הודעה ושאלה

4hilla4

New member
../images/Emo124.gif הודעה ושאלה ../images/Emo124.gif

צהוריים טובים לכולם
כפי שאתם רואים, הפורום לא פעיל במיוחד... עכשיו לי יש זמן, אך נגמרו לי הרעיונות... למי שאין זמן אך יש לו רעיונות יכול לשלוח לי אותם ואני אממש אותם... שאלה נוספת, האם יש משהו ספציפי שאתם רוצים לראות כאן בפורום? אני אוהבת את כולכם ובאמת שאני מנסה....
I just don't know what I can do anymore...

18zoot

New member
מה עם דיון בפרקים ישנים

ואני מתכוון לפרקים (או שניים) ישנים של ס"ג1, נקבע יום שלכולם יהיה זמן לצפות בפרק ישן (שבת?) ובאותו יום נפתח עליו שרשור.

4hilla4

New member
../images/Emo45.gif

אם כולם מוכנים לעשות זאת אני בהחלט בעניין...

morada

New member
רעיון מעניין

זאת יכולה להיות סיבה טובה לחזור ולראות ס"ג1 שוב, משהו שאני רוצה לעשות כבר הרבה זמן אבל אין זמן/כח/הרבה סיבות אחרות... אני מוכן לנסות רק אני חושב שכדאי לתת כמה ימים כדי לראות את הפרק ולא רק יום אחד (אני לא אספיק תמיד לראות באותו יום, או שאולי אני אצטרף לדיון בהמשך)

18zoot

New member
טוב

אז שהילה תודיע ביום מסויים (נניח ראשון) שהפרק השבועי לדיון יהיה X ולכולנו יהיה זמן עד שבת לצפות בו ובשבת יפתח הדיון.

Freemee

New member
../images/Emo45.gif כמו book club רק של סטארגייט ../images/Emo13.gif

דנים בפרק כלשהוא פעם בשבוע.

amastasia1

New member
אהה...אהה...

אני מאוד הייתי רוצה להשתתף אבל עם עושים את הדיון בשבת יהיה אפשר לעשות אותו בערב...???ואולי סתם הצעה: אולי נתחיל מההתחלה כי אם יהיה מישהו (כמוני...) שלא ממש המשיך את הסדרה מכול מיני סיבות אז גם הוא יוכל להתחיל ולהמשיך את הסדרה וגם כולם יוכלו לצפות בפרק מסוים ולעשות עליו דיון...אולי...

למעלה