סיכום הדמויות החדשות בסדרה

פיגאודה

New member
סיכום הדמויות החדשות בסדרה

בעונה החדשה, הצטרפו אלינו מספר דמויות חדשות לסדרה

כמו למשל אנה הבת של סופי,
הבעל של דנה
והנער שאימצו איתי ובן זוגו

מה דעתכם עליהם
האם הם הוסיפו לתסריט
לדמויות האחרות

yas12345

New member
דניאל

אני ממש אהבתי אותו.. האמת שרק בגללו המשכתי לצפות ו
והוא מה שגרם לאמא שלי לצפות גם בסידרה
משחק טוב.. משעשע.. כל כך לא כבר.. בלי אכלו לי שתו לי....
חוץ מזה שהוא חתיך...
חבל שלקראת הסוף שכחו אותו

היו שלוש דמויות חדשות משמעותיות לדעתי

יואל, גיא ואדי. אדי קצת פחות, אבל בגלל יכולות המשחק המדהימות של גיל פרנק הדמות "מירכזה" את עצמה.

יונתן - לדעתי ליהוק לא הכי מוצלח, לקחו שחקן שנראה כמו ילד כאפות וליהקו אותו לדמות כביכול בלי אופי שפתאום מפתחת אופי אבל בצורה לא הכי משכנעת. החיבור בינו לבין סופי לא נראה אמין בעיקר בגלל הסיבה הזאת - היה מתאים שהיא בעיקר תתנשא מעליו ולא שתתחבר איתו, ואם המטרה הייתה ליצור תרחיש מפתיע, התוצאה הייתה בעיקר חוסר אמינות.

אנה עצמה הייתה דמות בעלת פוטנציאל, אבל לא מימשו אותו מספיק, והעובדה שסופי הייתה סוג של דמות נלווית אנמית לא תרמה לזה.

דניאל - הופיע לעלילה אחת שנמשכה שניים וחצי פרקים ואז הכל בא על מקומות בשלום והם נעלמו. לא אמין ולא תורם לסדרה. מעבר לכך - הדמות הייתה מוקצנת מדי, היה מתאים יותר שהיו מביאים דמות של נער אומלל, ילד עם בייביפייס שמפחד מההורים שלו ולא קוקסינל עמוס בביטחון כמו דניאל. גם יפתח הוא דמות חדשה אבל עליו לא ידענו יותר מדי, הוא תפקד כבן זוג של איתי בלי הסברים איך הם הכירו ומה הוא עושה בחייו.

עוד דמות נלווית הייתה נילי שגם היא נעלמה יחד עם סגל, עוד דמות לא כל כך אמינה אבל חמודה. בגדול אני חושבת שזה רעיון חכם להתמקד פחות בדמויות הנלוות כי הן פחות מעניינות אותנו, המטרה הייתה לראות מה קורה עם הדמויות הישנות והמוכרות.

למעלה