שתי שאלות.

The Evil Rabbit

New member
שתי שאלות.

היי, אני בן ואני חדש פה... יש לי שתי שאלות בקשר לדרקונים: 1. איפה אפשר למצוא וטרינר טוב שמבין בדרקונים באזור הצפון? עדיף בסביבות חיפה, ואם יהיה בעפולה זה יהיה ממש מעולה... 2. מותר להאכיל דרקון שרק בקע מהביצה בשוקולד? בכלל, יש איזה דיאטה מיוחדת או שבשר פרות וחתולים כרגיל לדרקונים מהזן שלו זה בסדר?

ו8ו

New member
דרקונים תגידו אתם רצינים ?

אולי פעם היה והדינזואורים אכלו אותם אבל היום אין בכלל.

Blade Of Fire

New member
תשובות

1. בחיפה, ליד חוף הכרמל, יש וטרינר מצוין שכל יעודו זה לטפל בדרקונים. באים אליו מכל העולם. אתה יכול לחפש בגוגל או דפי זהב או משו. קוראים לו דוקטור קרני, בנאדם מאוד נחמד. 2. תלוי איזה זן זה. בעיקרון-זה לא טוב להאכיל דרקונים בשוקולד בכלל, אבל זה אפשרי... פשוט מתוק מגיל צעיר הורס להם את השיניים, ממש כמו בני אדם. אני מציע להאכיל אותו בונזו, זה פועל טוב מאוד לדרקונים בגיל צעיר. לאחר כמה חודשים אפשר להאכיל אותו בבשר. אם אתה הולך לדוקטור קרני, שאל אותו בדיוק על העניין הזה. בהצלחה בגידול:)

תגידו ... אתם שפויים ?

לתת לדרקון שוקולד .... או במילים אחרות ... מה עישנתם ?

ShadowDweller

New member
למה?

דווקא טעמי זה אחלה בשביל דרקונים.. במיוחד ירוקים. זה לא עושה להם בעיות. זה אפילו עוזר בעיכול...!

tlingit

New member
רק הערה קטנה

לדעתי כן רצוי להתחיל עם בשר לדרקון צעיר - חתיכות קטנות כמובן אם חייבים בונזו, אז כמובן כדאי שיהיה: א. מאיכות מעולה ב. מיועד לגורים כדי שיתמוך בגדילה ותמיד תמיד להרטיב אותו - בציר בשר אם אפשר, מרק אפשרות שניה או אם אין ברירה, במים פושרים.
IMHO

למעשה,

זה לא טוב להרטיב בונזו כי כל הקטע זה שהוא יבש. הוא מתנפח בבטן וגורם שובע. זה מה שהוטרינר אמר ככשאלתי אותו בקשר לדרקון שלי כשהוא היה קטן.

לא עידן..

הוא כבר לא גר בחוף הכרמל, הוא עבר לנווה שאנן לייד הגרנד קניון..

darklighter

New member
ברוך הבא../images/Emo24.gifתשובות:../images/Emo190.gif

1) יש וטרינר אחד טוב שנמצא במקרה בעפולה, והוא ספג כמה חומרים כימיים במלחמה האחרונה שנתנו לו כוחות על טבעיים, כך שאם הדרקון שלך ירק אש קרה כחולה/סגולה הוא ידע איך להפוך אותה לאש חמה צהובה-כתומה... הוא גם מומחה בתיקון הקשקשים לדרקונים שנשפך עליהם הד אנד שולדרס... 2) שוקולד ממש לא מומלץ, זה יתן לו עודף מרץ והוא ירוץ במקום לעוף...חוץ מזה זה יצור חצ'קונים מסביב לקשקשים...בשר פרות וחתולים זה עוד מוקדם מדי לגילו, אני ממליצה על רסק "דרקונלי" שנמכר ברשתות השיווק המובחרות (אני אחסוך ממך את המרכיבים).

למעלה