שאלון

dilan angel

New member
../images/Emo124.gifשאלון../images/Emo105.gif../images/Emo110.gif

שם: גיל: מיקומך בארץ: חבר: מזל: צבע אהוב: צבע שנוא: מספר מזל: יום אהוב: יום שנוא: רוצה... לחזור לבית ספר? שתהיה שביתה? שיהיה קיץ כל השנה? שיהיה חורף כל השנה? לעבור דירה? לעבור עיר? לעבור בית ספר? לעבור לארץ אחרת? אינטימי יותר... בתולה? הכי רחוק שהגעת? חבר אחרון? כמה זמן הכי הרבה עם חבר? הכי מעט זמן עם חבר? מחשב... אייסי? מסנג'ר? אתר אהוב? פרומים אהובים? אימייל: הוטמייל או וואלה? מהי פעילותך העיקרית ליד המחשב? טלוויזיה... ערוץ מועדף? MTVאו 24? מיכאלה או השיר שלנו? שיקגו הופ או אי אר? כבלים או יס? ערוץ הילדים או פוקס קידס? סוף הדרך או רצים לדירה? מה דעתך על פרוייקטY? פרסומות... איזה פרסומת את הכי אוהבת? הכי מטומטמת? הכי חמודה? הכי אקטואלית? הכי מעצבנת? בית ספר... שיעור אהוב? שיעור שנוא? מורה אהובה? מורה שנואה? הכיתה הכי שווה? באיזה מקצוע את הכי טובה? הכי גרועה? תהנו

LeAnnDylan

Well-known member
התשובות שלי

שם: צליל גיל: 18 חודש הבא מיקומך בארץ: אי שם בין חיפה לתל אביב חבר:יש מזל:מאזניים צבע אהוב:אדום וסגול צבע שנוא:אין מספר מזל:1329 יום אהוב:ראשון יום שנוא:שלישי רוצה... לחזור לבית ספר? עדיף מלהתגייס שתהיה שביתה? סיימתי בצפר אז לא איכפתלי שיהיה קיץ כל השנה? לאאאאאאא שיהיה חורף כל השנה?כן!!! ברור הבגדים הרבה יותר שווים בחורף לעבור דירה?לאאאאאאא לעבור עיר?לאאאאאאא לעבור בית ספר?אין לי יותר בצפר לעבור לארץ אחרת?טנסי, קנדה או שוויץ כןןןןןןןןןןןןןן אינטימי יותר... בתולה?לא הכי רחוק שהגעת?רחוק חבר אחרון? מה איצו? כמה זמן הכי הרבה עם חבר? יש לי אותו חבר מגיל 11 הכי מעט זמן עם חבר?- מחשב... אייסי? 294972689 מסנג'ר? [email protected] אתר אהוב?wwww.Drew-Barrymore.org/ www.LeAnn.net פרומים אהובים?זה די היחיד שאני נכנסת אליו אימייל: הוטמייל או וואלה? yahoo מהי פעילותך העיקרית ליד המחשב?בדיקת אימיילים טלוויזיה... ערוץ מועדף? E MTVאו 24?vh1 מיכאלה או השיר שלנו?השיר שלנו שיקגו הופ או אי אר?אי אר כי יש את מריה בלו כבלים או יס? יס ערוץ הילדים או פוקס קידס? ניקולודיון, בוב ספוג לשלטון!! סוף הדרך או רצים לדירה? לא רואה מה דעתך על פרוייקטY? לא רואה פרסומות... איזה פרסומת את הכי אוהבת? של לוריאל כי מגיע לי הטוב ביותר הכי מטומטמת? יש מלא, אבל דד הכי טוב היחיד שעולה לי כרגע לראש הכי חמודה? של מיסטר ביג איזה מאמי הכי אקטואלית? לא דעת הכי מעצבנת? של Esc בית ספר... שיעור אהוב? חיבור ואנגלית שיעור שנוא? מתמטיקה ולשון מורה אהובה? נעמי ירון כפרה עליה מורה שנואה? אילנית שנירר שתמות הכיתה הכי שווה? יב כי יש מלא חורים במערכת או ח' כי יום ראשון זה יום חופשי באיזה מקצוע את הכי טובה? אנגלית וחיבור גאה להגיד שיש לי בם 100, וכדי למנוע טעויות מיותרות- בשאר המקצועות יש לי מתחת ל-60 הכי גרועה?כל השאר

