** שרשור צהריים היום ה86 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

צופהבאחהגדול

Well-known member
מתי הוא אמר את זה למה זה היה נחוץ לספר את זה
ואיך זה קשור לריב שלו עם גוזי
מה קשור לריב עם ג'וזי?
קשור לזה שאני לא אוהבת את תום לא מתחברת לסגנון שלו מההתחלה שאני חושבת שהוא אסטרטג מהשורה הראשונה מההתחלה ורכלן ופאסיבי ונתן לאחרים להלחם בשבילו כמו גל...
אז זה קשור לזה.
וכן הוא אמר את זה בהתחלה לגבי שקשה לו לבכות בגלל שבנות אמרו לו שיורד להם שהוא בוכה.
ואני מבינה למה. אני גם לא מתחברת בכלל לפרסונה. לא גברי בעליל חסר עמוד שידרה . אם יכולת להחליק הכל ליהודה בבת אחת רק בגלל שבאו החדשים בזמן שהחברה שלך בתוך האש מולו זה מעיד עליך

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מה קשור לריב עם ג'וזי?
קשור לזה שאני לא אוהבת את תום לא מתחברת לסגנון שלו מההתחלה שאני חושבת שהוא אסטרטג מהשורה הראשונה מההתחלה ורכלן ופאסיבי ונתן לאחרים להלחם בשבילו כמו גל...
אז זה קשור לזה.
וכן הוא אמר את זה בהתחלה לגבי שקשה לו לבכות בגלל שבנות אמרו לו שיורד להם שהוא בוכה.
ואני מבינה למה. אני גם לא מתחברת בכלל לפרסונה. לא גברי בעליל חסר עמוד שידרה . אם יכולת להחליק הכל ליהודה בבת אחת רק בגלל שבאו החדשים בזמן שהחברה שלך בתוך האש מולו זה מעיד עליך
זה סבבה אבל זה בטוח לא נאמר באמצע הריב בניהם

shiri1429

Well-known member
נכון תום אמר כל הזמן שלבנות שיצא איתן ירד להן כשהוא בכה....
אז זה לדעתי זה לא זה שהוא בכה
אלה איך הוא בכה
ולמה יש לי הרגשה שנראה מזה שוב ברביעי...
יש בו משהו תלותי שמעיק במערכת יחסים, בדרך כלל מחפשים ביטחון בצד השני
הוא מאוד ילדי בעיניי, בגיל 4 כזה, חמוד

meital38

Well-known member
בטח רמי ותום מנסים שלבור עכשיו את הדלת כדי להגיע לסוויטה. חחחח בטח הצנזור יהיה ארוך מאוד בעיקר בכדי שלא נראה את התגובות של תום ורמי וזהבה לכניסה/לשיחה/לצילום של גל ולינור

dorya

Well-known member
בטח רמי ותום מנסים שלבור עכשיו את הדלת כדי להגיע לסוויטה. חחחח בטח הצנזור יהיה ארוך מאוד בעיקר בכדי שלא נראה את התגובות של תום ורמי וזהבה לכניסה/לשיחה/לצילום של גל ולינור
לא בטוח שהן בסוויטה, החדר שינה היה סגור קרוב ל3 שעות נראה שבנו שם משהו...

dorya

Well-known member
בקצב הזה הצינזור יהיה עד הערב וגם אז לא נראה כלוווום נחכה לרביעי..

צופהבאחהגדול

Well-known member
אני יודעת שגל בעד אלמוג לפחות כשהייתה בבית..
אבל כן צריך לשאול אותה שאלות קשות
כי לגל אלמוג אמרה בנחרצות שהיא מתעצבנת שחושבים שיש בינינו משהו מעבר ולמה חושבים ככה. וזה היה הזמן שקארין אמרה שנדלקה עליו ... אז למה עשתה על זה סרט שלם עם כל הבית אם במילא לא היו זוג באותו זמן ...
אבל זה לא יקרה כי לדעתי יש מטען נגד קארין יותר

מצב
הנושא נעול.
למעלה