** שרשור לילה 3 היום ה85 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

eran191

Well-known member
בטח יעשו להם חיסונים כדי לעודד צעירים ללכת להתחסן.. יעבירו מסר שזה חשוב..

nicknick

Well-known member
מדהים, לפני 5 דקות הייתי ערנית.
התבוננתי בהם ועבר לי .
אני אומרת לכם תרופה לנדודי שינה.
עלו והצליחו.

merilue

Well-known member
אורן צודק ילד ראשון
לך הביתה יאללה שחרר אותנו
וואי לפני שנכנס
אמרו כאן רבים וטובים שהוא מהמם ומרתק
🤣🤣🤣
לפעמים אני שוכחת שהוא בבית
מקווה שגל תגשים לנו חלום ותשלח אותו הביתה

בוףףברכה

Well-known member
מי ת'גשים לאורן ת'חלום..
לראות ת'ילד..
גל או לינור...?...
"היד שמנענעת את...ההחלטה"

מתי לינור וגל יעופו כבר מהבית?, כשהמשימה תסתיים?. ההפקה צריכה לקבל את החלטת הקהל שהדיח את הדיירות המעצבנות והלא מעניינות האלה ולא לדחוף לנו אותן לפרצוף סתם. הם צריכים להבין שהקהל לא הצביע להן כי הן פשוט לא מעניינות אותו, בעיקר לינור שהודחה כבר פעמיים ועוד מול החדשים.

נערך לאחרונה ב:

nicknick

Well-known member
מתי לינור וגל יעופו כבר מהבית?, כשהמשימה תסתיים?. ההפקה צריכה לקבל את החלטת הקהל שהדיח את הדיירות המעצבנות והלא מעניינות האלה ולא לדחוף לנו אותן לפרצוף סתם. הם צריכים להבין שהקהל לא הצביע להן כי הן פשוט לא מעניינות אותו, בעיקר לינור שהודחה כבר פעמיים ועוד מול אופיר ושאר החדשים.
וכרגע, בהרכב הנוכחי, קורה משהו מעניין על המסך?

וכרגע, בהרכב הנוכחי, קורה משהו מעניין על המסך?
משהו מעניין לא קרה כי צריך אינטרקציה מעניינת בין דיירים שעושים עניין ורוב הבית מורכב מדיירים משעממים בטירוף. רק יהודה וג'וזי מעניינים שם.
לינור משעממת גם בתור בן אדם, אין בה כלום ושום דבר וחוץ מזה שהיא הייתה סוג של חיית מחמד של רמי אין מה לזכור ממנה בכלל.
לא סתם היא הודחה פעמיים ועוד מול דיירים חדשים שבקושי ראו אותם בכלל.

Droritt

Well-known member
מתי לינור וגל יעופו כבר מהבית?, כשהמשימה תסתיים?. ההפקה צריכה לקבל את החלטת הקהל שהדיח את הדיירות המעצבנות והלא מעניינות האלה ולא לדחוף לנו אותן לפרצוף סתם. הם צריכים להבין שהקהל לא הצביע להן כי הן פשוט לא מעניינות אותו, בעיקר לינור שהודחה כבר פעמיים ועוד מול אופיר ושאר החדשים.
אופיר לא היה בהדחה הזו

מצב
הנושא נעול.
למעלה