תגידו לי אם חשבתי בערך נכון

o f r i k

New member
תגידו לי אם חשבתי בערך נכון

את הנתונים בטבלה הבאה - והדגש הוא על בערך +- שיהיה לי איזשהו אומדן סכום משכנתא 670000 ריבית שנתית 4.5 4.5 מספר שנות הלואה 20 25 תשלום חודשי 4238 3724 ביטוחים 200 200 200 תוספת EMI לחודש 200 200 סה"כ לחודש 4638 4124

o f r i k

New member
אוף - לא יצא ברור. שוב פעם

נניח ואנחנו לוקחים משכנתא על סכום של 670000 ש"ח ל- 25 שנה. ריבית 4.5 ביטוחים (בערך) 200 ש"ח EMI (בערך) 200 ש"ח (הבנק מאשר 70% ואנחנו צריכים 80% לנכס שערכו 170,000$ בעת הרכישה, ואנחנו מחוייבים לשלם 20% במזומן בעת הרכישה את הסכום הזה יש לנו). אזי, אני צריכה להחזיר 4124 ש"ח בחודש? ומה ההבדל בין ריבית קבועה למשתנה? וכמה צפוי ל- 4124 ש"ח האלו לעלות כל שנה, נניח אחרי 10 שנים, כמה אצטרך בערך להחזיר.....

o f r i k

New member
תודה - אבל מה הצפי של העלייה?

כלומר אני מתחילה לשלם 4124 אבל איך זה יסתיים................ לגבי הריבית, אני מאוד מקווה לקבל את הריבית הזו (פרוייקט זוגות צעירים)

MoreGage

New member
בקיצור נמרץ

ריבית משתנה לפי הפריים ישנה לך את הריבית. בכמה אי אפשר לדעת תשאלי את סטנלי פישר... ריבית קבועה ישתנה הקרן לפי המדד כ 2-3% בשנה http://www.zooloo.co.il/calc/inflation_M_calc.asp

אוירון38

New member
פתרון

דבר עם פיין הום - יעשו לך הכל בחינם ותפסיק לסבך את עצמך ואותנו

לבדוק טוב

לא היתי אומר שפיינד הום עושים עבור מישהו את כל העבודה. חשוב לזכור שהם בסך הכל נותנים הצעות שהבנק נותן להם ללא שוק ויכוח עם הבנק והם מקבלים עמלה עבור כל לקוח מהבנק. "בנק לא משלם סתם עמלות, מישהו צריך לממן אותם -ובסופו של דבר זה הלקוח"
)

o f r i k

New member
לא להגזים - אף אחד לא מסבך

מי שלא רוצה לענות שלא יענה. אני לא יכולה לפנות ל"פיינד הום" מאחר ואני משתתפת בפרויקט ורק בנק לאומי למשכנתאות רשאי ללוות את הפרויקט ולהציע לי הצעות - אני לא יכולה לקבל הצעות מבנק אחר. וכאשר כתבתי את מה שכתבתי, רציתי לראות האם אני צודקת, מאחר שבמידה ואני מחשבת נכון, סימן שלמדתי את העסק בצורה נכונה וחשוב לי להבין ולא שמשהו אחר יעשה את העבודה במקומי - זו גישה לחיים. ודרך אגב - זה לא מסבך, אלא מסבכת.

אם הפרוייקט שאת רוכשת שם דירה..

הוא זה שאני חושב שהוא....(כס-צ) אז ההצעות שלהם באמת נמוכות יחסית לשוק (ללא מיקוח) ותתחדשו. :)

MoreGage

New member
סליחה, אבל זה עושה רושם שמישהוא כאן

מקבל כסף מפיין הום על כל לקוח שהוא מביא, אחרת קשה להסביר את ההתפרצות הברוטלית הזאת. גם בעבר (דף קודם) הוא ממליץ ומגונן מידי בחום על פיין הום. אבל דבר אחד ברור! מי שמקבל כסף מהבנק ולא מהלקוח עושה את העבודה עבור הבנק ולא עבור הלקוח!! אלא אם כן הוא סתם צדיק...

למעלה