שלום...

• פותח הנושא bp20
  • פורסם בתאריך

bp20

New member
שלום...

אני שוקל ללמוד במכללה, איך רמת ההוראה והמרצים? האם התואר שאני מקבל החוא של אוניברסיטת בר אילןו או מכללת שקר כלשהו? אשמח לדבר עם סטודנטים במכללה. תודה.

eransh1

New member
בשמחה...

לגבי רמת המרצים, אני לא חושב שאפשר לבוא ולהגיד על מקום כלשהו מה רמת המרצים בכללי - זה לא רציני, בעיקר לא מצידנו הסטודנטים שמכירים רק חלק קטן מהמרצים. בכל מקרה- במכללה מלמדים מרצים רבים , אני ניתקלתי בהרבה שמרצים גם באוניברסיטת חיפה. יש גם מרצים מאונ' ת"א וממכללות אחרות ומקומות אחרים- כמו שאתה מבין מדובר במרצים רציניים שחלקם הגדול מרצה גם באוניברסיטאות כך שרמת המרצים היא בהחלט לא נמוכה. התואר הוא תואר של אוניברסיטת בר אילן על כל יתרונותיו וחסרונותיו בתעודה מצויין הלוגו של בר- אילן עם ההערה "נלמד בשלוחת גליל מערבי". מבחינה לימודית הקשר במכללות בגודל כזה הקשר בין המרצים לסטודנטים יותר קרוב מה שנותן לסטודנט סביבה תומכת הרבה יותר. אשמח לענות על עוד שאלות...

bp20

New member
עוד משהו

האם אפשר לעבור ממסלול רב תחומי להתמחותי?

Rוית

New member
באיזה שלב?

אני לא בטוחה בזה, זה משהו שצריך לברר עם היועצים. אבל בגדול, אני מניחה, שאם אתה רק התחלת, ויש לך פסיכומטרי מתאים, אולי יש מצב לעשות את ההחלפה.

Rוית

New member
תיקון קטן-

התור במסלול הרב תחומי הוא כמו שאמרת, מקבלים תעודה שרשום עליה שלמדו בשלוחה. התואר של מסלול ההתמחות הוא תואר של בר אילן לגמרה. אין (לא אמור להיות בכל אופן) איזכור של המכללה.

למעלה