**שרשור ערב - היום ה85 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

בוףףברכה

Well-known member
שתי קנאיות... חיות בסרט.. שימשיכו זה רק ירים לקארין
נדמה לי שהן חושבות...לעצמן..
"מה קארין עושה בבית ......ואני בחוץ"...
שתבדוקנה את עצמן...כי מסתבר
שהן לא כאלה חזקות...גם בשהותן בבית..
תמיד היו צמודות לגבר...

נטשונת1234

Well-known member
נדמה לי שהן חושבות...לעצמן..
"מה קארין עושה בבית ......ואני בחוץ"...
שתבדוקנה את עצמן...כי מסתבר
שהן לא כאלה חזקות...גם בשהותן בבית..
תמיד היו צמודות לגבר...
כן כי קארין הייתה שורדת את ההדחה מול ג'וזי יהודה וליאור. היא בקושי שרדה הדחה מול שולה.

נטשונת1234

Well-known member
שתי קנאיות... חיות בסרט.. שימשיכו זה רק ירים לקארין
באמת אבל. באמת. מה הן אמרו שלא נכון? היא רצתה את תום ולא שיתפה בזה את גל. היא קיבלה כתף חמה מגל בהרבה מקרים שהיתה עצובה- אבל לא העריכה את זה ולא מנתה אותה ברוב הפעמים כחברה טובה ועכשיו גם מחייכת בשיחות שקוטלות אותה. אין שם טיפת קנאה. אפס. יש שם כעס שנובע מאכזבה. לא צריך להפוך כל רגש של אישה לאישה לקנאה. קארין לא עשתה הרבה כדי לעורר קנאה.

Taltul63

Well-known member
באמת אבל. באמת. מה הן אמרו שלא נכון? היא רצתה את תום ולא שיתפה בזה את גל. היא קיבלה כתף חמה מגל בהרבה מקרים שהיתה עצובה- אבל לא העריכה את זה ולא מנתה אותה ברוב הפעמים כחברה טובה ועכשיו גם מחייכת בשיחות שקוטלות אותה. אין שם טיפת קנאה. אפס. יש שם כעס שנובע מאכזבה. לא צריך להפוך כל רגש של אישה לאישה לקנאה. קארין לא עשתה הרבה כדי לעורר קנאה.
צודקת בכל מילה.
מה יש לקנא בה? אני באמת שואלת.
כלום ושום דבר.

shiri1429

Well-known member
מסכימה.
אבל למה שתספר לה שהיא רצתה את תום? במיוחד שגל כבר תפסה אותו. היא לא חייבת לספר לה את זה

יסמין 💙

Well-known member
די די לא להגזים.. היא ילדה טובה עם לב גדול הבעיה שלה שיש לה קושי להתבטא וחסרת בטחון... מפה ולעשות עליה את כל העליהום הזה זה כבר מוגזם.. יש הרגשה של עליהום מצד הדיירים, לי יש הרבה חמלה כלפיה

נטשונת1234

Well-known member
די די לא להגזים.. היא ילדה טובה עם לב גדול הבעיה שלה שיש לה קושי להתבטא וחסרת בטחון... מפה ולעשות עליה את כל העליהום הזה זה כבר מוגזם.. יש הרגשה של עליהום מצד הדיירים, לי יש הרבה חמלה כלפיה
ילדה טובה עם לב גדול עדיין יכולה לפגוע. והיא פגעה.

בוףףברכה

Well-known member
מדייקות בכל מילה עליה.
גל הייתה טוטאלית אליה במאה אחוז והיא לא הפסיקה ללכלך עליה. עכשיו כשאין סביבה בחורות היא פורחת, אין יותר ברור מזה.
היו להן שיחות טובות...אבל..לומר טוטאלית..זאת הגזמה פרועה...
רוב שעות היום+שינה מוקדמת...היו לגל עם תום.. בין לבין קארין
התקרבה גם לאחרים...
זוכר שגל קינאה..ביחסים שלקארין ולינור שהן התקרבו..
היחסים היו הדדים גם קארין תרמה לגל...

פייר לה קרדן

Well-known member
אדון רמי ורד אולי אחרי דברי הבלע והשקר שלך על ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו והממשלה שלו,אולי תביע חרטה ותודה לו על 4.5 מיליון מתחסנים. כאשר אתה דיברת שלא יהיה אפילו חיסון אחד. במקום למלמל וואו וואו וואו... בזכות נתניהו אתה יכול לחזור לעבוד..

בוש והכלם לך מר ורד!

dotan282872

Well-known member
אדון רמי ורד אולי אחרי דברי הבלע והשקר שלך על ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו והממשלה שלו,אולי תביע חרטה ותודה לו על 4.5 מיליון מתחסנים. כאשר אתה דיברת שלא יהיה אפילו חיסון אחד.

בוש והכלם לך מר ורד!
רמי גבר על

אופה קטנטנה

Well-known member
אדון רמי ורד אולי אחרי דברי הבלע והשקר שלך על ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו והממשלה שלו,אולי תביע חרטה ותודה לו על 4.5 מיליון מתחסנים. כאשר אתה דיברת שלא יהיה אפילו חיסון אחד. במקום למלמל וואו וואו וואו... בזכות נתניהו אתה יכול לחזור לעבוד..

בוש והכלם לך מר ורד!
אני חותמת תחת כל מילה שלו, שביבוש יתבייש, תודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה