דם אמיתי-הקדמה
לעונות 1234

MoonFairy

New member
דם אמיתי-הקדמה
לעונות 1234

אז מה היה לנו עד עכשיו?

בעונה הראשונה הכרנו את סוקי סטקהאוס, מלצרית דרומית פשוטה שחייה משתנים מקצה לקצה כשלעיירה שכוחת האלה שלה בון-טמפ מגיע הערפד הראשון - הערפד ביל. כמובן שהיא מתאהבת בו, וכמובןןןן שמשהו בה שונה - היא יכולה לקרוא מחשבות. רק לא של ערפדים... מה שגורם להם להתחבב עליה יותר בשביל קצת שקט

עם הערפדים הגיעו הצרות לבון-טמפ, ורציחות מוזרות מתחילות לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם. המואשם המרכזי הוא ג'ייסון אחיה של סוקי, וזו יוצאת להגן על שמו בעזרת חבריה החדשים.
מפה לשם, מסתבר שהרוצח הוא בעלה של אחת המלצריות שעובדות עם סוקי, והוא רצח את הנשים האלה כי הן יצאו עם ערפדים.
במקביל, מתפתח סיפור אהבתם של סוקי וביל, ובניסיון להגן עליה הוא הורג ערפד אחר ולכן מחוייב ליצור ערפד חדש - וכאן נכנסת ג'סיקה, ה-vamp-baby שאת רוב העונה מבלה בעינויי על היותה ערפדית צעירה וקלולסית.....
בעונה הזו יוצא לנו להכיר את הערפד האחד והיחיד, השריף הבלתי מעורער של מחוז 5, הויקינג הענק ומושא אהבתי הנצחי (
|מזילריר|) - אריק.
ושותפתו לעסק, אותה הוא הפך, פאם. יחד הם מנהלים את מועדון הערפדים "פאנגטזיה".
הם גם מציגים בעונה את עמדתם של ערפדים בעולם - שיצאו מהארון (קבורה) לפני כשנתיים וכעת חיים יחד עם עם אנשים רגילים, הם מתקיימים (נגיד...) על דם סינתטי שהמציאו היפנים. הדם של הערפדים מתואר כמו סם חזק וממכר שסוחרים בו, וכמה מהאנשים בסדרה נפלו לסם
(בינהם ג'ייסון אח של סוקי)

בעונה השניה ישנם שני קווי עלילה מקבילים - הראשון הוא שהערפד העתיק גודריק (שמתגלה בהמשך כיוצר של אריק) נעלם פתאום ואריק מכריח את סוקי להשתמש בכוחותיה ולעזור לו למצוא אותו בדאלאס. ביל מתלווה אליהם כי הוא לאבי-דאבי ולא סומך על אריק בשיט... (אפשר להבין למה
)
מסתבר שמי שאחראי על ה"חטיפה" הם חבורה של מאמינים אנטי-ערפדים שמנהלים כנסייה הנקראת "אחוות השמש" בהנהגתו של הכומר הצעיר סטיב נולן ואשתו. ג'ייסון נכנע לשטיפת המוח שלהם ומצטרף לאחווה, אבל ברגע שהוא מבין שהם איכשהו פוגעים גם באחותו ובמי שהיא אוהבת הוא פונה נגדם והערפדים מנצחים בקרב הזה.... אגב, גודריק, הפדופיל הקטן, החליט שהוא עשה מספיק עוול בעולם הזה והחליט בעצמו להתאבד ("להיפגש עם השמש"... כ"כ פואטי....) מה שהעציב מאוד את אריק, מה שקירב את סוקי אליו, מה שהכעיס מאוד את ביל

