**שרשור לילה - היום ה86 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

GalK22

Well-known member
למה קארין הייתה צריכה לספר לגל על תום? זה סתם היה מוריד לה, הכי חברי דווקא להסתיר כזה דבר.

GalK22

Well-known member
כי זה הוביל את קארין להתמרמר על גל ולמכור אותה בכל השיחות שניהלה עליה עם מור
אם פותחים את זה, דעה לא פופולרית: קארין לא עשתה שום דבר נוראי לגל, לכלכה מאד או הסיתה. להפך כל פעם שראיתי שהיא מדברת עליה עם מור היא אמרה שהיא חברה שלה ושגל אוהבת אותה.

yoni564712

Well-known member
אם פותחים את זה, דעה לא פופולרית: קארין לא עשתה שום דבר נוראי לגל, לכלכה מאד או הסיתה. להפך כל פעם שראיתי שהיא מדברת עליה עם מור היא אמרה שהיא חברה שלה ושגל אוהבת אותה.
אין לי זיכרון כל כך טוב בשביל לזכור מה היה בתחילת העונה אבל לפני שגל הודחה, היא קיבלה מסוק וקארין ישבה עם נועה ואמרה לה "אני לא מבינה למה שולחים לה מסוק"

svtar25

Well-known member
כי זה הוביל את קארין להתמרמר על גל ולמכור אותה בכל השיחות שניהלה עליה עם מור
קארין שנאה את גל על כך שתום בחר בגל. גל הייתה שם בשבילה, אם הייתה יודעת שקארין רצתה את תום, ושונאת את גל על כך שתום איתה, לא הייתה חברה שלה! קארין נחש

haya sol

Well-known member
חלק רשמו פה כאילו לינור וגל פתחו את תיבת פנדורה על קארין. אמרו שהתאכזבו מקארין מה שגם אנחנו אמרנו כשראינו דברים שגל לא ראתה כשהייתה דיירת. (קארין עדיין שם ומתענגת מזה שיהודה אומר לה שהיא יותר יפה מגל) 😏
ולגבי יהודה אמרה מה שאמרה כשהייתה בבית ודווקא הקשיבה ללינור למה שעוז אמר לה לדקלם. 🤣

חוץ מזה עשה לי טוב קצת לראות משהו אחר חוץ מאלמוג שלא יודעת איך לאהוב ואת קארין משחקת בשיער.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
חלק רשמו פה כאילו לינור וגל פתחו את תיבת פנדורה, אמרו שהתאכזבו מקארין מה שגם אנחנו אמרנו כשראינו דברים שגל לא ראתה כשהייתה דיירת.
ולגבי יהודה אמרה מה שאמרה כשהיה בבית ודווקא הקשיבה ללינור מה שעוז הסריט לה להגיד. 🤣
בזבוז של זמן בשביל גל להיכנס בכלל הוא לא מראה אותה והיא רק משרתת את האינטרסים של מה שעוז רוצה
היא הייתה צריכה להיות חכמה ולסגור את הסיפור עם קארין בחוץ

haya sol

Well-known member
בזבוז של זמן בשביל גל להיכנס בכלל הוא לא מראה אותה והיא רק משרתת את האינטרסים של מה שעוז רוצה
היא הייתה צריכה להיות חכמה ולסגור את הסיפור עם קארין בחוץ
נכון. אבל אני חושבת שבמיוחד בשבילה וגם לאוהביה זה סוג של סגירת מעגל - לא ציפו שהיא תצא בשלב כזה.
היא חתומה עדיין על חוזה של ההפקה, אז עדיין יש כנראה שדברים שאנחנו לא יודעים ועוד כסף לבנק.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
נכון. אבל אני חושבת שבמיוחד בשבילה וגם לאוהביה זה סוג של סגירת מעגל - לא ציפו שהיא תצא בשלב כזה.
היא חתומה עדיין על חוזה של ההפקה, אז עדיין יש כנראה שדברים שאנחנו לא יודעים ועוד כסף לבנק.
כסף זה לא שיקול מבחנתה היא תעשה אותו בחוץ לא משנה מה
סגירת מעגל פחות מאמין בזה לדעתי מיותר אהבתי את גל כמו שאני אוהב את גוזי אבל זה באמת מיותר לחזור מהעמדה של כוח וידע
אם זה עד כדי כך חשוב לה אז שתחכה לבחוץ

איך שאני רואה את הדברים -
גל הייתה מוכנה לשלם כדי להיכנס שוב למשימה הזו.
וזה אחרי שהיא אמרה -
שלא תכנס אחרי שתודח.
ועוד רבה על זה עם לינור :)

ORIGINALNIK

Well-known member
איך שאני רואה את הדברים -
גל הייתה מוכנה לשלם כדי להיכנס שוב למשימה הזו.
וזה אחרי שהיא אמרה -
שלא תכנס אחרי שתודח.
ועוד רבה על זה עם לינור :)
אמרה שלא היתה חוזרת על תקן דיירת לבית אם הודחה ע"י הקהל
זאת סתם משימה לעוד חשיפה כסף ולראות את הדיירים

פייר לה קרדן

Well-known member
כל הכבוד ללינור וגל,במקום להנות מאי הסגר במדינה,לבלות עם המשפחה הקרובה,להנות מ15 דקות התהילה הזמניות שלהן,הן בחרו להכנס לחדר מטר על מטר סגור בלי חלון(היי קורין גדעון). ולזכות למינימום דקה של זמן לייב. וגם הדקה היתה כולה שלילית...

שאפו..הוכחתן שוב שמקומכן בדפי ההיסטוריה יחד עם אינשטיין,מוצרט ואייזן...

yoni564712

Well-known member
כל הכבוד ללינור וגל,במקום להנות מאי הסגר במדינה,לבלות עם המשפחה הקרובה,להנות מ15 דקות התהילה הזמניות שלהן,הן בחרו להכנס לחדר מטר על מטר סגור בלי חלון(היי קורין גדעון). ולזכות למינימום דקה של זמן לייב. וגם הדקה היתה כולה שלילית...

שאפו..הוכחתן שוב שמקומכן בדפי ההיסטוריה יחד עם אינשטיין,מוצרט ואייזן...
סליחה, פשוט את הדמות של להוציא מוחטה ולהדביק אותה על היד של אלמוג כבר תפסו בבית

fairytalee

Well-known member
חחח הדוקו על קארין
אף מילה על דיוויד
אולי לא נשאר זמן כי נדרשו לתגובה על כל שאר הגברים של הבית
אבל העיקר הבת בררנית
הכוכב של הערב - אבא של קארין אהובי
לא מוכן שהבת שלו תהיה בשום קשר עם ג'וזי אחרי התוכנית
סופסוף מישהו שמדבר בהגיון

Taltul63

Well-known member