שרשור לילה 3 היום ה53 ב

רואהכל

New member
אדם פתטי. OCD מוגזם, שלוש שעות הוא חפר על

משפט אחד שליאור אמר לו.
וכל החפירות בגלל שליאור אמר "אותנו", ולא "אותי" (על הדעות של אדם שלא מעניינות)...
"הוא מקטין אותי" ��‍♂️

עדיין לא ראיתי את הקטע אבל גם אם מתאמצים אי אפשר להקטין יותר

ממה שהוא: משעמם, זעיר מצומק וחלול.

שלא לדבר על תאבת בצע, סגידה לכסף והתפארות בחפצים שלו.
כל פעם שהוא אורז/פורק מזוודה הוא פורש על חצי מיטה את כל בגדיו המותגים ועושה עליהם סימפוזיון שופוני.
הוא ניסה לקנות את גדי בגרביים ב 400 ש"ח. איזה יופי שגדי לא הסתנוור והעמיד אותו להדחה בכל מקרה (לפני שאמילי הודחה - הוא העמיד אותה ואת אדם)...
- הפּאַסקודניאַק ממש חשב שיש משימה סודית בין הדיירים החדשים על התכשיטים שלו...

יונתנסקי

Well-known member
הקול של אדם דווקא כן ערב לאוזני....

גם בדיבור, וגם כשהוא מפמפם ג'ז.
אבל מה זה קול בלי המסר שמועבר בו ? גורנישט.

אני גם אוהבת את חוש ההומור שלו, גם לגבי עצמו. היו לו כמה יציאות טובות, שציינתי אותו ברגע התרחשותן.
הבעיה איתו שהוא לא כל כך מתפתח או מתקדם, ולא השכיל לראות את מה שאחרים כבר ראו - שניר איננו
, ושזה כבר לא בון טון לשנוא אותו.
הוא כנראה עדיין צמוד לאסיף ודעותיו.
וו נגרר - אחלה ביטוי עבורו.

בוקר טוף, ונראה מה יהיה היום עם ניר, והאם הבמאי יזכור שיש גם מצלמות בסוויטה.

efrat511

New member
דווקא אם היה "משכיל" לראות כמו אחרים שהבון טון הוא לאהוב

עכשיו את ניר אז אפשר היה לקרוא לו נגרר - כמו האחרים....לגמרי נתת הרמה להנחתה :)) להתחבר עם מישהו רק כי הרוב מתחבר איתו זה שיא הנגררות והצביעות

efrat511

New member
הוא לא שונא, פשוט לא מתחבר

וזה בטח התגבר - א. אחרי שניר הוציא את יוסי מהכלים והשמיץ עליו שהוא אלים
ב. אחרי שניר תקף אותו אישית וירד עליו בלי לטרוח להתנצל אחר כך.
ניר גם לא מפספס הזדמנות לעקוץ אותו ולזלזל בו
כך שזה די הדדי

אבל יוסי באמת אלים - גם בטון הדיבור וגם בהנפת ידיים

זו לא השמצה זו אמת.
&nbsp
ניר תקף אותו אחרי שהוא התבכיין שהפסיד לניר במשימת המיטה. הוא התבכיין אז ניר ציין שהוא ילד מתבכיין. צודק.
&nbsp
ואדם יודע יפה מאוד לנצל סצנות בהן מישהו מותקף מכל הכיוונים ואז לזרוק לו משפטים רעים ומעוותים כי אז - זה הרגע שאף אחד לא יחזיר לו.
כמו בריב הגדול שכולם יצאו עליו ועל רונן, פתאום הבליח הפיצעוני ה"גיבור" הזה ובין כל הצעקות, כשניר מותקף מכל הכיוונים כולל צרחות ה"מואזין" של גדי, הוא צעק לניר: "איזה פרובוקטור" (כי אדם לא מבין פוליטיקה ובעיניו פוליטיקה = פרובוקציה), ו"איך התנהגת ליוסי" (כשהוא לא היה בכלל בכלל נוכח ולא ראה כלום!) כשיוסי הוא זה שהניף ידיים וצרח בטון דיבור המגעיל שלו, ו"איך התנהגת לגדי" - כשגדי הוא המתעלל.
&nbsp
אדם הוא נכלולי וכשהוא מרגיש מאויים הוא מעוות את המציאות. הוא גם יודע לירוק למישהו בדיוק כשהוא טובע.

