שלום רב

זהבית 1

New member
שלום רב

אני זהבה בת 23 מתל אביב בגיל 11 זוהה אצלי התסמונת שאיתה אני מתמודדת שמחתי לגלות על הפורום עם הבעיה כמו שלי כי אני לא מכירה אנשים שאני יכולה לדבר עימם על התסמונת הזאת אשמח להיות בקשר ולשמוע על התמודדות בכדי לקבל כוח וחיזוק

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

מאוד שמחה שכתבת לנו בפורום. הפורום נועד וקיים בשביל לדבר ולשתף על הכל. יחסית גילו אצלך קצת מאוחר והשאלה איזה טיפולים קיבלת? מה היום את מטופלת? איזה תסמינים יש לך? שתפי אותנו בעוד נתונים שנדע עליך. דרומית

זהבית 1

New member
היי

אני שמחה מאוד להיות בפורום הזה ולדבר עם אנשים שמבינים במה שיש לי כי אני לא אוהבת לדבר על זה עם כל אחד כן גילו לי את זה מאוחר יחסית את התסמונת קצת אחרי גיל 11 עשו לי בדיקת דם מיוחדת ישנתי במשך חצי יום ולקחו לי דם כל חצי שעה ואחרי חודש הזמינו את ההורים שלי יחד איתי לשיחה על מה שיש לי והסבירו הכל על התסמונת אני הייתי קטנה שלא הבנתי כל כך הפריע לי הקטע של הגובה כי היתי נמוכה מאוד וזה הפריע לי ולכן בעצם הפנו אותנו לרופא שנבדוק אם יש בעיה למה אני לא גובהת וגילו את התסמונת ואז לקחתי כדורים שיעזור לי לגובהה לצערי עברתי את הגיל של ההזרקות לפי מה שאני זוכרת זה היה אמור לעזור לי יותר לגובה ואז בגיל מאוחר יותר הייתי אמורה לקחת את הכדורים שייצרו לי מחזור לאחרונה הפסקתי עם הכדורים בגלל שזה השפיע על הכבד אז צריכים להחליף לי את הכדור רציתי לדעת יותר על התסמונת יש עוד סימנים לתסמונת? אבל אני חייבת להרגיש שאני לא מרגישה כמו כל הבנות כי רוב הבנות קורה להם הכל טבעי ולי לא אני בכלל לא מפותחת וזה מפריע לי אשמח לדבר אתכם

לזהבית

גם אני עברתי את הבדיקה שלוקחים דם כל חצי שעה אני בת 30 ושהיתחילו עם הורמון הגדילה אז לי זה היה מאוחר לתת כי הייתי כבר בת 14-15 ואני בגובה 130 וגם לי יש בעיות של כבד גם אני הפסקתי לתקופה את הכדורים אבל חזרתי לקחת אותם .לקחת כדורים לגבוה אני יודעת שנותנים זריקות?

זהבית../images/Emo24.gif

יש בהחלט תסמינים נוספים איך שנולדים יש נפיחויות בכפות הרגליים והידיים שעוברות תוך כמה שבועות , יש דלקות אוזניים בעיות לב או כליות (כמובן שכל אחת עם הבעיות שלה) בת בבת מקבלים זריקות להורמון גדילה , היום מקפידים לתת אותם ממש בגיל מוקדם סביבות 4-5 ובגיל ההתבגרות יכול להופיע תת פעילות של בלוטת הטריס וכידוע מקבלים הורמונים מיניים , זהו בגדול . אני יכולה להגיד לך שבגיל כמעט 13 אמרתי לרופא שלי כמעט כל הבנות מפותחות , אני רוצה להרגיש כמו כולם והוא אמר לי לחכות והוא צדק , היום אני בת 21 ואני מרגישה כמו כולם יש לי מחזור ע"י כדורים ויש להם אותם תסמינים של כאבי בטן ויש לי חזה כמו לכולם , זה לא כזה נורא להם זה קורה טבעי ולך לא , אז מה כל עוד את מרגישה אישה , זה כבר טוב , לא? את מוזמנת להרחיב על ההרגשת השוני שלך ואולי נעזור לך שלך באהבה , דלית

