התפקדות חודש נובמבר

hili האחת

New member
../images/Emo124.gifהתפקדות חודש נובמבר../images/Emo79.gif

שמי: תאריך לידה: בן כמה תהיה השנה: דבר מעניין שיקרה החודש: דבר לא ממש מעניין שיקרה החודש: שיר החודש שעבר: סרט החודש שעבר: פאנפיק החודש שעבר- לא רק בפאנדום היקאגו (או ספר, אם לא קראתם החודש פאנפיקים): השיר הטחון של החודש שעבר: הסרט שתרצה לראות החודש: מוזמנים להוסיף תמונה.

מתפקדת ! *הצדעה*

שמי: דלית תאריך לידה: 19.5.1994 בן כמה תהיה השנה: 14 ^^ דבר מעניין שיקרה החודש: עבודה על פרוייקט אמצע של המגמה בנושא "שישים שנה למדינה" דבר לא ממש מעניין שיקרה החודש: מבחן בתולדות. שיר החודש שעבר: D-tecnolife סרט החודש שעבר: להיות ג'ון מלקוביץ' פאנפיק החודש שעבר- לא רק בפאנדום היקאגו (או ספר, אם לא קראתם החודש פאנפיקים): בשורות טובות, באמצע קריאה. השיר הטחון של החודש שעבר: אממ, חלליות-ברי סחרוף הסרט שתרצה לראות החודש: מממ, מבול של צרות. מוזמנים להוסיף תמונה.

hili האחת

New member
מתפקדת גם אני../images/Emo79.gif

שמי: הילי. תאריך לידה: 16.02.95. בן כמה תהיה השנה: 13. דבר מעניין שיקרה החודש: מקבלים טפסים לנסיעה לאילת!!! (אפשר לחשוב שאנחנו כבר נוסעות, כולה מקבלים טפסים, אבל אז מה?) הו, כן, אני נוסעת לצפון. בחמישי. דבר לא ממש מעניין שיקרה החודש: טונות מבחנים, ומתחילים לעבוד על עבודת שורשים. שיר החודש שעבר: אין ממש. אם חייבים, זה חייב להיות lolipop של מיקה. סרט החודש שעבר: משפחת סימפסון. פאנפיק החודש שעבר- לא רק בפאנדום היקאגו (או ספר, אם לא קראתם החודש פאנפיקים): החורף שלנו ורק בדיחה לא מזיקה (שניהם בשיפים די הזויים אבל מקסימים, ובפאנדום הארי פוטר. המלצות בפאנדום רצויות. הוא קראתי החודש גם את מר מתוק מוזר השווה ביותר). ספר החודש הוא הארי פוטר (כל הסדרה), כי התחלתי לקרוא אותם מחדש אחרי שנתיים או שלוש. השיר הטחון של החודש שעבר: לא חושבת שיש. הסרט שתרצה לראות החודש: אין ממש. מוזמנים להוסיף תמונה.- אינלי כוח.

hili האחת

New member
אין סיכוי:p../images/Emo79.gif

אמא שלי תרצח אותי אם אני ידבר במסנג'ר עם אנשים שאני לא מכירה אישית.;;

מתפקדת|חיל|

שמי:דרור תאריך לידה:23.12 בן כמה תהיה השנה:14
דבר מעניין שיקרה החודש:שביתה! דבר לא ממש מעניין שיקרה החודש:שביתה שיר החודש שעבר: love is an army-LeAnn Rimes סרט החודש שעבר:ליגלי בלונד2 פאנפיק החודש שעבר- לא רק בפאנדום היקאגו (או ספר, אם לא קראתם החודש פאנפיקים):לא יצא לי השיר הטחון של החודש שעבר:חחחח אמממ....ביוטיפול גירלס של שון קיגסטון,אל תסתכלו עלי ככה הסרט שתרצה לראות החודש: family plan מוזמנים להוסיף תמונה.-בכיף!

Mor L

New member
שהחיינו והיקמנו והיגיענו לזמן הזה

שבועיים היה פה מת וזה הפפחיד אותי רצח! אהם כן להתפקדות שמי: מור תאריך לידה: 7/6 בן כמה תהיה השנה: אני בת 25 וחצי דבר מעניין שיקרה החודש: התחלתי את שנת הלימודים ואני נהנית מכל רגע! או כן, התקינו לנו כבלים למעלה ככה שאני יכולה לראות גם בחדר מחשב ולא רק בסלון ^^ דבר לא ממש מעניין שיקרה החודש: לא קיים שיר החודש שעבר: פאנטום האופרה - שיר הנושא (נדבק לי פתאום שיגעון לשמוע את כל הגירסאות של השיר שיש לי, וזה בסביבות ה-30 גירסאות שונות של אותו השיר!) סרט החודש שעבר: ראיתי רק סרט אחד בכל החודשים האחרונים לפני שבועיים - ביקור התזמורת. מומלץ ביותר! פאנפיק החודש שעבר- לא רק בפאנדום היקאגו (או ספר, אם לא קראתם החודש פאנפיקים): כתבתי פיקים משל עצמי ^^ העליתי אותו בהודעה שפתחתי השיר הטחון של החודש שעבר: כמו שאמרתי שיר הנושא של פאנטום האופרה הסרט שתרצה לראות החודש: משפחת סימפסון מוזמנים להוסיף תמונה: בשמחה! (התמונה צולמה בלונדון לפני שנתיים ב"המליס" - הקרטון של ויידר עמד למכירה!) XD

מתפקדת

שמי: נגה תאריך לידה: 19.07.92 בת כמה תהיה השנה: השנה העברית או הלועזית? ביום הולדת הבא 16. דבר מעניין שיקרה החודש: אני אלך לשיעור הצרפתית השני שלי. דבר לא ממש מעניין שיקרה החודש: כמו שכתבו, שביתה. שיר החודש שעבר: אין לי. סרט החודש שעבר: אבק כוכבים פאנפיק החודש שעבר- לא רק בפאנדום היקאגו (או ספר, אם לא קראתם החודש פאנפיקים): "החלום" פורסם בפורום פאנפיקים, בפאנדום הארי פוטר. השיר הטחון של החודש שעבר: אין לי. הסרט שתרצה לראות החודש: הארי פוטר 5. מוזמנים להוסיף תמונה.

../images/Emo15.gif באיחור

שמי: ניצנע תאריך לידה: 26 ליוני בן כמה תהיה השנה: שש עשרה דבר מעניין שיקרה החודש: אני אלך לאווניו קיו דבר לא ממש מעניין שיקרה החודש: לימודים כנראה שיר החודש שעבר: 19sai סרט החודש שעבר: שודדי הקאריביים פאנפיק החודש שעבר- לא רק בפאנדום היקאגו (או ספר, אם לא קראתם החודש פאנפיקים): יותר מדי השיר הטחון של החודש שעבר: 19sai הסרט שתרצה לראות החודש: עולם גדול מופלא מוזמנים להוסיף תמונה. אין לי אחת

למעלה