סיכו"ש.

../images/Emo101.gif../images/Emo193.gif../images/Emo14.gifסיכו"ש. ../images/Emo27.gif../images/Emo23.gif../images/Emo37.gif

השבוע שהיה -
שיר השבוע:
להקת השבוע:
אלבום השבוע:
מאכל השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
ציטוט שעשה לכם את השבוע:
אתר השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
השבוע שיבוא -
שיר שפתחתם איתו את השבוע:
משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע:
משהו רע שאתם מצפים לו השבוע:
התמונה שתעשה לכם את השבוע:
משהו ערפדי לשבוע:

E v i e

New member
מיאו ../images/Emo54.gif

השבוע שהיה - שיר השבוע: Burn it Down של alter bridge להקת השבוע: alter bridge :] נראה כי אני מפתחת לי התמכרות חדשה אלבום השבוע: One they remINS ^ מאכל השבוע: אמממ... קרח? משהו טוב שקרה השבוע: לא משהו מיוחד, ניקח את היציאה של אתמול משהו רע שקרה השבוע: בכללי עבר עלי שבוע ממש חרא =\ הורים גרושים זה חרא ציטוט שעשה לכם את השבוע: "ולדי, לא! תעזוב את הביצים שלי!" "ולדי, תוציא את הביצה שלי מהכיס!" אתר השבוע: ישראבלוג? ספר/סרט/סדרת השבוע: ראיתי אתמול המסור ארבע. חולני אך מגניב השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: כנראה מה שאני שומעת עכשיו- Deliver us from evil של BFMV משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: לא משהו מיוחד, נראה מה יהיה משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: עומס מבחנים... כלכך >: התמונה שתעשה לכם את השבוע: הו מיילס *-* משהו ערפדי לשבוע: אמממ... תגדלו ניבים? XD

../images/Emo189.gif../images/Emo219.gif

השבוע שהיה - שיר השבוע:
The Carpenter-Nightwish. Epica-Fools of damnation,Another Me,The Phantom Agony. Children of Bodom-Oops! I Did It Again. Avenged Sevenfold-Critical Acclaim. [אני מקווה שכתבתי נכון.] This Is How I Dissapear. להקת השבוע:
Epica. אלבום השבוע:
Epica-The Divine Conspiracy,The Phantom Agony. מאכל השבוע:
טו מאץ' שוקולד,כבר בא לי להקיא. משהו טוב שקרה השבוע:
נשארתי יום שלישי בבית.
מייפל סטורי. משהו רע שקרה השבוע:
שבוע משעמפ במיוחד,גם השבוע שיבוא עתיד להיות כזה. גאד,החיים שלי משעממים. >< ציטוט שעשה לכם את השבוע:
*רבקי מדברת על מספרים* "אבל הם שונים לגמרי,זה מלפפון וזה עגבניה!" עדן-"די כבר יא שוקי!" אני-"מי זה שוקי? 0.0" עדן-"....את!" אתר השבוע:
תפוז ויוטיוב. ספר/סרט/סדרת השבוע:
לילה אדום-גל אמיר. השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע:
השבוע מתחיל מחר. ~.~ משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע:
ת"א,אולי,לא בטוח בכלל. משהו רע שאתם מצפים לו השבוע:
המפ. עוד שבוע משעמפ/מתמטיקה/בי"ס. התמונה שתעשה לכם את השבוע:
מי יודע. ~.~ משהו ערפדי לשבוע:
נה.

בדנתמ

New member
לתועגשתחעכדשמ גנדשחליגעהנמצנ

השבוע שהיה - שיר השבוע: kiss of babylon / אורפנדלנד להקת השבוע: אורפנלנד / ת'ריון אלבום השבוע: scenes from a memory / dream theater מאכל השבוע: אוזני המן... אני אלך להכין כאלה אח"כ משהו טוב שקרה השבוע: אתמול בערב חזר לי הקול ואפילו יצאתי עם חברים מהצבא משהו רע שקרה השבוע: הייתי חולה ובאמצע היום בצבא הלך לי הקול... ציטוט שעשה לכם את השבוע: הייתי מצטט את מה שאני אמרתי שלשום, כשלא היה לי קול: "..." אתר השבוע: לא יודע... ספר/סרט/סדרת השבוע: 4400 - סדרה נחמדה ביותר השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: טרם הוחלט... אבל יש לי תחושה שזה עשוי להיות של אורפנדלנד או ת'ריון... משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: שלא ירד גשם ביום שני בערב. אני מתכנן כבר כמה זמן משהו שאני רוצה לעשות בצבא ביום שני וכל פעם כל השבוע בהיר חוץ מיום שני... משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: אני לא רוצה שיהיה משהו רע השבוע התמונה שתעשה לכם את השבוע: יום שני בערב עם שמיים בהירים. משהו ערפדי לשבוע: האמת שבשוע שהיה נפצעתי ביד ולא רציתי שהפצע יתלכלך אז ליקקתי אותו ומישהו אמר לי לא להיות כזה ערפד...

nastia717

New member
עונה..

