❤️שרשור בוקר שבת - היום ה85 בבית - עדכונים❤️

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
בוקר טוב לכולם
השלמת פערים מהלילה, אהבתי את השיחה של ג'וזי וקארין על הספסל, שיחה ממש טובה
23:38 שיחה על רמי לפי השירשורים חשבתי שג'וזי לכלך עליו, אבל ממש לא. אמר שרמי מרגיש לו קצת מתנשא ומרחיק אנשים (מה שנכון), אבל הוא מאוג מכבד אותו והם חיים באותו הבית ולא חייבים להתחבר, מה שנכון נכון העיקר כבוד הדדי
מי היה מאמין קארין החליפה את יהודה במשמר לילה :p
שבת רגועה לכולם

יונתנסקי

Well-known member
בוקר טוב לכולם
23:38 שיחה על רמי לפי השירשורים חשבתי שג'וזי לכלך עליו, אבל ממש לא. אמר שרמי מרגיש לו קצת מתנשא ומרחיק אנשים (מה שנכון), אבל הוא מאוג מכבד אותו והם חיים באותו הבית ולא חייבים להתחבר, מה שנכון נכון העיקר כבוד הדדי
שבת רגועה לכולם
אם השלמת פערים מהלילה זה אומר שהיה לך סרגל.
גם עכשיו יש לך ?
בלילה היה לי, עכשיו לא.

זה לא שאני צריכה אותו.
מעט מאוד מחזירה אחורה.
סתם מעצבן אותי, שדברים לא עובדים קום איל פו.

ariela1612

Well-known member
אם השלמת פערים מהלילה זה אומר שהיה לך סרגל.
גם עכשיו יש לך ?
בלילה היה לי, עכשיו לא.

זה לא שאני צריכה אותו.
מעט מאוד מחזירה אחורה.
סתם מעצבן אותי, שדברים לא עובדים קום איל פו.
כן הבוקר חזר, אני מפחדת לרפרש שלא יעלם שוב

פלוידיאנית

Well-known member
בוקר טוב לכולם
שבת רגועה לכולם
איזו מין שלווה ועוד שבוע עבר...
השבוע הכי משעמם, אין אפילו שמץ התרגשות למה שעתיד לבוא, גם לא מצפה להרבה תעוזה ומעוף מעוז, חלפו 2/3 מהתוכנית והפורמט הרוס לגמרי

ORIGINALNIK

Well-known member
איזו מין שלווה ועוד שבוע עבר...
השבוע הכי משעמם, אין אפילו שמץ התרגשות למה שעתיד לבוא, גם לא מצפה להרבה תעוזה ומעוף מעוז, חלפו 2/3 מהתוכנית והפורמט הרוס לגמרי
לטעמי התוכנית נגמרה מרגע שהגיעה לרשת
אבל רשת מקבלת אותה בחינם מאנדמול שיש לה מניות ברשת אז זה לעולם לא יגמר ימשיכו לייצר האח הגדול סוג ז' שלעולם לא יהיה ריווחי כמו האח של יורם

לטעמי התוכנית נגמרה מרגע שהגיעה לרשת
אבל רשת מקבלת אותה בחינם מאנדמול שיש לה מניות ברשת אז זה לעולם לא יגמר ימשיכו לייצר האח הגדול סוג ז' שלעולם לא יהיה ריווחי כמו האח של יורם זק

צודק/ת בהחלט, בשיחות סלון זה אחד הנושאים המדוברים אצלי, העונה הזאת נגמרה מהרגע שיהודה קיבל את ה 24 שעות לצורך הדרכה מהאח , איך משנים תדמית, זה הרגע בו הבנו שהאח הגדול בהנחיית יורם זק לא יכולה לחזור, ובטח שלא ליצור מיהודה אלירז שדה משלו, הזויי ובלתי היגיוני, לומר שהתוכנית הזאת מעניינת כמו פעם, לאאאאאאאא, לומר שאני מאמינה שבכל סיום פעם יש הפתעה גדולה, ממש לאאאאאאאאא, לומר שאיך יהודה התחיל את העונה עד לכניסת הדיירים החדשים ונראה אחד שברח מאיזה מחלקה כןןןןןןןןן, לומר שהכל מכור בטוח, אז באתי לכאן לסיים את העונה ההזוייה הזאת, יש ריאליטי בהרבה יותר איכותי מהפח הגדול.

andersonian

Well-known member
בוקר טוב לכולם
שבת רגועה לכולם
שבת שלום,

מאוד נכון מה שנכתב,העיקר כבוד הדדי

השאלה היא מה מקור ההשראה של "כבוד הדדי"?מאיזה ספר מצטטים במקרה הזה?
ממילון מושגים בשפה העברית?
או אולי מהחוברת למשתתף חדש בתוכנית ריאליטי "ליקוק למצלמה יום לפני הדחה"
או אולי ישר מהבסט סלר ,La hypocrisie francaise?

דילמה לא פשוטה...

נטה אונה

Well-known member
שבת שלום,

מאוד נכון מה שנכתב,העיקר כבוד הדדי

השאלה היא מה מקור ההשראה של "כבוד הדדי"?מאיזה ספר מצטטים במקרה הזה?
ממילון מושגים בשפה העברית?
או אולי מהחוברת למשתתף חדש בתוכנית ריאליטי "ליקוק למצלמה יום לפני הדחה"
או אולי ישר מהבסט סלר ,La hypocrisie francaise?

