2 דברים..

MaD-d0g

New member
2 דברים..

1) אחלה פורום !! תתחדש ! 2) אני וחברים שלי דיברנו, הגענו למסקנה ש 2 זמרים דגולים ואהובים התאשכנזו !! מה קרה ליוסי עדן ?? "כשאת איתו" ?! מה קרה ל"משחקת בי בלי רחמים" "איך אהבתי את אותה ילדה" "סולח" וכו´... ??? לאן זה נעלם ?! וליאור נרקיס? חבל עליו.. מזה "דוקטור תציל אותי"?! מה הקטע? איפה "בודד שוב נותרתי, לא רוצה עוד אהבות", "העולם כמו גלגל" וכל אלה.. כל הטובים התאשכנזו.. רק כדי למכור את הדיסקים שלהם לקהל יעד שונה... חבל..

תודה אחי תודה ../images/Emo51.gif ובקשר ל...

ליאור נרקיס באמת חבל לי עליו קשה לי לשמוע אותו עכשיו לעומת מה שהוא היה . יוסי עדן עדיין חלק מהדיסק האחרון יש לו שירים כמו שהיו כמו "ספרי לי ילדה" ו "הכל רק אשליה". בקשר לזה אין מה לעשות - זאת בחירה של הזמרים ובחירה של האמרגנים והמפיקים וכל מי ששותף להוצאת הדיסק.

vipor

New member
הכי חבל זה על תמיר גל

(יצא לי חרוז בכותרת) רציני עכשיו....בטח שחבל גם ליאור נרקיס ויוסי עדן אבל הזמר באמת תותח שהשתכנז זה תמיר גל!!! סתכלו על הדיסק החדש שלו - אפילו שיר אחד ממש יפה לא ראיתי!! לא ככה?

כן. טוב הוא אמר אתמול בריח מנטה

אף אחד לא שם לב אליו, הוא עשה 9 דיסקים ואף אחד לא התייחס אליו בגלל זה השינוי הגדול. הוא לא רצה קהל יעד כזה כמו שלנו אנשים ששומעים מזרחית גם כבדה שרק הם ישמעו את השירים שלו - הוא רצה קהל יעד בהרבה יותר גדול. למה דוורא השיר שלו " תלחשי מילה " שיר פצצה !

למעלה