קו העלילה במקביל קורה בבון-טמפ בזמן שהחבורה בדאלאס. מיינאד (מפלצת מיתולוגית בעלת ראש של... שור, נראה לי, וידיים מאסיביות עם טופרים בגודל נעל) בשם מריאן מגיעה לעיירה בצורתה האנושית ולאט לאט ובתחמנות מושכת אליה את תושבי העיירה, בניהם טרה חברת ילדות של סוקי. היחיד שנרתע ממנה הוא סאם מרלוט (בעל הפאב בו סוקי עובדת, חבר טוב שלה, שלא פעם ניסה להתחיל איתה משהו) שפגש את מריאן בצעירותו ויודע למה היא מסוגלת. מריאן משליטה הרס גדול על העיירה, כולם הופכים להיות שפוטים שלה ומשתגעים. טקסים פגאנים, אורגיות מטורפות, עקירת לבבות.... מה לא

כשסוקי והחבורה חוזרים לעיירה הם נעזרים בסאם, שהוא גם משנה צורה, להיפטר ממנה ע"י כך שהוא הופך לדמות האל אותו מריאן אוהבת ומעריצה (בדמות שור לבן) וברגע חולשה כשהיא מתקרבת אליו הוא עוקר את ליבה. מיותר לציין שהרבה אנשים מתו במהלך העונה

בעונה זו מתגלה לנו סחר בדם ערפדים שמנוהל ע"י לא אחרת ממלכת הערפדים של לואיזינה, סופי-אן ל'קלארק. מתגלה לנו ההיררכיה של הערפדים בארה"ב וגם העובדה שקיימת "הסמכות" שהיא עליונה על כולם.
העונה מסתיימת בכך שסוקי וביל נמצאים במסעדה, ביל מציע לה להינשא לו, ובזמן שהיא הולכת לפדר את האף בשירותים ולשקול את הצעתו - ביל נחטף.

העונה השלישית סובבת סביב סיפור חטיפתו של ביל. מוצגים לנו יצורים על טבעיים נוספים כמו אנשי-זאב, העיקרי הוא אלסיד שמלווה את סוקי בחיפושיה אחר ביל ו,איך לא, מתאהב בה גם כן... (אני ארשה לעצמי לצטט מתוך "10 דברים שאני שונאת אצלך": "מה כולם מוצאים בה? מה יש לבחורה הזו, פטמות מזהב??")
בנוסף אליו, ישנם חבורה של אנשי-פנתר דפוקים שהתרבו בתוך עצמם באיזור קטן שנקרא הוט-שוט, וג'ייסון מתאהב באחת מהן, קריסטל המסוממת והדפוקה עוד יותר....
במהלך החיפושים אנחנו נתקלים בראסל אדג'ינגטון (
) המלך של מיסיסיפי, שאחראי לכול החטיפה. עם בן-זוגו הנשנש והחמוד טאלבות', הם מנסים לשכנע את ביל להישאר כשריף של מיסיסיפי ומשתמשים בלורנה, היוצרת הרעה והמטורפת של ביל, כניסיון (אכזרי) לשכנוע.
ראסל שולח לבון-טמפ מגל פסיכופט בשם פרנקלין, שמתאהב בטארה חברתה של סוקי ו... טוב, עושה לה את המוות. הוא מביא אותה לאחוזה של המלך במיסיסיפי, שם היא בסופו של דבר הורגת אותו (סוג של)
ה"עבדים" של ראסל הם אנשי הזאב המקומיים, להם הוא נותן מדמו, ובינהם דבי פלט, האקסית של אלסיד שקצתתתת לא התגברה עליו.... (היא פסיכית עם תעודות.) איכשהו סוקי וטארה מצליחות להימלט מהם, סוקי הורגת את לורנה ומשחררת את ביל מעינוייה, ויחד עם אלסיד הם בורחים ממיסיסיפי.
אבל לא הכול נגמר טוב ויפה, כשמתגלה לסוקי שביל בעצם היה מאוד קשור ללורנה, ושהוא נהנה להיות איתה. בנוסף לכך היא מגלה שהוא לא במקרה הגיע אליה והתאהב בה, אלא הוא נשלח ע"י המלכה סופי-אן לפתות אותה בשביל דם הפיות שלה, שעוזר לערפדים ללכת בשמש, והיכולת שלה לקרוא מחשבות (בגלל שהיא פסיק-פיה). היא נעלבת מאוד, אריק מגיע ומנסה לצאת צודק ומגן, היא מתעצבנת על שניהם, והם רבים ובלה בלה בלה והיא מגרשת אותם מהבית וביל נוסע לפרו (כבר הכול מתבלבל לי עם הספרים, הוא נסע לפרו בסדרה?) בקיצור - סוף עידן ביל הדביל לעת עתה.
הקטע הכי חזק של הסידרה הוא כשראסל בהתקף זעם על זה שאריק הרג את טאלבות' אהובו, פרץ למשדר חדשות, תלש למגיש את הלב+עודכמהדברים וסיפר לכול האומה כמה ערפדים הם אכזריים ולעולם לא יבייתו אותם כמו שמנסים לעשות. ביל ואריק קברו אותו בבור בטון אח"כ............
אה כן, אנחנו מגלים שלסוקי יש fairy-godmother בשם קלודין, והיא איכשהו קרובת משפחה שלה. על זה נגלה בעיקר בעונה 4...

