תזכורת לבנות הקומונה

תזכורת לבנות הקומונה

מצאתי את זה כשדיפדפתי בקומונה בניסיון למצוא עוד נושאים לדיון: כנסו...אולי זה יכניס לכם קצת שכלו Appocalypse ו 15:16 | 22/10 כשהייתי בדיכאון וחתכתי ורידים, עשיתי עסקה עם רוזן סוג ערפדים דניאל (למי שלא יודע, רוזן הוא שליט שבט ערפדים) שיחליף לי את הדם בדם אחר, דם עליון, חשבתי, אני יוכל לעשות מה שבא לי!! איזה כיף!!! כיום אני חצי ערפד חבול בכל הגוף כי התעממתי עם הרוזן הדגול של דניאל... מי שלא מאמין אני יכול לשלוח תמונות של אנשים שהרגתי בשביל הרוזן ובשביל המחייה שלי ואני גם יכול לשלוח את התמונות של הדם השחור מסוג דניאל שלי... (אחרי שהגבתי לו בזלזול נדרש למדי וכולנו הצבענו וצחקנו עליו) משפחות של אנשים מצוצי דם על ידי מספרות את זה לתקשורת... הם לא מאמינים... אנשים חושבים שאני הומלס... זורקים עליי זבל... אז התחלתי לעשות פשעים... כאן אני, כותב לכם מבית של יוסי אוחנוב(ככה היה כתוב על הדלת לפחות) שהרגתי ולקחתי את ביתו... וילדת כוכבים או איך שלא קוראים לך, אם את מנסה למצוא הוכחות שאני לא ערפד זה רק אומר שאת לא מאמינה בערפדים ומתכחשת לחוסר האמונה שלך...

קרניjack

New member
תזכורת למה בדיוק?

אני זוכרת את ההודעות המצחיקות הללו...ואין לי בדיוק איך להגיב כי אני לא מבינה מה הבחור רוצה.

למעלה