old cookie box

New member
התשובות שלי....../images/Emo178.gif

שם:ריקי מיקום:ירושלים חבר:כבר לא מזל:עקרב צבע אהוב:שחור.בורדו
צבע שנוא:ורוד (מה רני בלונדה?!) רוצה... לחזור לבצפר?לאאאאא! שביתה?כן קיץ כל השנה? לאאאאא! חורף כל השנה? כן! לעבור דירה? לא לעבור עיר? לא לעבור ארץ? אוסטרליה,ניו יורק,לונדון אנטימי יותר... בתולה?כן הכי רחוק? אוסטרליה חבר אחרון? דן (הורס) הכי הרבה עם חבר? שנה מעט זמן עם חבר? 3 חודשים מחשב... לא לא אתר אהוב? תפוז פורומים? אני רק כאן אי מייל:יאהו פעולה עיקרית במחשב? הורדת מוזיקה טלוויזיה... ערוץ מעודף? star world mtv או 24? mtv מיכאלה או השיר שלנו? שניהם לא שיקגו הופ או אי אר? אי אר כבלים או יס? כבלים ערוץ הילדים או פוקס קידס? cartoon network סןף הדרך או רצים לדירה? סוף הדרך פרוייקטY? סיוט פרסומות... פרסומת אהובה? זה שהוא אומר לבן לו להיות קנאי (לאיזה פלאפון) הכי מטומטמת? לובה הכי חמודה? מנה חמה (what resting what) הכי אקטואלית? לא יודעת הכי מעצבנת: של esc בית ספר... שיעור אהוב? אומנות שיעור שנוא? גיאוגרפיה מורה אהובה? לחשבון (לא השיעור!) מורה שנוא? לספורט הכיתה הכי שווה? אני עוד לא ממש יודעת מקצוע אני הכי טובה? אומנות הכי גרועה? גיאוגרפיה

MishmisH 1

New member
צוששש תראי את שלי זאת שירה../images/Emo6.gif

:) שם: שירה מגריסו גיל: 15.5 מיקומך בארץ: ראשל"צ חבר: אין כרגע.. מזל: גדי צבע אהוב: סגול ושחורר צבע שנוא: צהוב בעע מספר מזל: 7 יום אהוב:שישי כמובן יום שנוא: כשיהיה ביצפר אני אדע רוצה... לחזור לבית ספר? מה פתעום! שתהיה שביתה? אוף קורס שיהיה קיץ כל השנה? כעעעע... שיהיה חורף כל השנה? לעעעע... לעבור דירה? למה לא.. לעבור עיר? למה לא גם.. לעבור בית ספר? חחחח שאלה רטורית לעבור לארץ אחרת? כנ"ל אינטימי יותר... בתולה? כע הכי רחוק שהגעת? לא מגלה חבר אחרון? מה איתו? חחח כמה זמן הכי הרבה עם חבר? חודש הכי מעט זמן עם חבר? נאם. מחשב... אייסי? אחלה דבר מסנג'ר? לא אוהבת אתר אהוב? הפורומים של שוש חח פרומים אהובים? של שוש אימייל: הוטמייל או וואלה? וואלה וואלה מהי פעילותך העיקרית ליד המחשב? חיחי:)) סתם סתם..אייסיקיו.. טלוויזיה... ערוץ מועדף? ערוץ שלוש שולט MTVאו 24? 24 מיכאלה או השיר שלנו? מיכאלה כמובןןן שיקגו הופ או אי אר? אי אר.. כבלים או יס? כבלים! ערוץ הילדים או פוקס קידס? אנערף.. סוף הדרך או רצים לדירה? גועל נפש מה דעתך על פרוייקטY? אין לי יאס.. פרסומות... איזה פרסומת את הכי אוהבת? לא חשבתי על זה חחח הכי מטומטמת? בירקנשטוק הזה מביא לי עצבים!! הכי חמודה? למי איכפת.. הכי אקטואלית ? לאדעת הכי מעצבנת? זה עם השמנים של העיר האדומה בית ספר... שיעור אהוב? נו סאץ טינג שיעור שנוא? הכל..מתמטיקה וספורט הכי הרבה מורה אהובה? המורה לאנגלית פפפחחחחחחח מורה שנואה? המורה לאנגלית!! הכיתה הכי שווה? י1 שולטתתת באיזה מקצוע את הכי טובה? היסטוריה חחחח הכי גרועה? מתמטיקה וספורט זהו???? חח היה כיף:)

למעלה