BAD WOLF

CHeKMaTE

New member
BAD WOLF

מישהו הבין את ה 2 פרקים האחרוני של דוקטור מי ? לפני האחרון היה שחטפו את רוז הדאלקים...והדוקטור ורוז ניסו להבין כל הזמן מה זה BAD WOLF והשני האחרון לעונה שהיא הופיעה בתור BAD WOLF בטענה שהיא יצרה את עצמה את BAD WOLF.... מישהו הבין משהו ?

nvrmnd

New member
לפי מה שהבנתי

זה היה ה"נשמה" של הספינה של הדוקטור. לפני כמה פרקים הראו שהספינה שלו "חיה", ובפרקים האחרונים רוז שיחררה את הנשמה הזאת (הסצנה עם המשאית שמנסה לשבור משהו בספינה), והיא אמרה שהיא זאת שפיזרה את כל ה BAD WOLF הזה בכל מקום. מוזר, אני יודע...

מתן140

New member
תשובה

ואז רוז פתחה את הלב של הטראדיס יצא אור כזה והחללית הגיע חזרה לדוקטור ורוז יצאה מהחללית והיה לה כוח כזה היא הרגה ת'דלקסים ובם ניצחו וחזרו לבית ועכשיו תשודר עונה שנייה

my name4

New member
כנס

בפרק העשירי לעונה, הדאלקים חטפו את רוז (פירקו אותה לחלקיקים מתוך לווין 5 ושלחו אותה לספינת האם שלהם, בפרק הבא (אחד לפני אחרון) הדוקטור מגיע עם הטראדיס לספינת הדאלקים ומציל את רוז ואז חוזר ללווין 5, בפרק האחרון הדוקטור שולח את רוז הביתה (לתקופה שלה) עם הטראדיס והוא נשאר, אחר כך רוז רואה את הכתובית BAD WOLF ומבינה שהיא פיזרה את זה בכל החלל והזמן כדי שהיא תבין שהיא צריכה לחזור ולעזור לדוקטור כשהיא תראה את זה אחרי שהוא ישלח אותה חזרה מלווין 5 (אני יודע שזה נשמע מסובך אבל זה הגיוני). אז היא פותחת את הלב של הטראדיס ומסתכלת פנימה, וסופגת את הכוח של הטראדיס, באמצעות כוח זה היא חוזרת ללווין 5, ומשמידה את כל הדאלקים, וכשהדוקטור מבין מה היא עשתה, הוא סופג את האנרגיה של הטראדיס אל עצמו כדי שרוז לא תמות, ואז כדי שהוא גם לא ימות הוא משתמש באיזה "טריק" של אדוני הזמן (הגזע שלו) כדי להתחמק מהמוות, וכתוצאה מה"טריק" הוא משנה צורה. עם לא הבנת תגיד מה לא הבנת ואני ינסה להסביר לך.

כמה נוח, הוא סופג את האנרגיה כדי שהיא לא תמות

ואז הוא בעצמו גוסס, ואז לפת פתע הוא משנה צורה והכל יופי טופי. יכלו לעצור את זה בכל זמן, אילו אמרו שרוז ספגה את כח הטראדיס ולא תקרוס תחתיו, דיינו אילו אמרו שתקרוס תחתיו אך הדוקטור יציל אותה, דיינו אילו אמרו שהדוקטור יספוג את הכוח וגם יגסוס וימות, דיינו אבל להמציא דבר טיפשי כמו החלפת דמות, נו באמת.

Nirvanafan606

New member
Regeneration

אתה כנראה לא מכיר את העולם של דוקטור הו זה כבר קרה 10 פעמים יש עשרה דוקטורים ולפי מה שאני יודע,מה31 לדצמבר או מה25 לדצמבר, יהיו 11 דוקטורים. ולתהליך קוראים Regeneration.

CHeKMaTE

New member
חייבים לציין שזה טריק יפה של ההפקה

בכל סדרה עד היום היו פשוט מחליפים את השחקן הראשי ככה סתם.. ופה עשו טריק יפה....שהוא משנה צורה והאופי נשאר.. משנה צורה כלומר מחליפים שחקן... אבל אני מעדיף באופן אישי את כריסטופר אלקסטון למי ששם לב...את קפטן ג'ק שכחו בעונה הראשונה בלווין 5 אך לא ידעו שהוא חזר לתחייה

raz10abekasis

New member
זה לא מפגר

2 העונות האלה הם לא העונות היחידות של דוקטור הו היה לפני המון שנים(לפני 20 שנה בערך) תכנית שגם קראו לה דוקטור הו והיה משו כמו 20 עונות או אפילו יותר התכנית שיש עכשיו בaxn זה רק חידוש לתכנית הישנה....

למעלה