11 הדברים שאל תשימו באתר שלכם

mr. eyal

New member
11 הדברים שאל תשימו באתר שלכם

הנה מספר נושאים שכבר עלו על העצבים של הגולשים מספר האתרים שלהם: 1. תוכנות - בכל אתר בייתי כבר יש עמוד תוכנות. 2. MP3 לועזי - אנשים הפסיקו להכנס לרשימות שירים לועזיות, או שהם פונים למצעדים, או למנועי החיפוש 3. סקס!!!! - יש את אתר הסקס הגדולים - לא יעזור עוד אתר כזה. 4. מגזין נוער, מגזין מחשבים - מעטים ייכנסו למגזין הצנוע שלכם, לא חסרים מגזינים רציניים בנושאים הללו. 5. לינקים כללים, לא חסרים מנועי חיפוש ואינדקסים! 6. אתרים לבוני אתרים, ושירותים לבוני אתרים - יש הרבה כאלה ורק הרציניים שורדים. 7. פורטל - תישכחו מהמילה הזאת - אתם לא תהיו פורטל, בפורומים אחרים קוראים לאנשים האלה ילדי הפורטלים. 8. חיפוש במנועי חיפוש אחרים - אם אנשים ירצו לחפש אתר במנועי חיפוש בינלאומיים בטח לא ייכנסו אליכם, גם אם כל הגדולים מופיעים שם ביחד...ממש מיותר 9. משחקים מלאים - הרי אחרי יומיים הם כבר לא יעבדו 10. פורום - מעטים הם הפורומים באתרים פרטיים שמצליחים. 11. הפיכה לעמוד הבית - אף אחד לא ילחץ על זה..מיותר לגמרי אתם מוזמנים להגיב ולהוסיף. בקרוב נושאים שאין עליהם בקושי אתרים ולכן יהיו נורא מוצלחים אם תעשו עליהם אתר.

mr. man

New member
עוד דברים

1. חלונות קופצים!! 2. פריימים 3. שילוב של אדום וירוק. איככס 4. רקעים בלי קשר ששוקלים המון 5. חסימה של כפתור ימני. כל ילד יודע לעקוף את זה 6. כל מיני סקריפטים מיותרים יש לכם עוד?

IgalR

New member
עוד תוספות .

1) הודעות SMS לסלולריים בשביל זה יש את אתרי החברות . 2) שעונים למיניהם במיוחד שעוני JAVA או JS ששוקלים המון לכל אחד יש כזה בTRAY . 3) זמן אינטרנט הטיפשי והמיותר לחלוטין - אף אחד לא ממש יודע מה זה אומר . 4)סקרולרים מאתרי חדשות למיניהם - בשביל זה יש את האתר המלא. 5) כפתור ``צור קשר`` מי ירצה ליצור קשר עם ילד שבקושי יודע לאיית את שמו כהלכה . 6) באנרים בסגנון ``המקום הזה יכול להיות שלך`` מי בכלל מחפש את המקום הזה ? 7) צאט` - אף אחד לא רוצה לדבר עם עצמו . 8) הצעה להרשם כדי לקבל הודעות בדואל על עידכונים באתר - אין צורך להרחיב .

mr. eyal

New member
אני לא מסכים עם כמה דברים!

קודם כל.. מה רע בלחצן צרו-קשר...תמיד יהיה מי שירצה לצור איתך קשר, אני אישית מקבל על אתר סמבה בערך אי מייל עוד כמה ימים.. ובקשר לרשימת תפוצה...אם האתר רציני - כמו האתר של סיגל (שהרשימת תפוצה הייתה עוד כשלא היה הרבה באתר שלה) אז לא תזיק רשימת תפוצה.

IgalR

New member
רוצה שיצרו איתך קשר

שים את הדואל באיזה פינה בדף הראשי בטח שלא צריך בשביל זה דף שלם . רשימת עידכונים זה סתם מעצבן . מנהל אתר שיפתח דף היסטוריה ושינויים באתר . זה הרבה יותר יעיל (דורש מהמשתמש להגיע לאתר מדי פעם) והרשימה המלאה נמצאת מול העיניים

mr. eyal

New member
עכשיו אני מסכים איתך B-)

או שעכשיו שינית את דעתך, או שקודם לא הבנתי אותך :)

rooon

New member
לא מקבל בכלל מה שאתה אומר

קראתי את ההודעה שלך! מה אתה בדיכאון? למה אתה שולל הכל? למה אתה לא מאמין בעצמך? אני ההיתי שם הכל באתר שלי ועושה אתר על כל נושא תמיד יש חידושים והצלחות תחשוב על זה!!!!!!!!!!

למעלה