תפוזים בולשים על האי בכנרת ועל השטיח

YossihNew

Well-known member
בניגוד לפעם הקודמת, הפעם הלכתי לי בניחותא אל הסינמטק, כשהכל מסתדר כמו שצריך ואני מגיע בדיוק בזמן. רועי לעומת זאת ויתר על קשר עין וכך הוכיח לכולנו מה עדיף בעצם.

איך שאני נכנס ראיתי את גיורא שיצא לעשן. אבל מתוך נאמנות לרועי לא הצטלמתי איתו. עדיין.

זה לא היה תקף כשנכנסתי לסינמטק ורועי התעכב לו בקפיטריה. על כן תפסתי לי את המנהלת הטיימרית השוטרת האהובה עליי. אמרתי לה שהשלמתי לא מזמן המדובב והיא הייתה נהדרת. היא גם הסבירה לאנשים איך להצטלם (האור עליך, לא מאחוריך).

20240313_155149.jpg

רועי הגיע קצת אחר כך! וכמובן שמיד נתתי לו לראות את עידית, וגם הוא אמר כמה הוא ממש מת עליה כשחקנית. מעניין אם כשסיימנו היא חזרה לה לאיפה שזה לא יהיה שהלנה נמצאת.

20240313_155323.jpg

מעט לאחר מכן מצאנו את אלכס, שנראית דומה לאימא שלה יותר מתמיד. איזו מגניבה. חבל שאת אימא שלה היא לא הביאה לפה. מצד שני, מצפה לנו הפתעה מעניינת שקשורה קצת לחממה ואליה בפרק הראשון.

20240313_155440.jpg

ואז! הו! אז הגיעה הבחורה הזאת. תזכירו לי... נו... הדמות הכי אהובה באי, ארבע אותיות? אה! נכון! זואי! הלא היא ליאת. ליאת הייתה נחמדה ביותר, וכמובן שאני ורועי החמאנו לה על האי, ואמרנו שאין כמו זואי. בחורה טובה ונחמדה.

20240313_155934.jpg
מיד לאחר מכן נכנסנו לתרגולת דודה. כי במקרה ראינו שם את אפי, הלא היא דודה מלכה קופרמן, האדירה והמדבבת הגדולה ובכלל נהדרת (שיר תכניסי פרפר נחמד). את התפקיד שלה עדיין לא ראינו בפרקים.

20240313_160022.jpg

אחר כך כשחיפשנו לנו איזה מישהו מוכר, לפתע תפסה את עיניי נויה גבאי. נויה היא טיקטוקרית אבל למי שלא יודע היא מעריצה של אנה זק ושל ניקלודיאון בכלל (הייתה זאת עם התוכנית לסיכום של לעוף על אנה), היא גם ממש נחמדה. היא הייתה כל כך נחמדה לכל הילדים שבאו להצטלם איתה. מוזר לי שהיא לא שחקנית, יש לה כישרון.

20240313_160148.jpg
עם נויה הגיע אחיה, יואב, שהוא שחקן ואולי ישחק שם? אין לי מושג. פשוט היא אמרה להצטלם אז הצטלמתי.

20240313_160202.jpg

ואז ראיתי את מה שרועי רצה. מה שכולנו רצינו. אז ניגשנו אליו. הצטלמנו. ואז הודינו לו על כל מה שעשה, על כל מה שתרם, על כל סדרה שכתב, על כל ילדות שניתנה לנו, על כל... איפה הייתי? לא, לא צעקתי עליו "יא מפריד אודי ואגם, יא שובר לליפתח, יא משבר גיל העמידה, יא מה זה היה הדבר הזה בטיקטוק עם שחר ועילי?!". הייתי נחמד אני חושב...

20240313_160700.jpg

חיפשנו כל מיני אנשים ואת מי ראינו ליד הפוסטר אם לא את אלון לשם, הלא הוא ארנסטו ספיבק שהבין שרעידות אדמה עושים רק באמצעות מגנטיט ולא באמצעות ססמונטור. תפסנו אותו (יותר טוב מנתי קלוגר) והוא היה ממש ממש נחמד. שחקן מוכשר, לא יודע למה הוא לא מופיע יותר.

20240313_162153.jpg

לידנו ראינו את איתי פולישוק, שמשחק את אבא של רוני (לצערי מורן רוזנבלט לא הייתה וחבל!) והצטלמנו איתו. בניגוד למה שרועי חשב, לא, רועי, זה לא היה אסף פרי ששיחק את האבא, זה תמיד היה איתי ששיחק אותו. שמעת?

20240313_162232.jpg

נערך לאחרונה ב:

Roei152

Well-known member
מנהל
רועי, זה לא היה אסף פרי ששיחק את האבא, זה תמיד היה איתי ששיחק אותו. שמעת?
בענה הקודמת הוא היה נורא דומה לאסף פריי
בעונה הזאת הוא טיפה שונה , תספורת יות מלאה
אז חשבתי שזה מישהו אחר ,
ידעתי שזה איתי בעונות הקודמות, חשבתי שהחליפו שחקן ...

כי הגעתי בזמן בניגוד לפעם שעברה.