העונה הרביעית (
) נפתחת בגילוי של סוקי שהיא מכשפה. היא נמשכת לעולם המכשפות ע"י קלודין ונשארת בעולם האופורי שלהם עד שהיא מגלה שהם מכריחים אנשים להישאר שם, איכשהו היא חושפת את פרצופם האמיתי והמכוער ונמלטת משם בכוח. כשהיא חוזרת לעולם שלה, אחרי מה שנראה כמו כמה ימים, היא מגלה שהיא נעדרה שנה שלמה. ג'ייסון אחיה הפך לשריף, אריק קנה את הבית שלה (ועושה לה את המוות לגבי זה חחח), וביל הדביל.... הוא הפך למלך החדש של לואיזיאנה. (אחרי שבעונה הקודמת הוא נלחם למוות עם המלכה סופי-אן)
העונה הזו היא עונת המכשפות. המכשפה המרכזית, מארני, מקבלת אל גופה רוח של מכשפה חזקה עתיקה שהיא נקרומנסית (יכולה לשלוט במתים. בעצם, גם בערפדים) שמחפשת נקמה, והיא מהווה איום על הערפדים באזור. כך מתחיל הריב בין המכשפות לערפדים, והוא הולך להיות אחד גדול....
מארני מטילה כישוף על אריק, כיוון שביקש ממנה להפסיק להתארגן כקאבן ולעשות כשפים באזור שלו, וגורמת לו לשכוח מי הוא בכלל. הופכת אותו לויקינג מגודל עם ראש של ילד קטן ותמים. הוא מוצא את עצמו רץ יחף וטופלס (
) בליל הסילבסטר בכביש לכיוון ביתה של סוקי, והיא מוצאת אותו בדרך ואוספת אותו כמו כלב עזוב

אריק החדש לא זוכר עד כמה הוא חזק ואכזרי, והוא מראה לסוקי צדדים שהיא מתקשה מאוד להאמין שקיימים בו. מפה לשם, ניחשתם נכון, מתפתח בינהם סיפור אהבה מטורף....
בעזרת הרבה ערפדים, אנשי זאב, ומכשפות טובות, הם מצליחים להכניע את מארני. הכישוף על אריק מתבטל והכול חוזר להיות כמו שהיה... כמעט.
סוקי החליטה שקשה לה לבחור בין אריק לביל, שאת שניהם היא אוהבת, לכן היא מעיפה מעליה את שניהם. עם רגשי נחיתות וכעס הם מחליטים ללכת בגישת fuck the authority והורגים את נאן פלנינגן. יוצרים סדר חדש משלהם....
הסידרה מסתיימת בסצנה בה סוקי מגיעה לביתה אחרי הקרב הגדול, ומגלה שם את דבי פלט, נו האקסית של אלסיד, שפיתחה שנאה כלפי סוקי למרות שניסתה לכסות את זה (לא ממש הלך לה) והאשימה אותה שכך שהכול נדפק לה בחיים ועם אלסיד והכול, ופשוט ירתה בה. טארה בדיוק נכנסה לבית וחטפה את הכדור. סוקי הזועמת ריססה את דבי בתגובה וישבה לבכות על טארה....

