התפקדות מאי

dafnaleh

New member
../images/Emo170.gif התפקדות מאי ../images/Emo170.gif

שם: מיקום: המערכון האחרון של מונטי פייתון שראית: מה מעניין במאי? והאם למישהו יש רעיון למשחק חדש? פינה חדשה?

Skyller

New member
אדומה וראשונה!

שם: מיקה (לא השתנה מהפעם הבאחרונה) מיקום: לא בניו יורק, וזה מה שמרגיז המערכון האחרון של מונטי פייטון שראית: הרימייק של ארבעת היורקשיירים נחשב? אם לא, אני חושבת שהאפיפיור ומיכאלנג'לו. מה מעניין במאי: מזג האוויר מתחמם?? ויום ההולדת שלי מתקרב...

אדומה ושניה ../images/Emo3.gif

שם: נובה מיקום: שביל החלב המהשמפ"ש: תוכי מת (יש לי מחזר מוזר בפייסבוק שמדביק לי מערכונים על הקיר כל הזמן...). מה מעניין במאי: סיימתי לקרוא 5 כרכים של כתבי פרויד, עוברת עכשיו (ממש היום
) לספר של ניטשה (אנושי,אנושי מדי), צריך להיות ממש מעניין. רעיון: המממ, המממ, המממממ אני אחשוב ואחזור בקשר לשאלה האחרונה...

Skyller

New member
הייתה לי הרגשה שזה יקרה...

שהפורום יתעורר לחיים לכבוד הגמר של ditch a sketch כמו מהמרים באיביי ואז יחזור למות... אז הנה דרך להפיג את השעמום (היה לי רעיון טוב יותר למשחק אבל אני צריכה לפתח אותו ולעשות אותו אשכרה מעניין): כמו דמות -או כמה, מה שבא לכם - ושאלו אותה את השאלון המפורסם שג'יימס ליפטון שאל אנשים טובים (ופחות טובים) המוני פעמים בתוכניתו "סטודיו למשחק": -מהי המילה האהובה עלייך? -מהי המילה השנואה עלייך? - מה מדליק אותך? -מה "מכבה" אותך? -מהו הצליל האהוב עלייך? -מהו הצליל השנוא עלייך? -באיזה מקצוע מלבד שלך הייתה מעדיף לעסוק? -מהי הקללה האהובה עלייך? -מה היית רוצה שאלוהים יאמר לך כאשר יגיע זמנך ללכת? נראה אם תצליחו לעשות את זה מצחיק...

למעלה