**שרשור לילה 2 - היום ה86 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

יסמין 💙

Well-known member
משהו מוזר.. קארין בשבוע האחרון לא הופיעה בפרקים ודווקא הוצגה באור שלילי כאילו מתקרבת לדניאל למרות שברור לכולם ששם זה חברות בקושי.. ודווקא האח בוחר בקטע שגל ולינור מרכלות עליה ועכשיו פרומו על דרור מרכל עליה.. יש לי הרגשה שהיא הראשונה שתודח.. מאוד מוזר שמעלימים את כל מה שאלמוג תום ורמי אומרים עליה וגם הקטעים המצחיקים והשיחות שלה עם שאר הדיירים ובמיוחד עם ג׳וזי ויהודה נשארות על רצפת העריכה.. תחושה היא המודחת הבאה

בסדר555

Well-known member
משהו מוזר.. קארין בשבוע האחרון לא הופיעה בפרקים ודווקא הוצגה באור שלילי כאילו מתקרבת לדניאל למרות שברור לכולם ששם זה חברות בקושי.. ודווקא האח בוחר בקטע שגל ולינור מרכלות עליה ועכשיו פרומו על דרור מרכל עליה.. יש לי הרגשה שהיא הראשונה שתודח.. מאוד מוזר שמעלימים את כל מה שאלמוג תום ורמי אומרים עליה וגם הקטעים המצחיקים והשיחות שלה עם שאר הדיירים ובמיוחד עם ג׳וזי ויהודה נשארות על רצפת העריכה.. תחושה היא המודחת הבאה
אני לא חושב שזה נובע מניסיון להציג אותה באור שלילי היא דווקא מוצגת כקלילה ושמחה
לגבי הריכולים זה בעיקר לשמור על רמי תום ולינור

ראש גזר 6789809896

Well-known member
זה רק מרים לה כול הלכלוכים עליה זה מה שיביא אותה לגמר

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מקווה אבל לא ממש בטוחה, למה ממש מוזר שבחרו שתי סצנות עם דניאל שיש עוד הרבה יותר סצנות עם דיירים אחרים שמרימים לה יותר
האח רוצה לעשות רעש רע על גוזי אז הוא מראה את ריב שלו עם אורן
אין לו צורך להראות חברות בין קארין לגוזי זה לא נותן לו שום קו עלילה

nicknick

Well-known member
זה לא ליכלוך , זה אמת! כאשר אומרים אמת זה לא ליכלוך. אני מאמינה שהיא תאמר גם בפנים! חכו, להעמדה להדחה. סביר להניח שגל ולינור הן ראש בית

לגל מותר להרגיש ולחשוב מה שהיא רוצה ואם נפגעה אז נפגעה, זאת החוויה שלה.
עדיין , בסיטואציה הזאת, כשקארין עדיין מנותקת בבית, וגל ולינור יושבת ומדברות עליה בסוויטה , זה לא נראה טוב.
גם כי הן מדברות מאחורי הגב שלה בלי שהיא יכולה להגיב(אולי אחר כך יגידו לה פנים מול פנים אבל כרגע זה המצב) וגם כי הן שתיים שהיו חברות שלה והתאחדו מולה.
אני מחבבת את גל ונהניתי ממנה בתכנית, ולגיטימי שיהיו לה הרגשות שלה בהקשר לקארין,
אבל הסיטואציה לא אידיאלית והיא נסחפת עם האימפולסיביות שלה ועם ההצגה של עוז.

אבל כרגיל , כל אחד ייקח את זה לאן שהוא מתחבר ורואה.

lamalolama4

Well-known member
לגל מותר להרגיש ולחשוב מה שהיא רוצה ואם נפגעה אז נפגעה, זאת החוויה שלה.
עדיין , בסיטואציה הזאת, כשקארין עדיין מנותקת בבית, וגל ולינור יושבת ומדברות עליה בסוויטה , זה לא נראה טוב.
גם כי הן מדברות מאחורי הגב שלה בלי שהיא יכולה להגיב(אולי אחר כך יגידו לה פנים מול פנים אבל כרגע זה המצב) וגם כי הן שתיים שהיו חברות שלה והתאחדו מולה.
אני מחבבת את גל ונהניתי ממנה בתכנית, ולגיטימי שיהיו לה הרגשות שלה בהקשר לקארין,
אבל הסיטואציה לא אידיאלית והיא נסחפת עם האימפולסיביות שלה ועם ההצגה של עוז.

