**שרשור לילה 2 - היום ה86 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Aye123

Well-known member
איזה ציניות של עוז..
להגיד לצופים שדיירות חוזרות לבית האח הגדול...ובפועל זה לא קורה והדיירים לא מודעים לקיומן..
אגב גם גיא ולירון שנואים עלי מאוד. מבחינתי שותפי פעולה לגועל...במעבר בין התכנית לפרסומות עושים פוזות..זחוחים...
באים לי ממש מקולקל..
הערכתי מאוד את גיא עד לעונה המבחילה הזאת
חשבתי שהוא הרבה יותר ערכי

נטשונת1234

Well-known member
מה שקורה לג'וזי זה בדיוק הסיבה שלא עושים משימות מטופשות כאלה כשכולם שחוקים לחלוטין וחיים בשעמום טוטאלי. תפעילו אותם. תנו להם גירוי לראש. לידיים. משהו. מה זה עוזר עוד משימה שבה משחקים לך ברגש (אחד מקבל טלפון ממשפחה ושני מקבל משקולות)?? ועד שאגב יש הפעלה- היא מוסתרת מהדיירים וניתנת רק לאחד בתורו אז אפילו להתרגש אי אפשר אחד בשביל השני. איזו דרך נוראית לשחוק אותם לחלוטין.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מה שקורה לג'וזי זה בדיוק הסיבה שלא עושים משימות מטופשות כאלה כשכולם שחוקים לחלוטין וחיים בשעמום טוטאלי. תפעילו אותם. תנו להם גירוי לראש. לידיים. משהו. מה זה עוזר עוד משימה שבה משחקים לך ברגש (אחד מקבל טלפון ממשפחה ושני מקבל משקולות)?? ועד שאגב יש הפעלה- היא מוסתרת מהדיירים וניתנת רק לאחד בתורו אז אפילו להתרגש אי אפשר אחד בשביל השני. איזו דרך נוראית לשחוק אותם לחלוטין.
לא קשור גוזי מבואס כבר שבוע מהרבה סיבות

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ושום דבר לא ירים אותו אם כל מה שיש לו לעשות זה להתבוסס בבאסה הזו במקום לקבל הסחת דעת ראויה ומושקעת שהיא לא החלפת פיג'מות.
בדיוק אני מצפה מהאח שיכניס לו את הכלבה שלו מחר לחצי שעה בחצר ויהיה קצת יותר מעודד

svtar25

Well-known member
בדיוק אני מצפה מהאח שיכניס לו את הכלבה שלו מחר לחצי שעה בחצר ויהיה קצת יותר מעודד
הלוואי שיכניס כלבה ולא את אמא שלו. כי אמא שלו זה משהו שמצריך טיפול רציני , זה רק עלול לגרום לו נזק. שיטייל עם דוב אכפתי לי גל והכלבה , יהיה מצויין.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הלוואי שיכניס כלבה ולא את אמא שלו. כי אמא שלו זה משהו שמצריך טיפול רציני , זה רק עלול לגרום לו נזק. שיטייל עם דוב אכפתי לי גל והכלבה , יהיה מצויין.
לא אכפת לי חבר כלבה משהו רק לא אמא לא רוצה אפילו לחשוב על זה

shiri1429

Well-known member
ליהודה יש שיחות יותר עמוקות עם קארין מאשר עם אלמוג, הוא מתנהג עם כל אחת מהן שונה לגמרי. עם קארין הוא קצת מהופנט

בסדר555

Well-known member
ליהודה יש שיחות יותר עמוקות עם קארין מאשר עם אלמוג, הוא מתנהג עם כל אחת מהן שונה לגמרי. עם קארין הוא קצת מהופנט
גם לה איתו שאר הבית לא מצליח להוציא ממנה הרבה

הייתה להם גם תקופה בנעלמים שהיו ימים שלמים ביחד והוציא ממנה הרבה

svtar25

Well-known member
גם לה איתו שאר הבית לא מצליח להוציא ממנה הרבה

הייתה להם גם תקופה בנעלמים שהיו ימים שלמים ביחד והוציא ממנה הרבה
בתקופת נעלמים , צפיתי 3 שעות בשיחה של גל ויהודה. לא הלכתי לישון. ואז קארין חיממה את תום על יהודה, גרמה לו להתקף קנאה מטורף. המטרה של קארין הייתה לגרום לתום לעזוב את גל, אבל יצאה שהם התהפכו על יהודה. קארין נחש , אישה זוועתית.

פייר לה קרדן

Well-known member
הנה הסבא קם מהמיטה הנוכחות של יהודה והקול שלו בעיקר עושים לו חררה. בטח הלך להשתין לשחרר לחץ ועל הדרך ל "ברך" את יהודה ברכת לילה טוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה