10.12.2001 =שבוע זכויות האדם

dmor_il

New member
שמישהו יסביר לי !!!

שמישהו יסביר לי איך ערפאת הרוצח הזה, הטרוריסט הזה, קיבל פרס נובל לשלום ??? איך ????????????? כמה העולם מושחט ???? שמאלנים - הייתי שמח לשמוע מה יש לכם להגיד בקשר לפרטנר שלכם והפרס שלו!

למה לא?

אם רבין ופרס חיבקו אותו והתאבקו בעפר רגליו, אז למה אתה מצפה מהעולם? היהודים הם אלא שסיפרו כמה הוא אדם חם ולבבי. אז מהעולם אתה מצפה שיגנה אותו?

אד

New member
גם בגין קיבל פרס נובל../images/Emo42.gif

גם נתניהו חיבק את ערפאת. בגין,פרס,רבין קיבלו פרס נובל. שכנינו-סאדאת וערפאת. כן ירבו. לגבי שרון זו קצת בעיה. קשה לו לוותר על האופי האימפריאליסטי,מילחמתי. אולי יקבל פרס מיוחד בבלגיה. נתניהו יכול לחלום. רק שלום יביא ביטחון

small@ani

New member
אמת, ערפאת הוא הטרגדיה של הפלסטינים

הוא חושב משובש, פועל משובש, אדם נקלה ומגעיל, בלשון המעטה. כן, נראה אותכם פועלים לשלילת פרס הנובל שקיבל. אני איתכם!

אל תגיד: קיבל, תגיד :נתנו

כאן אביסון, נכנסתי בשם אחר. שמאלני, אתה צעיר ופתי, אז בוא אני אלך איתך צעד צעד: 1. כתבת ש"ערפאת הוא הטרגדיה של הפלסטינים" - מעניין שהם לא חושבים ככה, והוא מנהיגם הבלתי מעורער ב- 9 השנים האחרונות. ואם לטו, אז אוי ואבוי לעם שלא מסוגל להיפטר מהמנהיג הרע שלו משך תקופה כזו. כדי לעשות איתם שלום אמיתי, הם יצטרכו להפנים הרבה ערכי דמוקרטיה, של עמידה בחוזה, בהסכם. 2.כתבת "שהוא חושב משובש, פועל משובש"- כן, תמשיך להקל ראש בו ובהנהגה הפלסתינאית. מדינת ישראל החזקה עומדת היום חסרת אונים מול האיש הזה. אתם בשמאל, בכלל, לא רוצים שלום בגלל מהות השלום, של חיים משותפים זה לצד זה, אלא מתוקף שנאתכם לערבים, ורצונכם לראות אותם רחוק רחוק (ראה ערך הפרדה). אתם יודעים מה, אז בואו נלך על זה. קוראים לזה טרנספר, וזה יבוצע לערבים ולא ליהודים. 3.כתבת..."נראה אתכם פועלים לשלילת פרס הנובל שקיבל.." קודם כל, כרגיל, אתם מייצרים את החרא, עושים את הטעות, ואח"כ שולחים אותנו לתקן. חוץ מזה, הוא לא קיבל פרס נובל, אתם - הליצנים-נתתם לו אותו! הבן-אדם, ב - 1992, היה קבור בטוניס, מוקצה בכל העולם, ארה"ב לא איפשרה לו להכנס לתחומיה וראתה בו ראש אירגון טרור. ואז באו רבין ופרס, והחליטו להקים את השרץ הזה לתחייה, ותראו לאן הגענו.עד היום צוחקים מאיתנו בכל העולם.והאיש הזה קיבל, לא פחות ולא יותר - פרס נובל לשלום.... שווה ערך לתמר גוז´נסקי מלכת היופי של העולם. (למרות שבעולם הערבי היא דווקא לוקחת מקום די גבוה). 4. "אני איתכם" - תודה רבה, והלוואי ששלילת הפרס תהיה גם לגבי האדונים פרס ורבין, אשר הביאונו עד הלום.

למעלה