שלום לכולם

תולי 23

New member
שלום לכולם

אני עשרה חודשים אחרי לידה והעלתי בהריון 30 קילו ונשאר לי לרדת עוד 7 , אני עושה ספינינג פעמיים בשבוע האם כדאי לי להוסיף אימון אישי אחד בשבוע האם זה יהיה אפקטיבי? אני חייבת להוריד באחוזי שומן (37 אחוז)... מה היתרון של אימון אישי ועד כמה זה יסייע לי

הר ניר29

New member
אימון אישי

אימון אישי יכול לשמש לך מסגרת מנחה להשיב ולתחזק יכולות גופניות. לעניין המשקל ואחוזי השומן, רק שינוי תזונתי נלווה יסייע לך להשיג תוצאות. פעילות גופנית הנה רק כלי התומך בשינוי הרכב הגוף. אני מציע לך להתייעץ עם איש מקצוע לגבי התזונה. בהצלחה

תולי 23

New member
מה שלא ציינתי

ששיחקתי טניס 10 שנים, ובצבא הייתי מדסניקית... אז יש לי קצת ידע בנושא התזונה וכו... אתה היית ממליץ לשלב אימון אישי בשבוע או שזה מיותר?

oridoron77

New member
תשובה

אימון אישי לרוב יורכב מחיזוק כמה רכיבים, והדומיננטים בהם - עבודת כוח. האם את לא הולכת לבצע עוד אימון לבד, חוץ מהאימון האישי. גירוי של פעם בשבוע (ברוב רכיבי הכושר) לא יספיקו בשביל ליצור איזשהו שיפור ובקושי (אם בכלל) שימור. אורי

תולי 23

New member
אימון אישי אחד

+2 אימוני ספינינג+מכשירים, זה יוצא 3 פעמים בשבוע

דעתי

מאמן אישי יתן לך משוב, בקרה, ותמריץ לעבוד כשלא כל כך מתחשק. האם אפשר בלי מאמן אישי ? בהחלט כן. אבל יותר קל להתמיד כשיש גורם חיצוני שמדרבן ונותן משוב. אימון אישי יכול להגיע בכל מיני צורות ותדירויות, בהתאם ליעדים, למסגרת זמן וליכולות פינאנסיות. החלק הכי חשוב אחרי מקצועיות זה חיבור בין המתאמן למאמן.

למעלה