** שרשור בוקר היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
אלה אם כן המשימה היא הפוך על הפוך, ההצלחה היא בעצם של הבנות, אם הן מצליחות הדיירים יקבלו את התקציב והן יפגשו עם רמי ותום.
אני לא יודעת איזה חלומות יהיו היום...
זה לא הפוך על הפוך. זה מה שזה.

המטרה שהדיירים יסכימו לכל החלומות - יסכימו ואז לא יהיה תקציב. כל חלום עולה כסף.

זה דיי בעייתי כי בסוף יתנו לתום ורמי לחלום עוד חלום, כלומר יבזבזו כפול כסף מאחרים?

אלזה4

Well-known member
זה לא הפוך על הפוך. זה מה שזה.

המטרה שהדיירים יסכימו לכל החלומות - יסכימו ואז לא יהיה תקציב. כל חלום עולה כסף.

זה דיי בעייתי כי בסוף יתנו לתום ורמי לחלום עוד חלום, כלומר יבזבזו כפול כסף מאחרים?
הוסכם בינהם שהמשימה הזאת הם מבזבזים את כל הכסף. יהודה הפציר בג'וזי לבזבז את הכסף כשיוצע לו ואמר שאם לא יקח הוא לא ידבר איתו.
אז הלך הרוח - להישאר בלי כסף.
אפילו ליאור הגרגרן שוכנע..

אלזה4

Well-known member
בוקר טוב
פספסתי את העובדה שזיו שילון הגיע לבית האח הגדול.
איך אתם יודעים שהוא הרים לתום? תום אמר משהו?
אני יודעת שהם חברים והעלתי בזמנו תמונה משותפת של תום וזיו לאחר שהועלתה לפה תמונה של "משמר הלילה" (בתקופה שאיילון היה) עומדים ומצדיעים לזיו במעין מחווה של כבוד.

נערך לאחרונה ב:

dorya

Well-known member
בוקר טוב
פספסתי את העובדה שזיו שילון הגיע לבית האח הגדול.
איך אתם יודעים שהוא הרים לתום? תום אמר משהו?
אני יודעת שהם חברים והעלתי בזמנו תמונה משותפת של תום וזיו לאחר שהעולתה לפה תמונה של "משמר הלילה" (בתקופה שאיילון היה) עומדים ומצדיעים לזיו במעין מחווה של כבוד.
לא חושבת שהרים למישהו הוא פשוט היה חביב לכולם כנראה, יהודה וקארין סיפרו שהם הופתעו שהוא מכיר אותם...

סטיריקון9

Well-known member
אני הייתי משארירה את גל ולינור בסוויטה עד סוף העונה, נותנת להן לצפות בערוץ 26 - 24/7 הייתי רוצה לראות כמה פעמים הן נרדמות, מה תהיה התגובה שלהן לרמי ותום...הייתי נותנת להן טלפון להצבעות...כאילו הן צופות רגילות. ומראה אותן בפרקים. מעניין אותי מתי הן ישתגעו וירצו לפרוש מצפייה בערוץ 26?

כל פעם שרמי ויהודה באותו חלל יותר מדקה אני מרגיש שיש פצצה מתקתקת
במיוחד שיהודה לא אהב את השיח בינו לבין ג'וזי ושהוא ברקע לא רלוונטי לשיחה

svtar25

Well-known member
אגב כל כך מביך שהם צריכים להביא עובד הפקה לתכנית בוקר כדי להסביר על המשימה. בשביל מה יש אז את התוכנית עצמה 4 פעמים בשבוע??
בקשת היו נותנים הסבר מדויק מהי המשימה הכללית, היו מסתירים רק את המשימה הסודית. מה זה חוסר שקיפות הזאת? אפשר לשנות את המשימה באמצע, אם לא הולך?

lotaria

Well-known member
ז'אק ברל.... געגועים... זמר המחאה הנפלא.. שר על שחיתות של המקורבים לשלטון,,שר על אנשים... מי שמבין צרפתית ומקשיב למילות השירים...זה פשוט נפלא...הוא הגיע לישראל פעם אחת בלבד בתחילת שנות השישים......הייתי בהופעה.. זו חוויה שלא וכחים..

lotaria

Well-known member
אח גדול.....נו.. תחזור כבר לחצר.. סוף סוף שיחה טובה...מה עובר עליך? איזה עונה רעה....

מכורה וחבל

Well-known member
מי רוצה להתחתן?
תום, ג'וזי, יהודה, דניאל...
תום בתחילת עונה אמר שמאוהב ב-לבד שלו,
שאם ירצה ילד הוא ילך על הורות משותפת...
הוא לא חושב שצריך ללכת לפי מה שמכתיבים - חתונה, ילדים, עבודה ובית...

עכשיו הוא רוצה לבנות בית ונמאס לו מהלבד שלו.

אבל לא רק הוא. גם מעיין אשכנזי בזמנה ואביחי אוחנה... אותם מילים
אבל ברגע שהם יוצאים מבית האח הכל פורח...

אלזה4

Well-known member
@עיניים כחול לבן
@בוייאקה מאן
@הצודקת11

עיניים, בוייא והצודקת העידרותכם מורגשת. לפחות אצלי.
דיעותיכם חסרות בפורום.
קולכם חסר.
זה לא אותו פורום ללא הנוכחות שלכם. (בחוויה שלי)
מבינה אתכם, ומכבדת את רצונכם לא לקחת חלק..
תכלס, מקנאה בכם על היכולת לחתוך..
שולחת חיבוק|חיבוק|

מצב
הנושא נעול.
למעלה