שרשור הספוילרים

YossihNew

Well-known member
סדרות מתחילות להיגמר לפני שאחרות מתחילות.

YossihNew

Well-known member
השוטרים- פרק 6- ניקוי אורוות: |שוטר|
מאור עזרא, שמאמין שבאומן בגד בו, יוצא לניקוי אורוות אלים בארגון. העיר הופכת לשדה קרב ואלון והצוות נחושים ללכוד את עזרא בכל מחיר.

דיברגנט חדש

Well-known member
השוטרים- פרק 6- ניקוי אורוות: |שוטר|
מאור עזרא, שמאמין שבאומן בגד בו, יוצא לניקוי אורוות אלים בארגון. העיר הופכת לשדה קרב ואלון והצוות נחושים ללכוד את עזרא בכל מחיר.
הריח כמו פרק אחרון, אך אני מניח שהקטע בסוף של השוטר במעצר ייתן, לפחות, עוד 2 פרקים, כנראה שהם יהיו הפעם על השוטרים, כפי שהיה בסיפור האמיתי.

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
זיגי 🎭|אורגן|

פרק 32:

נטע מסתבכת ומשקרת, תמוז לא מוכנה יותר להיות מספר שתיים בבית שלה, סיוון צריך לבחור בין אבא שלו לאביעד והדס, מיקי משתפת את תמוז בסיפור האהבה הסודי שלה, ונדיר חווה מעשה בריונות.

פרק 33:
רגע אחרי הנשיקה, תמוז מקבלת הצעה מפתה מתמר, נטע שמשקיעה את הזמן בהקמת העסק שלה, מתרחקת מדורי. זיגי מארח לראשונה על הבמה את הצמד בבאלז, את סיוון, אבל לסוף הופעה כזה, אף אחד לא ציפה...

פרק 34:
ניב מאבד אמון ביחסים עם תמוז בעקבות הגילוי המסעיר, ניתאי מתכונן לקבל את אות העובד המצטיין, אבל מצפה לו אכזבה. היחסים בין דורי לנטע עולים על שרטון ומיקי מתכננת מפגש עם מי שעומד מאחורי הניק "אורי".

פרק 35:
ניב מתלבט אם לשמור את הסוד של זיגי לעצמו או לא, סיוון ממלא את החלל הריק שהשאיר דורי בחייה של נטע, שיקמה מחליטה להחזיר טובה לניתאי, ודורי מקבל החלטה שתזעזע את ההורים והחברים שלו.

פרק 36:
נטע מתקשה לספר להורים את האמת ופונה לדורי לעזרה. כולם מנסים לשכנע את דורי לחזור בו, אבל הוא מתעקש. מיקי יוצאת בניגוד להסכמת הוריה של הופעה של זיגי, אבל בזמן שהוא על הבמה, דורי ישן במיטה שלו.​

YossihNew

Well-known member
תמוז וניב מתנשקים. יפה. ניב יגלה על זיגי?

מיקי, תפסיקי.

בסדר, אז נדיר הוא העובד המצטיין, מה קרה? מה כבר כסף 2 עשה חוץ מלעבוד כעונש?

הצמד באבלז???

אולי ניב יקבל את המסכה של זיגי.

אוי ואבוי!!!!!!!!!!!!!! סיוון ימלא את החלל הריק ש... רגע, בעצם אני אמרתי את זה מההתחלה, אני צדקתי! רועי אמר לי שחברים לא עושים כאלו דברים לחברים!!!!!!!!!!!!!! (אלא אם הוא סתם יהיה ידיד של המסכנה, ובואו, את זה אני עושה יותר טוב) העיקר רועי אומר שאני לא קלעי זוגות... אני קלעי זוגות כמו שאגם רודברג היא נינה.​

YossihNew

Well-known member
אל תגזימי, שיר.

בדיוק כמו עם נימי, לא יתעללו בה ככה.

שיר m

Well-known member
כנראה, אבל אני עדיין חושבת שהם יותר מתאימים

Roei152

Well-known member
מנהל
אמנת יונתן וליעם מסכימה לידידות בין בת הזוג לחבר הכי טוב בזמן משבר בזוגיות ... ( זה קרה הרבה שם.. ..)

YossihNew

Well-known member
למלא חור זה לא ידידות, רועי, ואנשים חוששים.

חוץ מזה, להזכיר לך את רשימת הזוגות בהם אתה טעית ותירצת ב"חשבתי אבל החלטתי שלא ודר שינה את דעתי"?

בוא, שיקמה מחכה לסיוון כבר כמה חודשים ולא דיווחת לה שזה לא עומד לקרות.

Roei152

Well-known member
מנהל
לא יכול להיות שהם יהיו זוג לפרק וחצי .. , זה לא המקרה שם.. זלזול מוחלט בצופים...
בפרק הבא כתוב שנטע פונה לדורי בגלל משבר עם ההורים..
אוקיי שיקמה וסיוון זה לא זוג שקלעתי בו .. אז מה? , היו הרבה מקרים שצדקתי .. נטע ודורי , זה זוג מהצד שלי ... , יש זוגות שאני טועה , ויש זוגות שאני קולע בהם...

YossihNew

Well-known member
"לא יכול להיות שהם יהיו זוג לפרק וחצי"...

אבל לבנות זוג שלושה פרקים לפני הסוף (בהפוך על הפוך על הפוך), זה כן...

Roei152

Well-known member
מנהל
) העיקר רועי אומר שאני לא קלעי זוגות... א
אתה קלעי זוגות , (אודי ואגם)
אבל יש לא מעט מקרים בהם טעית ..
לילוק - לא רצית , אבל אני ידעתי מהתתחלה שזה יקרה ..
אורי ואלינור -

למעלה