are you laughing batman?

byron

New member
are you laughing batman?

האל ג'ורדן שואל אחרי שהביך את עצמו בJLA מספר 4. כמעט שווה כל הרי-בוט רק בשביל זה (כמעט) סה"כ סוף סוף כל השבעה נמצאים במקום אחד, ויק סטון קיבל שידרוג חביב אבל עדיין תותח white sound הוא הנשק המיידי שהוא השתמש בו.... עדיין הגיליון רק קצת יותר טוב מAC, אבל רק קצת, ויחסית. מאחר וזו החוברת שDC מתייחסת אליה כאל הגרעין הגדול של הרי-בוט אני עדיין ממשיך לעקוב אבל בנתיים זו קצת אכזבה. בחוברת הזו סופס' באטמן ודיאנה אמורים להפוך להכי גדולים מהחיים, ליצור שלוש צלעות של המשולש המגדיר את כל יתר הגיבורים ביקום. בנתיים הם לא נותנים את כל התמורה לכסף (ויחסית לעובדה שזו בין החוברות שאני קונה ממש והמחיר שלה הוא הגבוהה מבין היתר אני מצפה ליותר)

הייזל

New member
בחייך, תהיה כן

JL 4 היתה ה-ר-ב-ה יותר טוב מAC 4. ואל תהיה כל כך בטוח שהטרינטי יחזרו להיות טריניטי. בריבוט הזה אל תפתח ציפיות. הJL נשמעים כמו חבורת טיפש עשרה. והקטע שהאל חושף את פרצופו האמיתי היה מצחיק. היה לי יום מחורבן ברמות היום. סופרבוי היה מעניין אבל לא מדהים. סופרגירל כנ"ל.

byron

New member
חנוכה חנוכה חג

עמוס כל-כך.... אני לא מסוגל להגיד שהוא היה הרבה יותר טוב, נראה לי שאני פשוט כל-כך כועס על מה שקורה בAC שאין מצב שיש לי דעה אובייקטיבית. אם נגיד הסיפור של AC היה רץ על ת'ור בלי בעיה הייתי מעריך עד כמה זה גרוע באמת, אבל כאן אני פשוט מביט בחוברת ותוהה מה הסיכויים שאיזה בניין יפול על כל הצוות ויוציא את החוברת לפגרה. מאחר וסופרגירל היה מעניין אנסה אותה שוב, הטימטום שהיא הציגה בפעם האחרונה השתווה רק לזה של כותב AC.... באופן מפתיע הRED HOOD משתפרת מחוברת לחוברת וסטארפייר כבר לא כזו פרחה מטומטמת כפי שתוארה... מה שגורם לחוברת הראשונה שהוציאו להיות אחת הגרועות בהיסטוריה של DC - ליצור מצג כזה גרוע לדמות כזו טובה זה כמו.... לכתוב את AC עם סופרמן פשוט ומשעמם שלא מסוגל לעשות כלום נכון ואז לבלגן את העלילה עוד יותר ולדחוף היסטוריה של 70 שנה בחוברת אחת בלי היגיון פנימי בכלל.....

למעלה