השבוע שהיה : שיר השבוע - aiden - moment להקת השבוע: paramore אלבום השבוע: all we know - paramore מאכל השבוע: שניצל תירס.. משהו טוב שקרה השבוע: החליפו לנו מרצה באנגלית.. משהו רע שקרה השבוע: פרזנטציה בפסיכולוגיה.. אתר השבוע: מקושרים.. ספר/סרט/סדרת השבוע: מעופ\אנג'י סייג' השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: p!atd - 9 in the afternoon משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: ---- משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: ביוטופ.. משהו ערפדי לשבוע: בדיקת דםםם =]] התמונה שתעשה לכם את השבוע: ===>

Super Alonit

New member
כן, הא.

השבוע שהיה
שיר השבוע: Orphaned Land- The Beloved's Cry.
להקת השבוע:Orphaned Land! הם סוסים.
אלבום השבוע: מבול של אורפנד לנד.
מאכל השבוע: שוקו.
משהו טוב שקרה השבוע: ההופעה של אורפנד.
משהו רע שקרה השבוע: מבחנים איכסים.
ציטוט שעשה לכם את השבוע: -
אתר השבוע: -
ספר/סרט/סדרת השבוע: ספר- לילה אדום\גל אמיר (בהמלצת קרן
), סדרה- שנות ה-70!
,
השבוע שיבוא
שיר שפתחתם איתו את השבוע: -
משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: שביום שישי בשעה 11:20 הוא יגמר.
משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: אסיפת הורים, מבחנים, הגשת ביוטופ, להמשיך לגור עם האמא הפסיכופטית שלי באותו בית.
התמונה שתעשה לכם את השבוע: -
משהו ערפדי לשבוע: דםםםםםםם בלעעעעעעעעעעאגדחטגיבנכ645אעשדעגבט\5/'74ק!!!!!!!!!!1111111111!~#$&^

Up To No Good

New member
הוא באמת חמוד! ../images/Emo9.gif

ראינו אותו מתישהו בשיעור אנגלית, אבל לא הייתי ביום שהם ראו את הסוף...
בכ"מ, ממה שראיתי הוא ממש חמוד ^^

Wing Chan

New member
בלע, פספסתי את ההופעה.

חשבתי שהיא ביום שישי. איזה דרעק.

קרניjack

New member
שלי

השבוע שהיה - שיר השבוע:nightwish- wanderlust להקת השבוע:- אלבום השבוע:axxis- doom of destiny מאכל השבוע: ופל בלגי בנאפיס וקרפ מרשמלו סופני ממקס ברנר
משהו טוב שקרה השבוע: לצאת עם חברים, באולינג משהו רע שקרה השבוע: יום שלישי ציטוט שעשה לכם את השבוע:- אתר השבוע:- ספר/סרט/סדרת השבוע: ספר- צורתם של נחשים השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע:- משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: חופש משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: לא רוצה לחשוב על משהוא רע. התמונה שתעשה לכם את השבוע: אני מתגעגעת לגיבורים. משהו ערפדי לשבוע: היום נחתכתי פעמיים?

Wing Chan

New member
יש להכניס נושא להודעה

מאכל השבוע: "נוקדלי", ההונגרים יבינו
. אה, וטורטית. כי בתכל'ס, אין וופלה יותר טובה ממנה. משהו טוב שקרה השבוע: יצאתי הביתה כשהיתה סכנה שאשאר. משהו רע שקרה השבוע: קצינים זונות שאוהבים לדפוק יציאות וצעירים שטחנו פחות ממני. ;[ ציטוט שעשה לכם את השבוע: "בולה בולה!!", חבר שתוי מעט מנסה לרקוד כמו בגבעת חלפון חח אתר השבוע: זה יותר כמו "אתר הסופ"ש", כי רק בסופ"ש הייתי בבית חח...ואין לי ממש. ספר/סרט/סדרת השבוע: רזידנט איוול, וספר שאני קורא על הרייך השלישי. משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: זה קשה ;[ משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: יש תרגיל של כול הגדוד. אינעל העולם, אין לי כוח לזה עכשיו.

