מהו ה-משפט של שורטי

../images/Emo124.gifמהו ה-משפט של שורטי../images/Emo35.gif../images/Emo79.gif

איזה משפט [אוקיי, אפשר גם כמה משפטים
] משיר של שורטי חרוט לכם במוח במיוחד? משפט שמנוסח יפה, מעביר רעיון שאתם מאמינים בו, גרם לכם לחשוב אחרת על דברים... מה ה-משפט שלכם?
כל המילים לשירים נמצאות כאן

../images/Emo118.gif"זאת האמת שלי..."../images/Emo79.gif

"אני אומרת את שלי,אתם רוצים אחרת..."
"עוד אמצא לי את הדרך למקום,עוד אסלול לי את השביל אל החלום,שיוביל אותי לשם,מעבר אל הקשת..."
אבל לכל ליריקה שלה אני מתחברת בצורה זו או אחרת....
קבלי ח"ח

שלי../images/Emo27.gif

"וכל אחד עוצם עיניים כשנוח לו להיות עיוור" האמת שלי "מעולם לא היה התפקיד שלי לפתוח לך עיניים רק רציתי שתרצי שאני ארצה להיות שלך" יופי בא "עיניים מבינות דברים מגיל צעיר" איפשהו מעבר לקשת

babytal

New member
יש הרבה.. אני אתן כמה:

"האמת שכל אידיוטית בת 14 חושפת ניצנים | ומשתכרת על כאילו רק מוודקה תפוזים בנות לומדות מגיל 5 כבר איך להיות | כשהן רואות את אמא עם מכנסיים קצת צמודות יורדת למוכר בייגלה בגינה | כשהיא תגדל אל תתפלאי איך יקראו לה בשכונה!" (ממש ממש אהבתי.. כל כך נכון!!!) "ארמני, ג'וצי מאני-מאני בא לי SO רק הפפסי בגרון SWATCH על השעון | ואם תקנו טמפונים אז תקבלו ת'דיסק שלי היום" (זה קטע שקרע אותי כמה ימים טובים.. חח) "לא קל זה לסובב לי את הראש הייתי מוכנה לוותר על יותר מ- 3/4 עולם אם רק תתני לי | עכשיו תורך, אני סיימתי ת'תפקיד שלי And if you cant say no, just think about me" (זה קטע שממש אהבתי.. איך שהוא חובר..) זה לא שרע, אבל פשוט יכול היה להיות יותר טוב אם אחותי הייתה נשארת פה במקום לעזוב (מאוד מזדה.. ישר חשבתי על אחותי שהתגייסה לא מזמן..
) ואז חיפשה ת'קשרים אבל כול נעלמו | כולם ירדו לאילת אילת ירדה להם Too (חחח הקטע שלי ושל ידיד שלי) "מכירים את ורסאצ'ה? אז אבא שלי זה דוד של החברה שמוציאה את הכלבה שלו אה ! יש לי עתיד.. " (אחת השורות היותר מצחיקות............ חחח)

עונה...

משפט שחרוט לי בראש כבר כמה חודשים זה: אוהב אותי מכל הלב רק אם זה לא פוגע לו בלוח זמנים|סלינק| מתאר בדיוק משו שקרה לי ומאז השורה הזאת חרוטה לי בראש. מעבר לזה יש הרבה שורות שאני מתחברת אליהן יש גם את אני אוהבת את שלי, אתם רוצים אחרת לאחרונה הרבה אנשים מהסביבה הקרובה אליי מצפים ממני למשו אחר אבל זה מה שאני רוצה וזה מה שאני יעשה ואני לא אקשיב למה שהם אומרים לי ועל זה נאמר: לא תאלפו את הסוררת יש גם את עוד אמצא לי את הדרך למקום,עוד אסלול לי את השביל אל החלום,שיוביל אותי לשם,מעבר אל הקשת עוד: אז מי אמר לך שהחיים קלים, מי מכר לך סיפורים וקסמים על חיים חושלמים, ואת נפלת בפח אה? טוב נראה לי שנעצור כאן, באמת שיש המון שורות מהשירים של שורטי שאני מתחברתן אליהן...

איףףףףף זה הדגיש לי את כל הטקסט

כנראה שהוא לא מבין את המשמעות של סיום הדגש
מקווה שהבנתם משו בכל זאת

טוב זה אולי לא שורה של שורטי

אבל זה בהחלט מדבר אליי וזה מהשיר שלה
איפה אהבה אני לא מוצא אותה מחפש אין לי תשובה.... וכל מילה נוספת מיותרת

Russian girl 17

New member
אז ככה

המון פשוט הכול כמעט אבל משפט חקוק בסלע היה מאז **שהייתי** מאוהבת בחברה הסטרייטית נואשות: אם רק תתני לי ת'מקום אתן לך את הכול אתן לך את כול כולייי

Dark L

New member
../images/Emo66.gif

"אין לי גבולות. ניסיתי טוב, ניסיתי רע. עכשיו אני שונה, פתאום מאמינה." [ביטוי עצמי]

שלייייי

ואיי יש מלא!! אני ממש מתחברת לכל השיר מעבר אל הקשת לכל מילה ומילה!!! "ילדות קשה הראש עובד שעות נוספות הלב מקיא דרך העיינים דמעות" אין המטאפורה כאן מדהימה!! זה סיכום הילדות שלי בכמה מילים!!! "לא קל לרצות את הדבר הזה כל כך,כשהיא שמה לי מחסומים ואני נותנת את עצמי" לא קל (עוד משפט שמדבר על החיים שלי כרגע!!) "אלוהים רוצה פשוט לשכב לישון אז תנו לי מקום אלוהים רוצה פשוט לנוח מהכל הכל" (החיים נמאסו עלי!!) וממ יש עוד הרבה אבל אלו העיקריים בעיקרון כמעט לכל שיר אני מתחברת!!

למעלה