דילמה לא פשוטה...
כבוד הדדי זה לנהל שיחות חולין ליד שולחן האוכל
זה בוקר טוב ולילה טוב
צביעות למשל זה כשרמי מתענין במסר של ג'וזי
ואז ממשיך להגיד מאחורי הגב שהוא אדיוט וקוקסינל

סטיריקון9

Well-known member
בוקר טוב לכולם
שבת רגועה לכולם
בוקר טוב, הוא מנסח את הדברים כך בגלל שקארין מולו ממתנת אותו מלשפוך השמצות ועושה זאת באופן יפה מציינת את החיובי בקשר ביניהם וחוזרת ע"כ כמה פעמים. היא לא מבינה למה הכוונה מרחיק אנשים בעיניה כשרמי מתחבר למישהו הקשר עקבי. מי שעוקב אחרי ג'וזי מזהה ברמות הרגשיות שלו שהוא מגיב כמו ילד קטן המרוכז בעצמו בלבד לקחו לי, הסתכלו לי, דיבר לא יפה אז אני ברוגז אם היה מרפה קצת מנקודת המבט הזאת היה מרוויח. מאנשים מסויימים הוא מצפה למה שאינו מצפה מאחרים וגם מעצמו.

CoolCat92

Well-known member
כשרואים את דפוסי הפעולה של קארין מתחילת העונה, לא קשה להבין למה היא תמיד נשארת לבד..
היא נצמדת לבנאדם מסוים וכשהיא מרגישה פגועה, היא פשוט מוחקת אותו, מטאטא הכל מתחת לשולחן ופשוט יוצרת לעצמה קבוצה חדשה. ככה עשתה עם ג'וזי, לינור, תום, דרור ועוד. אני ממש לא מתה על תום לדוגמה, אבל זה לא נתפס אצלי איך היא יכולה פשוט למחוק בנאדם שהיה בשבילה במשך חודשיים, שהעדיף להביא לה חסינות במקום לבת הזוג שלו, שגם כשבאו והזהירו אותו מפניה, הוא דאג להעביר לה שהוא לא מתייחס להערות האלה. את החיבור עם ג'וזי אני בכלל לא יכולה לסבול, כבר איבדתי ספירה מכמות הפעמים שהיא הוכיחה שהיא לא באמת חברה שלו..

הכי קל לברוח לתירוץ של הבחורות שמקנאות בה בגלל היופי, אבל לא נראה שהיא מבינה שגם מבחינת אופי היא לא להיט בכלל וכנראה יש סיבה אמיתית שאנשים לא מתים עליה. כיאה לעונה הכי גרועה אבר, היא כנראה תגיע לגמר.

ORIGINALNIK

Well-known member
כשרואים את דפוסי הפעולה של קארין מתחילת העונה, לא קשה להבין למה היא תמיד נשארת לבד..
היא נצמדת לבנאדם מסוים וכשהיא מרגישה פגועה, היא פשוט מוחקת אותו, מטאטא הכל מתחת לשולחן ופשוט יוצרת לעצמה קבוצה חדשה. ככה עשתה עם ג'וזי, לינור, תום, דרור ועוד. אני ממש לא מתה על תום לדוגמה, אבל זה לא נתפס אצלי איך היא יכולה פשוט למחוק בנאדם שהיה בשבילה במשך חודשיים, שהעדיף להביא לה חסינות במקום לבת הזוג שלו, שגם כשבאו והזהירו אותו מפניה, הוא דאג להעביר לה שהוא לא מתייחס להערות האלה. את החיבור עם ג'וזי אני בכלל לא יכולה לסבול, כבר איבדתי ספירה מכמות הפעמים שהיא הוכיחה שהיא לא באמת חברה שלו..

הכי קל לברוח לתירוץ של הבחורות שמקנאות בה בגלל היופי, אבל לא נראה שהיא מבינה שגם מבחינת אופי היא לא להיט בכלל וכנראה יש סיבה אמיתית שאנשים לא מתים עליה. כיאה לעונה הכי גרועה אבר, היא כנראה תגיע לגמר.
תיקון קטן היא לא מרגישה פגועה היא מרגישה שמישהו דוחק אותה לפינה לחשוף משהו אמיתי ולא איזה בולשיט שהיא מנסה למכור וג'וזי יש לו חולשה אליה סולח שוב ושוב ואפילו יהודה יחסית נחמד אליה וגל בכלל ממש רכה אליה ומעולם לא ראתה שהיא מערבלת אותה עם תום ומקנאה לה.

אף אחד לא מקנא ביופי שלה כולן מפרגנות לה ומרימות אותה וסולחות לה
פשוט היא סביב עצמה ויודעת שיש לה רק דבר אחד למכור ורק יודעת לפלרטט ולעיתים זה לאמ תאפשר לה כי גברי הבית מעדיפים אחרות ולא אותה ואת יופייה.
היא תגיע לגמר בזכות עוז שמאוהב בה מההתחלה וזאת למרות שהיא מיותרת.

נערך לאחרונה ב:

GalK22

Well-known member

היא לא מחקה אותם היא ניסתה לתקן את היחסים, אבל הם לא רוצים, אז מה בכח?
ויש לציין ש
תום דרור רמי התרחקו ממנה
עם ג'וזי ולינור ההתרחקות הייתה הדדית (היו הרבה אבל בפעם האחרונה לינור הייתה זו שהתרחקה)

מצב
הנושא נעול.
למעלה