בוקר טוב לכל המתרחצים, אלבום העשור שלכם

../images/Emo175.gifבוקר טוב לכל המתרחצים, אלבום העשור שלכם

אם הייתם יכולים לבחור אלבום אחד (לא אוסף) משנות השמונים או התשעים איזה אלבום זה היה?

מוסיף גם את שלושת האלבומים האחרונים של

טו אנלימיטד המקוריים: No Limits Real Things Hits Unlimited

השורד

New member
k's Choice - Cocoon Crash

runners up: Ace of Base - Happy Nation Pet Shop Boys - Behaviour Pet Shop Boys - Very depeche Mode - Songs of Faith & Devotion Aqua - Aquarium Sarah McLachlan - Fumbling Towards Ecstacy Sarah McLachlan - Surfacing Oceanic - Oceanic 2 Unlimited - Get Ready INXS - Welcome To Wherever You Are Kylie Minogue - Rhythm of Love אתניקס - מסאלה

Modium

New member
בתור בן-אדם של סינגלים, יש מעט מאוד אלבומים

שאני יכול להאזין להם מהתחלה ועד הסוף. בינהם יש את: גרייסלנד של פול סיימון אלבום הבכורה של סוזן וגה בעבריים - הראשון של משינה

alonys

New member
wish של הקיור../images/Emo13.gif

אם כי אני מרגישה די קרובה לתחושות של מודיום לגבי זה שנדיר שיש אלבומים שאני אי פעם אקשיב לכל מה שיש עליהם בלי לדלג על לפחות שיר אחד או שניים שהם לא ממש כוס התה שלי. מעולם לא הייתי מעריצה עיוורת של אף להקה ורוב האוסף שלי היה במשך שנים אוספים של אמנים ורק הלהקות שמאוד אהבתי - רכשתי את הקלטות או ה-CD הספציפי. נגמלתי מחיבתי לאוספים אחרי האכזבות הקשות שספגתי מהאוספים של פיל קולינס, טקסס ובעיקר מאניק סטריט פריצ'רס אבל למשל האוסף של סטינג כיכב אצלי בלי הפסקה במשך שנים וגם האוסף של הסמית'ס. אצל דפש מוד למשל לא הזדקקתי לאוספים כי את הכול קניתי בגרסת האלבומים בכל מקרה. אוספים ממש חביבים יש למועדון תרבות ודוראן דוראן ודווקא להקה שהייתי "שרופה" עליה בשנות השמונים - וואהם - לא מיוצגת אצלי כיום באוסף ה-CDs שלי כלל - אפילו לא באוסף. בשנות השמונים לא הייתה לי המודעות של היום אבל מבחינת אלבומים שיצאו אז שאני שומעת עד היום בהנאה צרופה וכמעט בלי הקפצות יש כמה: 17 שניות של הקיור - והוא מוזכר ראשונה כי הוא מבחינתי אלבום העשור שלי לשנות השמונים למרות מוקדמותו ברזומה הקיורי. ואיולטור של דפש מוד ג'ושוע טרי של יו-2 נקמת הטרקטור - והוא המקום הראשון שלי מבחינת העבריים צליל מכוון ברוכים הנמצאים - נחמד לגלות את הפורום הזה

למעלה