** שרשור צהריים 2 היום ה86 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
היה ברור מראש שלא יהיה משהו מיוחד בערוץ, סתם ניצול של קהל כזה או אחר

ראש גזר 6789809896

Well-known member
טוב אולי לא קרה כלום אבל זה לטובה עוד היינו רואים את רמי שוב עושה ללינור פדיקור ברגליים

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
טוב אולי לא קרה כלום אבל זה לטובה עוד היינו רואים את רמי שוב עושה ללינור פדיקור ברגליים
קרה בוודאות
דניאל אמר שכנראה היום 5 יקבלו ומחר עוד 5
ז"א מישהו קיבל משהו....אנחנו פשוט לא רואים מי ובטוח שהם לא יודעים שאלו גל ולינור.

shiri1429

Well-known member
כמות הצנזורים בשבוע האחרון כבר מציקה ממש!!!!!!
על כל פיפס מעבירים לדלת/נסט/בריכה
מה נסגר כבר??? הם כולה מדברים בפינת עישון מה כבר יש לצנזר

בסדר555

Well-known member
כמות הצנזורים בשבוע האחרון כבר מציקה ממש!!!!!!
על כל פיפס מעבירים לדלת/נסט/בריכה
מה נסגר כבר??? הם כולה מדברים בפינת עישון מה כבר יש לצנזר
וכל זה גם ככה לא נכנס לפרקים ואם כן
שיעבירו לאנשים אחרים וזהו
למה הם צריכים להיות כל כך מטומטמים בהפקה הזאת

GALxp

Well-known member
וכל זה גם ככה לא נכנס לפרקים ואם כן
שיעבירו לאנשים אחרים וזהו
למה הם צריכים להיות כל כך מטומטמים בהפקה הזאת
אני מעדיף את הדלת הסגולה מאשר ליאור את שומר המסך האנושי והערכי האפיפיור מבנימינה.

dorya

Well-known member
עוז הביא את הבנות יום קודם לשם הבאז בלבד גם עבר חצי יום ולא קרה כלום ונראה שגם לא הולך לקרות משהו, בתכלס הבנות נמצאות לשם התפאורה, איך לינור עדיין לא גמרה אותו?!

shiri1429

Well-known member
עוז הביא את הבנות יום קודם לשם הבאז בלבד גם עבר חצי יום ולא קרה כלום ונראה שגם לא הולך לקרות משהו, בתכלס הבנות נמצאות לשם התפאורה, איך לינור עדיין לא גמרה אותו?!
בטח נותן לה סיגריות בלי הפסקה

dorya

Well-known member
המשימה לפי מה שנראה בין צינזור לצינזור זה שמציעים להם חלומות על חשבון התקציב, מתי לינור וגל נכנסות לתמונה?! למה עוז כל כך כושל שהוא לא חושף להם שהן לוקחות חלק ויעיר קצת את הבית המת הזה?! אני יודעת שאין שום הגיון, פורקת תסכול..

בסדר555

Well-known member
המשימה לפי מה שנראה בין צינזור לצינזור זה שמציעים להם חלומות על חשבון התקציב, מתי לינור וגל נכנסות לתמונה?! למה עוז כל כך כושל שהוא לא חושף להם שהן לוקחות חלק ויעיר קצת את הבית המת הזה?! אני יודעת שאין שום הגיון, פורקת תסכול..
בסוף סתם הכניסו אותן להגשים לתום ורמי חלום

מצב
הנושא נעול.
למעלה