אבל כרגיל , כל אחד ייקח את זה לאן שהוא מתחבר ורואה.
וכשקארין ליכלכה על גל עם מור בלי שגל תדע ותוכל להגיב זה כן בסדר? מדובר בבחורה פח. רעה ומניפולטיבית. לא היתה ראויה מעולם לחברות ולתמיכה של גל. לא ריחמתי עליה כהוא זה בגלל שנפקחו עיני לינור וגל. קארין- רעה ביצ'ית וצבועה. ככה היא וזה הזוי שהיא עדיין בתוכנית. בעצם לא הזוי כי רועי עוז אוהב דמויות פח.

Simba223

Well-known member
גם אני חושב...
מוזר לי מאוד העובדה שהראו 2 סצנות ב2 פרקים שלה ושל דניאל במקום נניח את הסצנות שלה עם ג'וזי (והיו הרבה) שבוודאי היו מרימים לה

nicknick

Well-known member
הכל יכול להיות, הדחות לא קשורות היו לנו כבר העונה וגם הפעם מי יודע.

אבל בכללי מעלימים את הריכולים עליה כי יש ניגוד אינטרסים.
כי האח רוצה בגמר את קארין אבל גם , לפחות כמעט עד הגמר את רמי ותום(לדעתי את תום לגמר ולרמי - מודח אחרון לפני) ,
הוא רוצה שהם ישארו, ולא סתם הביא את גל ולינור. ולא סתם עושה טריקים כדי שרמי לא יעמוד להדחה ברשימה קשה.
ומאותה הסיבה לא משדר את הדיבורים שלהם על קארין, כי זה נראה רע, שהם מדברים עליה והיא לא .
שהם החליטו להתרחק ממנה מבחירה, זה לא בדיוק מציג אותם באור חיובי.
אם ליאור לצורך העניין היה מרכל עליה, האח היה רוכב על זה חזק, כי הוא לא חיוני לו .

אין מה להראות אותה עם ג'וזי כי זה לא מחדש כלום ולא משרת את העלילה,
הם טובים לאח רק אם הם רבים או מפלרטטים, סתם ככה שהם בסדר אין בזה טעם או עניין.
ועם דניאל אכן אין כלום , בסך הכל חברות של שני דיירים שהתקרבו מהשעמום, אבל האח יכול לייצר מזה עלילה דמיוניות, שיראה כאילו,
וזה כן משרת אותו.

ואלמוג, האהובה של אהובו של האח.

שאנל777

Well-known member
לא תקין שלא מצאנו מחליף לסיכומים של בויה!!! הייתי קוראת וזה היה כאילו ראיתי את הפרק.....והיום לדוגמא לא ראיתי את הפרק ואני מנסה להבין מה היה, על מה גל כועסת על קארין? ועל מה לינור?

עדינהקאט

Well-known member
לא תקין שלא מצאנו מחליף לסיכומים של בויה!!! הייתי קוראת וזה היה כאילו ראיתי את הפרק.....והיום לדוגמא לא ראיתי את הפרק ואני מנסה להבין מה היה, על מה גל כועסת על קארין? ועל מה לינור?
לגמרי. הפריעו לי לראות את הפרק וככה לא יכולתי לכתוב ראשית מעניינת ואני לא מצליחה להבין ממה שכותבים בפורום
חסר לי הסיכום של @בוייאקה מאן מאוד.
הוא רק עוזר לרועי עוז עם זה כי כי יותר אנשים רואים את הפרקים באונליין בגלל זה... :rolleyes:

מצב
הנושא נעול.
למעלה