שלום קיבלתי שלילה כנוס שניה לייעוץ

kipod האחד

New member
שלום קיבלתי שלילה כנוס שניה לייעוץ

שלום קיבלתי לפני כמה ימים שלילה ל89 יום כנסו....... -------------------------------------------------------------------------------- את השלילה קיבלתי על התאונה שעשיתי על אופנוע ורק אני נפגעתי ויצאתי כאילו אשם וזה אבל זה לא מטעות אנוש שלי בקיצור מסובך קצת לא משנה את התאונה עשיתי במאי שעבר (06) ורשיון לאוטו הוצאתי כחצי שנה אחרי זאת אומרת שניגמר לי המלווה לפני כשבועיים ועשיתי טסט בחודש 11 בקיצור אני רוצה לערער על העונש רק שיפחיתו אותו לפחות לחודשיים כאילו מה פאק רק סיימתי תמלווה איזה עונש חסר תועלת........(הפסקה של 3 חודשים נהיגה שאני רק שבועעים נוהג לבד!?) וחוץ מיזה עונש כמו שאני קיבלתי לא הרבה מקבלים חודש אישפוז וכנראה כמה אחוזי נכות בשל השתלת עור..........בקיצור ניסיתי לדבר אל השופט כנראה שלא נשמעתי נואש מספיק.......ואני באמת מאמין שבשל הנסיבות וכו'... לא מגיע לי שלילה ושאני אומר שלילה זאת אומרת שיוותרו לי על האוטו, על האופנוע הביאו לי שנה.......לא אכפת לי מהאופנוע...... בקיצור תמליצו לי איך לכתוב עירעור טוב ומשכנע אולי אפשר לבקש רק רחמים ושיורידו לחודש- חודשיים או שייתנו לי אישור לינהוג רק על רכב אחד (אפשרי?) אולי לבקש ליהיות על תנאי או משהו? האישומים שלי זה היה אי מתן זכות קדימה לרכב\נהיגה ברשלנות\וגרימת תאונה עם נפגעים או משהו כזה למרות שרק אני ניפגעתי נכון זה נישמע כאילו נהגתי כמו מניאק אבל זה יותר מסובך(שחבר שלי נהרג יום לפני והייתי בדרך לשיבעה שלו שכחתי להזכיר וכנראה נהגתי עם רגשות וכו'........)ושמלא מכוניות חנו באדום לבן בצומת והסתירו תשדה ראיה של שנינו חוץ מיזה אני רוצה להזכיר שהתאונה הזאת שניתה את חיי גרמה לי ליהיות נהג הרבה יותר זהיר ,דאגתי שכמה ילדים לא יוציאו רשיון לאופנוע,ונזק לכל החיים יש לי זאת אורמת שעונש קיבלתי כמה ששלילה של שנים לא תעניש......אז מה הקטע ,השופט אומר לי אני עושה לך טובה וזה אני עושה את זה כדי להעביר מסר לחברים שלך וזה........אמרתי לו שאני כבר העברתי...........וזה לא שנהגתי במהירות או על שתייה כמו שמיוחס לצעירים..... בקיצור תעזרו לי הצעות משהו שאני יכול בכל זאת לעשות......... רגע אם אני מערער אין אפשרות להחמרה בעונש נכון כך קראתי אז כאילו אין לי מה להפסיד............נכון?

למעלה