וזהו!!! "בקצרה".....

אני מרשה לעצמי לדלג על עלילות משנה ודמויות משנה שבתכלס חוץ מלשעשע לפעמים כל מטרתם היא למלא זמן מסך, כי אם היו הולכים לפי הספרים הסיד

MoonFairy

New member
ולעונה החמישית!!
(
+
)

העונה החמישית צפויה לעלות לאוויר ב10 ביוני! יאייייייי

מה הולך להיות לנו שם? בינתיים אי אפשר ממש לדעת. אני ניזונה משמועות חחחח

בעקבות הריגתה של נאן פלאניגן וסוג של כאוס שנוצר בסביבת לואיזיאנה, "הסמכות" הולכת להופיע. שם הפרק השני הוא "Authority Always Wins", וכול החבורה שם הולכת לשחק תפקיד גדול מאוד בעונה, כנראה...

בין חברי הסמכות העליונה: כריס מלוני!!! הידוע יותר כחוקר המשטרתי אליוט בסדרה (האגדית) "חוק וסדר"

הם שוב עשו מיש-מש עם הסדרה והספרים חחחח בספרים מופיע "אחיו" של אריק (הם מאותו יוצר) שהוא אלכסנדר רומנוף (כן כן, האח הקטן למשפחת הצאר הרוסית שנשחטו אחד אחרי השני...)
בתמונות מהעונה החדשה רואים את הקבוצה של הסמכות העליונה, ובינהם ילד קטן ובלונדיני העונה לשם אלכסנדר, לפי התיוג.
אבל לא, זה לא בדיוק אותו אלכסנדר. לידו יושבת בחורה נוספת מהמועצה העונה לשם נורה, שתהפוך לדמות קבועה כנראה, ומסתבר שהייייא היא אחותו למחצה של אריק.
אמרת לכם. מיש-מש.

אלסיד נלחם ברצון של כולם להפוך אותו למנהיג החדש של הלהקה

כמו שחשדנו בסוף העונה האחרונה, מי שהשתחרר מיציקת הבטון בחניון (לשעבר אתר הבניה) של משפחתו של אלסיד, הוא ראסל אדג'ינגטון!! שאני לא יכולה לחכות לחזרה שלו הוא פשוט דמות ענקיתתתת

הכומר סטיב נולן (מ"אחוות השמש" שונאת הערפדים) הפך לערפד

גם לפי הספר, ההורים של דבי פלט מגיעים לבון-טמפ לחפש אחריה. מעניין אם יכניסו את הסיפור של אחותה המשוגעת של דבי חחחח

יהיה את סיפור חייה והפיכתה של פאם!
oh boy oh boy oh boy!!

לפי הבנתי מהקאסטינג, הולכים להופיע קלוד וקלודט (שיחד עם קלודין יוצרים שלישיה, הפיות המגנות על סוקי וקרובי משפחה שלה)
גם אמרו שהולך להיות הרבה יותר מידע על פיות בדרכים שלא ממש הכרנו אותן עד היום. אני מקווה שיראו את נייל

או לפחות את הצד המאוד מכוער ואלים של פיות חחח

לא ממש תורמים מידע אם טארה שרדה את פיצוץ המוח היריה בעונה הקודמת או לא.... לפחות ב3 הפרקים הראשונים....
אני חייבת לציין שאם היא תשרוד את זה זה יהיה כ"כ לא אמין! כאילו..... כדור פוצץ לה את הראש ויצא מהצד השני! איזה עוד תוצאות יכולות להיות מזה???