efrat511

New member
אני רואה את זה בדיוק הפוך

ניר הוא זה שמעוות את המציאות ואדם לגמרי מציאותי והגיוני.
זה די מתקשר לצורה שבה הוא מצדיק את אמונתו ופעילותו בשוברים שתיקה אגב.
כשבחור בן 38 מפיץ בפני אנשים בבית על איש מבוגר בן 67 שהוא אלים כשבויכוח סה"כ הסית הצידה ביד את האצבע המתנפנפת נון סטופ של ניר מול הפרצוף שלו (מה שלגמרי מובן) זאת התבכיינות של ילדה עם קוקיות ומיד אחרי הויכוח (שאפילו לא התפתח לאיזה ריב) רץ לבכות לאח הגדול. אדם לא אהב לשמוע את זה כמו גם אמלי ועוד, רק שלניר כמו לליאור ותקוה קל ליפול על ה"ילד" ולרדת עליו...במקרה ההוא התבטא בילד מושתן, טיפש ועוד כמה מילים משפילות חסרות פרורפורציה לסיטואציה. תגידו קוף יצא לניר, גם הוא מתעצבן..אבל לא מצדיק בעיניי וזה קרה לו כמה פעמים בעוד ריבים שהוא יורד נמוך לפסים אישיים.
&nbsp

יונתנסקי

Well-known member
אני חושבת שזה ממש מבורך שיש בפורום אופוזיציה.

אי אפשר שכולם יחשבו אותו הדבר.
מקווה שלא תתיאשי ותמשיכי. זה בהחלט מעורר אותנו (אותי לפחות) למחשבה.

ולהיר יוצא קוף מדי פעם.
גם אמר על ירדן (אמנם לא בפניה) "סמרטוט רצפה", ורות היתה המומה מדבריו

יוסי מניף ידיים לכל הכיוונים ופולש למרחב האישי של אנשים

אח"כ אם מניפים מולו ידיים בתגובה הוא הראשון שנוגע ומוריד אותן. זו השיטה של יוסי. והכל כמובן מלווה בצרחות בטון של עבריין (כפי שתקוה הגדירה אותו). כך הוא עשה לרות.
&nbsp
באח הגדול אסור אלימות, פלישה למרחב האישי ולהוריד ידיים. מי שעושה את זה מסתכן בהעפה מיידית ובזה הרגע נגמר עבורו המשחק.
&nbsp
באח הגדול גבר חסון בן 38 יכול להיות מאויים גם מילדה בת 8 שמרימה ידיים וגם מתרח בן 65 שמניף ידיים לכל עבר ומוריד למישהו את הידיים שלו. מאויים כי הוא לא יכול להחזיר בשום צורה. הוא חסר אונים.
כמה אפשר לסבול את הידיים המונפות של יוסי בלי להגיב?
&nbsp
בהתקפת הלינץ' שעשו גדי, יוסי ואסיף בו זמנית על ניר, הנושא היה - רונן! פתאום, אאוט אוף דה בלו, בחר הפיצעוני הקטן (אדם) להצטרף להתקפה ובעיצומה של ההתקפה של 3 הזאבים - שוב - כשהנושא הוא רונן, כשגדי צורח מואזין בתוך האוזן של ניר, הוא התחיל לנבוח על ניר בדברים שלא קשורים לעניין ולנושא. הוא האשים את ניר שהוא לא מאפשר ליוסי להמשיך להניף ידיים לכל עבר וכינה את ההגנה של ניר מול הנפות הידיים של יוסי: "גועל נפש". אח"כ הוא הטיח בו שהוא מתנהג מגעיל/משפיל את גדי, בעוד שאנחנו יודעים מי התעלל במי במשך חודש וחצי. אח"כ הוא אמר לו שהוא פרובוקטור כי כי בתפישת העולם של אדם פוליטקה = פרובוקציה.
אדם נכלולי, מעוות את המציאות כשנח לו ובוחר להתקיף כשהוא רואה שמישהו על הקרשים ומותקף מכל הכיוונים... כי יש לו 3 זאבים מאחוריו שיגבו אותו.
&nbsp
ניר בסיטואציה המזוויעה הזו ענה הכי עדין יחסית להתקפות. איך אפשר לדרוש ממנו להיות שקול מול 4 תוקפים בו זמנית? כמה אלגוריתמים יש בגוף האדם שיכולים לחשב סיטואציה כזו? "ילד מושתן" אלו מילים עדינות ללא מפותח, בור, חסר ערכים, שכל עולמו הוא תאבת בצע, מותגים, חפצים והצגתם לראווה. אם אדם מתקיף בנושא לא קשור, גם לניר מותר לענות לו בנושא לא קשור, קל וחומר שהוא תחת מולטי התקפות.

