Dark Shadows

MoonFairy

New member
נראה כמו משפחת אדמסס ערפדית

או פארודיה על משפחת קאלן חחח

Berethor

New member
יש מצב

אם כי לא מדובר במשפחה ערפדית, בארנבס הוא הערפד היחיד במשפחה, היתר הם אנשים, פשוט אחרי ההפיכה שלו לערפד ואחרי כמה דורות הוא חוזר לאחוזה שלו ושם גרה המשפחה שלו, כמה דורות קדימה ולכן הוא לא מכיר אותם. אני מניח שבסרט ילכו על הגרסה הקלאסית יחסית וההגיונית, על כן לא יכולים להיות לערפדים ילדים ביולוגים, הרי הם אל-מתים, וזה לא כזה הגיוני שהיו 'למתים' ילדים, אחרי שהם 'מתו'. באותה סיבה בדיוק להיות נעול בארון הקבורה איזה מתיים שנה במצב Torpor, ולצאת משם רק בזמנים מודרנים יותר, זה משהו שהוא היה מסוגל לעשות.

הקונספט פה הוא עדיין הגיוני וחכם, כי במלא במצב שכל בני המשפחה הביולוגית שלו היו ערפדים זה למעשה היה סוף לשושלת שלו, אז הוא סוג של שומר על הקרובים רחוקים שלו בתור ערפד, מבלתי להפוך אותם, בהנחה שהוא יכול בגרסה הזאת, הוא עצמו הפך בגלל קללה של מכשפה ולא על ידי ערפד אחר. לי זה מזכיר קצת את משפחת ג'וואני מVTM, שם זה משפחת פשע ערפדית, אנושית כזאת, שרק ראשי המשפחה בא, ועוד כמה בתפקידים חשובים במשפחה הם ערפדים, היתר הם אנשים, ושם יש להם מין אירועים שבהם נבחרים אלו שהכי ראויים בעני הערפדים במשפחה להפוך לערפדים, וזה סוג של שעיפה של הרבה מבני המשפחה אשר יודעים על כך(אם כי רק חלק יודעים).

http://whitewolf.wikia.com/wiki/Giovanni

MoonFairy

New member
ועכשיו כשראיתי את הטריילר....

הזוי
!!!
אני כ"כ הולכת לראות את זה.
ואיפה הלנה בונהם קרטר??? לא ייתכן סרט של טים ברטון עם ג'וני ובלעדיה XD
כן, באמת נראה שהוא הערפד היחיד במשפחה. אבל משתלב ממש טוב

Bartal j

New member
כתוב שהלנה בונהם קרטר משחקת בסרט

אני כל כך הולכת לצפות בו חח

Bartal j

New member
ונראה לי היא יושבת שם עם השיער האדום ג'ינג'י

קשה לפספס את הפנים שלה יאא הטריילר נראה שווה ביותר חח טים ברטון וג'וני דפ= שילוב פנטסטי הזוי מנצח

Boojie

New member
"כשמשפחת אדאמס פגשה את ביטלג'וס"...

זה נראה אדיר.

למעלה