וזהו בינתיים... נשאר רק לחכות ולראות

ה10 ביוני -here we come|סדגש!

Boojie

New member
זה סתם ספירה עד חמש.

את יודעת, כשחמש זה ארבעה קווים אנכיים ואחד מאוזן שחוצה אותם - רק שכאן זה עם טפטופים של דם.

MoonFairy

New member
שממש לא מתקרבים לפוסטרים הקודמים...

(טרנספורמרז? הסימן לערפד מציורי הקיר ב"יומני הערפד"? בואו נגיד כך, לא ממש מקורי
)

Boojie

New member
מה שמוזר עם עניין טארה (ספוילרים, כמובן)

זה שבספרים מי שחוטף את היריה זה אריק, שכמובן מחלים מזה אחר כך. וטארה לא יכולה להחלים. אז איזו תגלית מפתיעה סוקי הולכת לגלות לגבי כוחות העל שלה או משהו? או שמא יהרגו את טארה? לאאאא, לא יכול להיות, נכון?

MoonFairy

New member
אני מאוד אוהבת את הקטע עם אריק

זה כ"כ אבירי מצידו.......
והקטע שהוא חוזר לעצמו שנייה אחרי שהוא קבר את דבי זה ממש מצחיק, לקח להם איזה 8 ספרים למצוא את הגופה בטעות חחחח

אני מתה שיהרגו את טארה! דמות חסרת כל פואנטה בסידרה הזו...... כ"כ שמחתי שבסוף העונה השלישית היא החליטה לעזוב, חשבתי שזה לתמיד! ואז היא הופיעה שוב....... darn.

המפיק אומר שיש לו תוכניות גדולות עבור טארה, אז אני מניחה שהם ימצאו דרך להשאיר אותה בחיים, לפחות כרוח או משהו idk..... אני חושבת שיהיו הרבה פלאשבקים שיכללו אותה. הרבה. יותר מדי

קרניjack

New member
היא דווקא אחת הדמויות שקל לחבב לדעתי בסידרה

וכן, היא בטוח תחיה

קרניjack

New member
טוב אני לא הולכת לקרוא את הספויילרים לחמישית

כי אני גם בקושי זוכרת כבר מה היה בספר,
ועם חזרתו הבכלל הזויה של המלך אני אשאיר לי את המתח.

אגב באיזה ספר QUIN (איך שכתבו את שמו) מופיע? אני כבר מתה לדעת איך הוא יראה

ו10 ביוני זה כל כך מהר!!! אני מקווה שהפורום יפרח מתגובות

MoonFairy

New member
הו קווין
שיגיע כברררר

הוא אמור להיות כבר בספר החמישי. הוא השופט בקרב המנהיגות של אבא של אלסיד והשני הרמאי.....
עשו באתר מעריצים של טרובלאד סקר איזה שחקן הכי יתאים לשחק את קווין חחח
בין דווין ג'ונסון וההוא ששיחק את קאל-דרוגו במשחקי הכס יש קרב קשה חחחח (קאל. לגמרי קאל
)

קרניjack

New member
חחחחח האמת, שקצת נמאס לי מג'ייסון מומה

(או איך שקוראים לו),
גם בסטארגייט אטלאנטיס, גם בקונאן הברברי, וגם במשחקי הכס יש לו תמיד את אותה הדמות וקצת נמאס לי לראות אותו שם בגלל השיזוף והשרירים.
דווקא דווין ג'ונסון יכול להתאים, הוא לפחות מגוון בסרטים (אעה! גם סרטי ילדים!). ולדעתי יש עוד מיליון שחקנים שיכולים להתאים (אולי סוג של באדי בילידרז שהפכו לשחקנים?
) ... אז מה, הוא יגיע רק בעונה הבאה?

למעלה