הזמנה אחרונה: מיתופיה 2008!

האבק

New member
../images/Emo124.gif הזמנה אחרונה: מיתופיה 2008!

שלום חברים וחברות! אני שמח ומאושר להכריז סוף סוף על כנס מיתופיה 2008! לאלו מכם שלא מכירים – כנס מיתופיה הוא *ה*כנס (בה"א הידיעה) של השנה. הכנס מאורגן ע"י קהילת טולקין הישראלית בשיתוף עם מספר קהילות נוספות כמו קהילת הארי פוטר לבוגרים, קהילת שיר של אש ושל קרח, קהילות פנטזיה MSN וכמובן – קהילת חומריו האפלים
השנה הכנס הולך להיות עוד יותר טוב משנים קודמות וזה ממספר סיבות; קודם כל בכנס יהיו הרצאות מרתקות על טולקין, רולינג, פולמן, מרטין, פנטזיה כללית ועוד. בכנס יהיו הרצאות מגוונות ממיטב המומחים בתחום: המתרגמות יעל סלע שפירו, גילי בר הלל וענבל שגיב, הסופרת זיו קיטרו, ד"ר ארזה סטימצקי, ד"ר ראובן נוה, עו"ד גדעון אורבך ועוד... סדנאות תרגום וכתיבה יועברו לאורך כל הכנס בקבוצות אישיות. בנוסף להרצאות ולסדנאות ישנה גם הקרנה מרתקת - הפקת ענק מקורית (שמספר רב של חברים מהקהילה השתתף בהכנתה!) -
מחסום כתיבה
. סרט פנטזיה ישראלי מקורי שנכתב על ידי אור ענבר-גור אריה (בראנדון סטארק בפורום). כדאי מאד להגיע!!! למי שלא קונה כרטיס יומי - תשמרו לעצמכם כרטיסים מהבוקר... כמיטב המסורת של כנס מיתופיה ישנם גם ה-מ-ו-ן תכנים קהילתיים: חידונים, שעשועונים ופעילויות נוספות שהכניסה אליהן היא כמובן חופשית. במתחם הכנס יוצבו דוכנים שבהן יחולקו מאמרים וסיפורים הקשורים לנושא. לאורך כל שעות פעילות הכנס ייערכו מפגשי פורומים וקהילות שונות. חדר מנוחה נוח ונעים עם משקאות קלים וקפה יהיה זמין לכל המבקרים (מעל גיל 18) לאורך כל הכנס. כמו שנים קודמות גם לנו יש מספר אירועים משלנו:
איך מודדים אמת? על תפקידו של האלתיומטר בספרי חומריו האפלים / דפנה קירש הבית של בילבו, 15:30 - 14:00 רבים הם החפצים המכושפים בעולם הפנטזיה, אך מיוחד הוא "מד האמת" - האלתיומטר - ואולי אף מוזר יותר הוא שמו. מי שמע על חפץ פלאים שתפקידו למדוד - ועוד את האמת? ההרצאה תנסה לענות על שאלה זו, ותוך כך לבחון הקשרים העומדים בבסיס הרעיון שמאחורי האלתיומטר וסוגיות נוספות הנקשרות אליו ואל משמעותם של סמלים ואמת ביצירה.
בראשית ברא האבק / אור ענבר-גור אריה חדר הרצאות, 17:00 - 15:30 טרילוגיית חומריו האפלים של פיליפ פולמן אינה עוד ספר פנטזיה, אלא יצירה שמקפלת בתוכה אידיאולוגיה ותפיסת עולם רחבה ומגובשת שעוסקת לא רק באתאיזם, כפי שמקובל לחשוב, אלא גם בחופש המחשבה, הידע והמודעות. בהרצאה ננסה לרדת לעומקה של תפיסת העולם הזאת ולהסביר אותה דרך המושגים "אבק", "סמכות" ו"רפובליקת השמים". וכמובן ההקרנה הגדולה:
מחסום כתיבה - הקרנת סרט אודיטוריום, 20:00 - 18:30 הקרנת הבכורה של סרט פנטזיה ישראלי מקורי. דניאל וילנר (איתי נחמיאס) הוא סופר פנטזיה פופולרי שמתקשה לסיים את סדרת הספרים שלו. לפתע הוא מוצא את עצמו בתוך הספר, בעוד אחד מגיבורי הספר מופיע בעולם שלנו ופוגש את קהילת המעריצים של וילנר. יחד הם מנסים למצוא דרך לפרוץ את מחסום הכתיבה ולהביא את הסופר, הדמויות והקוראים אל הסיום המיוחל. הסרט הוא פרויקט רב קהילתי שבו לקחו חלק חברים מכל הקהילות המשתתפות בכנס מיתופיה. כמובן שחוץ מאלה יש בכנס עוד המון פעילויות והרצאות מעניינות. יהיה לנו כמו בכל שנה דוכן ביחד עם הקהילות האחרות וכמובן יהיה מפגש פורום. מקווה מאד לראות את כולכם שם! בואו להתרשם מהתוכניה שלנו ולדעת פרטים נוספים באתר כנס מיתופיה: http://www.Mythopia.org

נטעש

New member
../images/Emo47.gifמחסום כתיבה!../images/Emo47.gif

-שומעים ברקע מקהלה- הו גאד, עוד יומיים. איזו התרגשות!

QuotationMark

New member
למה זה יוצא בתאריך של הגאקקון, למה?

ההרצאה על האבק נשמעת טובה. |ביאוס| לא נורא, אני אסתובב לי בין דוכני מנגות ופיגרים בזמן הזה!

QuotationMark

New member
זה יותר בכיוון של רמת גן...

ואניל א בקטע של להסתבך עם אוטובוסים... לו נרא, תמיד יש את שנה הבאה (שנה הבאה גם יהיה כנס, כן?)

DHallow

New member
תבואו, נמליץ בחום (פן תושלכו לתהום) ../images/Emo190.gif

חגיתלו

New member
ולא לשכוח שיש מבצע משתלם!

שבוע הבא יתקיים כנס פנטסיקון וכל מי שמציג כרטיס יומי של מיתופיה בכנס פנטסיקון מקבל הנחה ברכישת כרטיסים לכנס. אז לא לזרוק את הכרטיסים! ואל תגידו שלא ידתעם! http://fantasy.sf-f.org.il/2008/

אני אהיה שם כמובן ../images/Emo13.gif

מצפה לראותכם בהרצאה שלי, וכמובן בהקרנה של "מחסום כתיבה". נתראה מחר

למעלה