שלום לכולם!

שלום לכולם!

אוקי אני לא כל כך יודעת לאן אני נוחתת. ואילו אנשים יש כאן ואילו לא. בכל אופן אני אספר לכם שכשרק האתר של חומריו האפלים עלה אני הגעתי. היה אז את אודי ורק אותו אני זוכרת. ממש כשרק מעט מאוד אנשים קראו את הספר זה היה. בתקופה ההיא שלחתי גם כן מכתב לפיליפ פולמן ולשמחתי קיבלתי תשובה. והבטחתי אז לחברי האתר והפורם שהיה קיים שאני יביא להם את המכתב בדרך כלשהי. אבל זה לא קרה כי לאט לאט דיי התנתקתי מהאתר . לפני כמה זמן יצא הסרט של המצפן הזהוב- או כפי שהם קראו לו מצפן הזהב, כל כך התרגשתי ובהזמנות הראשונה לקחתי את חברתי הטובה הדס שקראה בעיקבותי את הספר לראות את הסרט בקולנוע. אני נשבעת לכם חברים, כמעט בכיתי בסרט הזה מרב שהוא היה סרט כל כך גרוע! העינייןן הוא שאני אפילו לא יכולה לחשוב עליו מבחינת סרט שלא קשור לספר ולהגיד "רגע, אולי הוא בעצם סרט טוב שפשוט לא מחובר לספר בשיט" אבל אני לא מצליחה. חח זו הייתה חוויה נוראית. אפילו שיער שחור לא עשו לניקול קידמן??? .. טוב לא משנה. בכל אופן כרגע נכנסתי פתאום (אחרי כמה שנים שלא נכנסתי) לאתר שלכם, ורציתי לשתף ולהזכר. עכשיו אני באמצע תהליכי סידור ונקיון החדר. ואני מקווה למצוא את המכתב ולהעלות אותו בשביל שתוכלו לקרוא, מי שירצה. בכל אופן שתהיה שבת שלום לכולם:) ובקשר לספרים משבוע הספר (שרשור מתחתי): אני ממליצה בחום לוהט על הספר "אבראט" של קלייב ברקר. ספר שאפילו קשה להשיג אותו מרב שהוא לא מוכר. בדרך כלל כן יש אותו בסטימצקי. ספר מדהים מדהים מדהים. יצירתי בצורה מופלאה וכתוב מעולה. וגם מלא באלפי ציורים מדהימים. וכמובן על ספריו של ניל גיימן (אבק כוכבים) שהוא סופר נפלא. ועוד הייתי רוצה להמליץ לכולם על חוויה מתקנת. אני בטוחה שאם לא כולם, אז רב האנשים כאן צפו בילדותם בסרט "הנסיכה הקסומה". אני הייתי עד לא מזמן מאותם בודדים שלא ראו אותו מעולם. אך לפני שצפיתי בסרט קראתי את הספר (הנסיכה הקסומה/ וויליאם גולדמן) וברגע שראיתי את הסרט שנאתי אותו. אני חושבת שזהו הסרט הכי גרוע בעולם (אחרי מצפן הזהב..חח). כשאמרתי את זה לחברים הם הסתכלו עלי כאילו השתגעתי כי כולם התלהבו מאוד מהסרט בילדותם. ואני מבקשת מכולכם לקרוא את הספר ותבינו על מה אני מדברת. זהו ספר מקסים מקסים מקסים! סליחה על זיוני שכל מיותרים. אוהבת שני:)

נטעש

New member
ברוכה השבה!!!

וואו וואו וואו, מה אני אגיד! מכתב מפיליפ פולמן? בשמחה! בואי תעלי את זה! אני בטוחה שיש כאן אנשים שירצו לקרוא
מאז שעלה אתר HDM בפעם הראשונה, אני בטוחה שהרבה השתנה. כל שנה ושנה הקהילה והאתר משתנים. את מוזמנת לקרוא על הפרויקטים ועל אירועים שקרו (שמעת על 'חומריו הבהירים'? זהו סרט פרודי על חומריו האפלים שחברי הקהילה יצרו אותו) את מוזמנת להציג את עצמך, ואשמח מאוד מאוד לקרוא את המכתב.

עצמי...<= ../images/Emo9.gif

אז ככה, אני שני בת 17 מזכרון יעקב:) אני עובדת כרגע בגן ובקרוב יוצאת לשנת שירות בחווה אקולוגית במודיעין. וזהו:) נעים מאוד

limilu

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

אגיב רק על הסוף, כי באמת זה כל מה שיש לי להגיד- אני אוהבת מאוד גם את הספר וגם את הסרט של הנסיכה הקסומה, כל אחד מסיבותיו. הם חייבים להיות סותרים רק בגלל סגנון הכתיבה השונה?

ממ.. הא?

"הם חייבים להיות סותרים רק בגלל סגנון הכתיבה השונה?" מי חייבים להיות סותרים? ואיזה סגנון כתיבה שונה? לא הבנתי

למעלה