תורים להנפקה בליסבון

yuval2221

New member
מי שצריך עזרה בלקבוע תורים בליסבון, אשמח לעזור.
מבחינת התורים, אם התור הראשון לתעודת זהות הוא לפני 10 וחצי בבוקר, מקבלים אותה עוד באותו יום ולכן אפשר לקבוע את התור השני ליום למחרת כדי להנפיק הדרכון. לעוד שאלות, דברו איתי

B

Bar Akshuta

Guest
שלום יובל, אשמח לעזרתך בתיאום פגישה למשרד הפנים בפורטוגל על מנת להפיק את התז והדרכון.
זה מבקש ממני מספר אזרח, הגיוני?

B

BVL

Guest
אני אשמח,
אם יש לסוף חודש דצמבר בפרט, וכמובן לכל מועד אחר קרוב אחר, אני יותר מאודה לעזרתך.
השעה של התור וזמן השהות בפורטוגל לא רלוונטיים.
המייל שלי הוא: [email protected]
על מנת להפוך את ההתכתבות ליותר יעילה.
תודה רבה!

ס

סוזנה בן דב

Guest
מבחינת התורים, אם התור הראשון לתעודת זהות הוא לפני 10 וחצי בבוקר, מקבלים אותה עוד באותו יום ולכן אפשר לקבוע את התור השני ליום למחרת כדי להנפיק הדרכון. לעוד שאלות, דברו איתי

צ

ציון בן דוד

Guest
היי יובל ,אשמח אם תיצור איתי קשר במייל להסברים על הגעה ומחירים לקבלת תעודות בליסבון ,המייל הוא
[email protected]

C

Che23322

Guest
דני,
זה ממש לא נכון מה שאתה אומר. שיש לך את תעודת לידה אתה יכול להיכנס לשטח פורטוגל כי אתה אזרח. כל שצריך זה בדיקה קורונה לא יאחר מ72 שעות ממועד הטיסה, אישור אלקטרוני של משטרת הגבולות בפורטוגל, תעודת לידה פורטוגלית, דרכון שיראלי וכרטיס טיסה. יש תורים ואפשר לטוס

י

יוני מניטר

Guest
אהלן, ידוע אם בתקופה הזאת אפשר להגיע לליסבון להוציא דרכון ותז?

האם הלשכות הפנים פעילות ויש טיסות?

C

Che23322

Guest
ל״המצפוני״ אני מעדיף לשלם לנותן שירות גם כדי לתת לו פרנסה וגם לא לעשות פאדיחות לעצמי ולהגיע למקום שאני לא דובר את השפה. אין בזה שום דבר פסול להפך רק עוזר.

יום עצמאות שמח

למעלה