאז שאני לא בתיכון אני כבר לא שם לב ליום הזה
(נו היו אצלנו מורים הזויים למתמטיקה שהיו חוגגים את זה)

Lust chan

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב לפורום!../images/Emo135.gif

האמת שהשנה הזו לא עברה הכי חלק מבחינת רמת הפעילות של הפורום, אבל לדעתי עם קצת רצון נוכל לעבור גם את זה (וכאן המקום להודות לאנה, אור, ליסה, פאקו, מאיו וקסואי המדהימות, שלא מוותרות וממשיכות לפעול כדי להחיות את המקום. אתן נהדרות
) שלוש שנים בשביל סדרה שנמשכה בערך שנה זה חתיכת הישג מכובד, אם יורשה לי לציין את זה, ולדעתי גם לרביעית נצליח להגיע
(כמו שאומרים, "עם קצת רצון וקצת יכולת...") ח"ח ענק גם לך, אורן, עם שרשורי המנגה והחזרה לפורום! וכאן נגמרת המיני חפירה שלי XD מזל טוב לפורום, בקיצור. אוהבת אתכם

AsagiSama

New member
../images/Emo187.gifאמג, שלוש שנים?

רגע, כמה פעמים שידרו את אינויאשה? 2 או 3? כי אם שלוש אז זה מתאים. XD לא משנה. המוןהמון מזל טוב לפורום ם: וצל"ש לכל האנשים הפעילים שאני מפחדת לציין אותם למקרה שאני אשכח מישהו, אז פשוט לכל האנשים הפעילים על זה שהם עדיין שומרים את הפורום היקר שלנו חי. 3>

Mana Sama

New member
אמג,כבר? 0.0

מזלטוב לנו~! ^^ ובאמת כל הכבוד למי שנשאר פה ומנסה להפעיל את הפורום אוהבת את כולכם 3> מי יתן והפורום ידע רק ימי שגשוג ושרשורים לרוב XD

PakoLina

New member
וואו..../images/Emo118.gif

רק 3 שנים? זה נראה לי הרבה יותר.. O: בכל מקרה, מזל טוב לנו, ושנזכה לעוד הרבה ימי-פאי כאלה D:

וואו.....

נוסטלגיה מציפה אותי עכשיו XD באלי שערוץ הילדים ישדר שוב אינויאשה XD סגגגגגג בחיים לא יימאס לי מאינויאשה 3: בואו נמשיך לנסות להחיות ת'פורום! XD

מזל טוב לפורום!

גם לי לעולם לא ימאס מאינויאשה ולא מהפורום הזה ! אני מאוד רוצה שערוץ הילדים ישדר את אינויאשה שוב. זה יהיה ממש יפה ... מזל טוב פורום!!!!!!!!!!!!!!

למעלה