שלום..

natalisag

New member
שלום..

קיבלתי פטור מהצבא על נפשי. לפני כ 6 שנים בערך אושפזתי במחלקה סגורה בגלל בעיות במצב רוח,ועד לפני 3 שנים ההיתי נוטלת טיפול תרופתי. לפני שבועיים היתה לי ועדה רפואית בה קבעו לי פטור משירות צבאי, שישבתי שם ושאלתי למה,אז הרופא אמר לי שצריך לעבור 5 שנים מאז הפעם האחרונה בה נטלתי טיפול תרופתי,שהצבא לא מגייס אנשים שאושפזו בעבר בגלל בעיות במצב רוח,וגם הוא הוסיף ואמר שהקבן שפגש אותי לפני יותר משנה התרשם ממני שאני נמצאת באי שקט,ואמר שלדעתו אני לא יחזיק מעמד בשירות צבאי,ואני יכנס לחרדות ולחצים. - אני מערערת על ההחלטה הזאת! עבר שבועיים מאז שהחליטו לתת לי פטור ובקושי שנשאר לי זמן להגיש ערעור <אין אפשרות לערער אחרי יותר מ30 יום> לדעתי לצערי הרב אם אני יגיש עכשיו ערעור שבוא אני חושבת שאני מיועדת להתגייס לצבא כעת אז אין שום סיכוי שיתנו לי צ'אנס וליכו לקראת מחשבתי. אני חשבתי עוד כשנתיים אחרי 5 שנים ללא טיפול תרופתי להתגייס לצהל. רציתי לשאול אותכם אם לדעתכם אני צריכה להגיש ערעור עכשיו שאני רוצה להתגייס בגיל 20,או שמה רק עוד שנתיים לגשת לצבא עם בקשה כזאת? מה דעתכם?? תודה מראש!!

Ambious

New member
ערעור אפשר להגיש תמיד

הנקודה היא שבשלושים ימים הראשונים הערעור הוא ישירות על ההחלטה של הוועדה, לאחר מכן הערעור הוא על הפרופיל עצמו וזה תהליך הרבה יותר ארוך. לדעתי שווה לנסות כבר עכשיו, ואם לא הולך - לנסות שוב עוד שנתיים.

למעלה