כיצד נתנהגה נכון בתמונות עם מפורסמים!
מתי הסדרה עם נועה קירל ביס מצלמים
בענה הקודמת הוא היה נורא דומה לאסף פריי
בעונה הזאת הוא טיפה שונה , תספורת יות מלאה
אז חשבתי שזה מישהו אחר ,
ידעתי שזה איתי בעונות הקודמות, חשבתי שהחליפו שחקן ...
מתי מצלמים את הסדרה עם נועה קירל ביס

YossihNew

Well-known member
לאחר מכן כולם התחילו ללכת להקרנה של 16:00, ואנחנו נשארנו. ומי מגיע אלינו אם לא... קובץ'! הלא הוא השוטר הכי מבאס שיש, ונטול דובדבני. איזה באסה שהוא נטול דובדבני. אבל אני נפעם. אמאל'ה! אני נפעם! לדוגמה, כעת, אני נפעם מהגזר שלי!​

20240313_162952.jpg

עם סיום ההקרנה של 16:00 ולקראת ההקרנה של 17:00, ירדו השחקנים מהאולם ואת מי תפסנו אם לא את תום ורוני. לא רוני ותום, תום ורוני. רועי התלהב לגלות שהוא ודילן לובשים אותו זוג משקפיים.

20240313_163304.jpg

20240313_163345.jpg

כשחיכינו לנו לקראת ההקרנה, את מי ראינו אם לא את אולג לוין! אני ורועי זיהינו ישר. ממש מדהים. הבחור אגב שתה ועישן בחוץ, זה מאוד סטריאוטיפי. בכל אופן, הצטלמנו ואמרתי לו שאני מת על חולי אהבה. הוא היה עם הילדים שלו.

20240313_164740.jpg

ואז נכנסנו לאולם ו...

שלום לכם. שוב אנחנו בתוכנית "כיצד נתנהגה נכון", והפעם, איך להתנהג בפרמיירה של סדרת ילדים. ראשית כל, כשתראה שחקן, לך אליו בעדינות לבקש תמונה.

*קאט לסצנה שלי רומס שורה שלמה כדי להצטלם עם גיל ססובר האגדי*
20240313_172323.jpg

רועי, לא אכפת לי שהצטלמנו איתו שמהצטלמנו איתו, אתה מבין שזה האיש הראשון שהערצתי בחיי?! בחיי?! הוא האיש שעיצב אותי! הוא המגניב מכולם! בחור מצחיק, תמיד אהבתי אותו.

בכל אופן, לקח קצת זמן אבל לבסוף עלו אמילי ודילן להודות לקהל ולהקריא משהו. דילן היה מאוד אהוד, היו לו אוהדים.

ראינו את שני הפרקים, היה נחמד מאוד. לאחר מכן גיורא עלה להודות לכולם ורינה הורן, הבמאית, גם כן. לאחר לידה. הבחורה נראית אחלה.

כמובן שיהיו עוד עונות.

לאחר מכן נפרדנו לשלום, ולמזלי היה לי בדיוק כל זמן שהגעתי רכבת או אוטובוס, באמת, הלך בצ'יק.

יאללה ביי, אני מנסה לשמור על האוסף תחת שליטה אבל נראה לי עקפתי את המאה מאז תחילת השנה...​

Roei152

Well-known member
מנהל
כשנכנסתי לסינמטק ורועי התעכב לו בקפיטריה.
חיכיתי לך עם ספר , לא קניתי לאכול או לשתות , חיכיתי לך עם כו- לם בניגוד לפעם שעברה!!!!
יגוד לפעם הקודמת, הפעם הלכתי לי בניחותא אל הסינמטק, כשהכל מסתדר כמו שצריך ואני מגיע בדיוק בזמן. רועי לעומת זאת ויתר על קשר עין וכך הוכיח לכולנו מה עדיף בעצם.
לאחר מכן נפרדנו לשלום, ולמזלי היה לי בדיוק כל זמן שהגעתי רכבת או אוטובוס, באמת, הלך בצ'יק.
אני בפעם הקודמת לא הפעלתי גוגל מפות ננכון, הפעם הפעלתי נכון.. והפעם גם תפסתי את האוטובוס למבשרת ברגע שהגעתי לתחנה מושלם
וקשר עין ההשקה יצאה בשבוע של מנוחה מאימונים אחרי שרצתי 8 קלימוטר במרתון יירושלים ולא סחטתי את עצמי למות ...
רועי, לא אכפת לי שהצטלמנו איתו שמהצטלמנו איתו, אתה מבין שזה האיש הראשון שהערצתי בחיי?! בחיי?! הוא האיש שעיצב אותי! הוא המגניב מכולם! בחור מצחיק, תמיד אהבתי אותו.
מה שהפריע לי עם גיל שבדיוק סדרתי את החולצה , וחשבתי שציילמת לפני שהספקתי לחייך למצלמה.. רואה שכן ..

YossihNew

Well-known member
חיכיתי לך עם ספר , לא קניתי לאכול או לשתות , חיכיתי לך עם כו- לם בניגוד לפעם שעברה!!!!
כי הגעתי בזמן בניגוד לפעם שעברה.

מה שהפריע לי עם גיל שבדיוק סדרתי את החולצה , וחשבתי שציילמת לפני שהספקתי לחייך למצלמה.. רואה שכן ..
כיצד נתנהגה נכון בתמונות עם מפורסמים!

למעלה