נגיד ש

שיר השבוע: Stormlord - Where My Spirit Forever Shall להקת השבוע: Stormlord אלבום השבוע: Stormlord - Supreme Art of War מאכל השבוע: שוקולד צרפתי. משהו טוב שקרה השבוע: שום דבר. משהו רע שקרה השבוע: התנור התקלקל וקר לי. ציטוט שעשה לכם את השבוע: : / אתר השבוע: uglypeople.com ספר/סרט/סדרת השבוע: נשיונל למפון - טיול לבית הלבן! גאוני! השבוע שיבוא - מה אני פאקינג חוזה עתידות?

NoAmItA ChAn

New member
*דם**דם**שיניים**שיניים**ערפד**ערפד*|ערפד|

שיר השבוע: המון D: להקת השבוע: מיי כמיקל רומאנס וסינמה ביזאר. אלבום השבוע: TC, של מכ"ר. מאכל השבוע: עוגת בוטנים? D: משהו טוב שקרה השבוע: יום הורים, מסיבת יום הולדת וחברה ממש טובה D: משהו רע שקרה השבוע: X ציטוט שעשה לכם את השבוע: שבוע חסר ציטוטים XD; אתר השבוע: תפוז D: ספר/סרט/סדרת השבוע: בלייד טריניטי 33333333333> השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: The Take Over, The Break's Over - Fall Out Boy משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: לקנות בדים לקוספליי (תחפושת) ו.. הממ.. שבוע רגיעה מהמבחנים XD; משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: ... אני אופטימית XD; התמונה שתעשה לכם את השבוע: אין לי מושג ם: משהו ערפדי לשבוע: ערפדיםםםםםםםםם 33333333333333333333333> *נמסהמאהבה*

נממ

השבוע שהיה - יאי ני חוקית עכשיו
שיר השבוע: כל מבול וכל החומה של פינק פלויד להקת השבוע: אורפנד ופינק פלויד אלבום השבוע: החומה, המבול
מאכל השבוע: פיצת טורטיה, רעיון גאוני שלי שכולם נורא התלהבו ממנו
ועוגת שוקולד חמה עם גלידה
משהו טוב שקרה השבוע: המסיבה עם הבנות, כל מה שקשור לגיל. כזה מקסים. ההופעה של אורפנד. משהו רע שקרה השבוע: אנשים שאיכזבו אותי. ציטוט שעשה לכם את השבוע: אין לי משהו מיוחד. אתר השבוע: תפוז. ספר/סרט/סדרת השבוע: החומה, never-was השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: שיר שגיל כתב לי מלפני איזה חודש-חודשיים. הוא הלך לפני 3 שעות ואני כבר מתה מגעגועים. משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: לראות את גיל שוב. משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: מבחן במיתולוגיה (כן, שוב><) ומבחן בספרות. התמונה שתעשה לכם את השבוע: תמונות מהמסיבה אתמול אבל אין לי אותן עדיין שוב. משהו ערפדי לשבוע: נשיכות של החבר
(כן ני לא מקורית
)

Up To No Good

New member
../images/Emo113.gif

השבוע שהיה - שיר השבוע: כלמיני :X להקת השבוע: נייטוויש אלבום השבוע: AFF מאכל השבוע: מגנום שוקולד משהו טוב שקרה השבוע: ספרים :) ושיצא לי לנגן ^^ משהו רע שקרה השבוע: לא יצא לי לדבר עם דייויד
ציטוט שעשה לכם את השבוע: זה של איניגו מונטויה :] אתר השבוע: גוגל? P: ספר/סרט/סדרת השבוע: אחוות הטבעת ומדריך הטרמפיסט/סוויני טוד/כלום השבוע שיבוא - שיר שפתחתם איתו את השבוע: אמ.. משהו טוב שאתם מצפים לו השבוע: לסיים סוף סוף את אחוות הטבעת ומדריך הטרמפיסט! XD ולהפסיק להיות בטטה משהו רע שאתם מצפים לו השבוע: לא יודעת :X בטח מבחנים או משהו כזה... אה, כן, להגיש את העבודה בספרות
התמונה שתעשה לכם את השבוע: תחפשו בגוגל איניגו מונטויה או משהו כזה ^^ משהו ערפדי לשבוע: לרצוח את אבא שלי ואת המורה לספרות?

למעלה