זהבית 1

New member
נכון מאוד

אני סובלת מהאוזנים אני לא שומעת באוזן אחד וגם הורידו לי כלייה אחד בגיל שנה וחצי ואמא שלי אומרת שהרגליים שלי היו מונפחות שהייתי קטנה והיום אני צריכה לקחת כדורים לבלוטת התריס כדי היא איטית מידי אני מרגישה שיש לי גוף של ילדה ובגלל לא מסתכלים בנים אולי אני סתם מדמינת לעצמי אבל זה מה שאני מרגישה עד עכשיו אף בן לא הסתכל עלי

אני שנתיים

מתחתייך וגם עדיין שום בן לא יסתכל עליי ואני אהיה שקרנית עם אני אגיד שזה לא מתסכל אבל מה לעשות , אני מאמינה שעוד יבוא יום . טיפ קטן בקשר לגוף של ילדה , אני התחלתי להרגיש אישה שהתחלתי להתעניין בבנים ואז גם התחלתי להתלבש בבגדים נשיים , להתאפר , קניתי חזיות ותחתונים מתחרה וכאלה , להתכשט(כמובן במידה) , אצלי זה עבד , אבל את יודעת מתי אני ארגיש על אמת שאני אישה שאהיה עם בן בצורה אינטימית

זהבית 1

New member
כל הכבוד

לך אני מאחלת לך רק טוב והלוואי ותמצאי את האביר על הסוס הלבן גם אני אוהבת להתלבש יפה ולהראות טוב זה נותן הרגשה טובה דרך אגה אמא שלי הסתכלה בפורום ושמחה לדעת שיש פורום כזה והיא מעריצה אתכם ככה היא אמרה לי להגיד לכם

שלום לך

אני יכולה להרחיב על העניין של מין השני. יש באמת לפעמים תחושה של חוסר נשיות בכללי אבל תאמיני לי שהכל זה איך את מרגישה עם עצמך. לפי דעתי זה גם לגבי כל אישה. אני חושבת שאם תהיה עם גישה יותר חיובית ותתני קצת הזדמנויות לעצמך אז רוב הסיכויים שתקבלי פידבק מבנים. אני מספרת לך קצת מניסיון שלי. תמשיכי לשתף אותנו

זהבית 1

New member
סבבה

זה מה שאני יעשה כי ככה אני העיקר שאני בריאה יחסית ויש לי שכל ובחורה עם ראש והכל בזכות אימי היקרה

לזהבית

תדעי לך שבנים אוהבים בנות קומפקטיות במיוחד בנים גבוהים את עוד צעירה ותמצאי לך בן זוג זה יגיע ברגע המתאים אל תתייאשי

בנים

רציתי להגיד שגם לי לא היה חבר רציני. היה לי חבר אחד מניאק לחודשיים וגם זה היה לפני שנתיים וחצי. גם לי יש את ההרגשה שאף אחד לא מסתכל לכיוון שלי בכלל כי אני נראית ילדה וזה די מבאס ומדכא. אני יוצאת עם חברות שלי למועדון ואם כל החברים שלי מתחילים ורק אני בדרך כלל נשארת לבד ונעשית גלגל חמישי. זה גורם לכך שאת מרגישה (לפחות אני) לא שווה...

../images/Emo24.gifהיי

ברוכה הבאה את יכולה לשאול להתייעץ לכתוב מה שבא לך לשם כך אנחנו פה תמיד נשמח לעזור

בכיף

בכיף את תמיד יכולה לכתוב לנו ונעזור לך אם נוכל בכל דבר יש לך עוד תסמינים של טרנר חוץ מגובה?

barbushi

New member
אהלן וברוכה הבאה ../images/Emo65.gif

אני מאוד שמחה שכתבת ! בהחלט תוכלי פה להכיר בנות אחרות ואנחנו נשמח גם להכיר! מאיפה את בארץ? אנחנו מכירות בנות מאזורים שונים. גם אצלי גילו את התסמונת בגיל 11

זהבית 1

New member
היי

אני מתל אביב ושמחה מאוד להיות פה כבר התעודדתי מכך שיש לי עם מי לדבר ולשאול שאלות

למעלה