קול זה עניין של טעם. בעיני יש לו קול של סריס בהתהוות..

שנע בין גבוה לשבור. גם לא שמעתי ממנו מנגינת ג'ז אחת ואין לי מושג מה הן ההבלחות שבוקעות מגרונו.
&nbsp
לגבי ההומור - גם עניין של טעם. לדעתי משעמם ורדוד.
&nbsp
לדעתי הוא יודע שניר איכותי וזה מה שמאיים עליו.
מי שפורש בהפגנתיות מזוודת חפצים/מותגים על המיטה לא יכול להתמודד עם איכויות, עומק ותוכן אז הוא מרגיש מאויים.
&nbsp
בוקר טוב. מקווה שרועי עוז ידע להראות לניר קטעים מהלייב כמו שיורם זק ידע להראות בזמנו לשי חי.

הסיכום כלל גם את זה שאדם כן מודע מההתחלה

שניר איכותי וזה מה שמאיים עליו

יונתנסקי

Well-known member
לא בטוחה שהיה מספיק חכם לזהות את האיכויות של "אדוניו".

פשוט כוו הנגרר.

לאדוניו אין איכויות אבל הוא נאלץ להיגרר אחריהם כי הוא מתחבא

שם, באמצע
, מהאיכותיים האמיתיים ...

יונתנסקי

Well-known member
אויש!!! המשפט השתבש לי לגמרי בהקלדה....

רציתי לכתוב שאינו מסוגל לזהות את איכויות ניר, ושהוא כוו הנגרר אחרי "אדוניו"...
לא יודעת איך "אדוניו" נכנסה לשורה הלא נכונה....

הבנתי. אבל הוא כן מסוגל לזהות/להשכיל/לגלות/להבחין/להיות מודע

לאיכויות של ניר. מההתחלה.
והוא כן יודע שכל הנ"ל - זה מה שמאיים עליו. לכן הוא מסתתר מאחורי אדוניו. כדי לטשטש את הרדידות והשטחיות שלו מול האיכויות של ניר.
אמרתי - נכלולי הוא בהחלט.

zinioz

New member
הלוואי שהנקמה של ניר תהיה הקרנת טוקבקים מרושעים על אסיף

או הקרנת טוקבקים טובים על ניר, מאנשי ימין.
העיקר שהנקמה לא תהיה "לכבות לאסיף את המים החמים כשהוא מתקלח" או משהו מפגר כזה

zinioz

New member
וואלה לזה התכוונתי, שכולם יראו

הניסוח יצא לי קצת מעוך

למעלה