שלום לכולם חדש כאן, אז מה כולם כאן ערפדים?

C0BRA

New member
שלום לכולם חדש כאן, אז מה כולם כאן ערפדים?

אני עדי בן-24 מאזור השרון חובב את הג'אנר האפל מגיל מאוד צעיר לא כל כך יודע מה לרשום לכם אז אם יש שאלות תשאלו חופשי.

ייסאן

New member
LOOOOL

אתה לא נראה כזה אפל בקורס! LOLING מה הסיכוי לפגוש בך כאן?
ברוך הבא עדי!

ייסאן

New member
אגב ערפדון אפל שכמותך!

אני עדיין לקחת לך דפים שהוא מחלק, להביא לך שלא יהיה לך חסר! ולא אני נעלמתי, אתה נעלמת! V----V *נושכת את עדי עם דף של מתימטיקה*

C0BRA

New member
חחח אני הגעתי לשיעורים האחרונים

חוץ מזה של יום שלישי שאלתי את ישראל איפה נעלמת והוא אמר שבצורה מוזרה כשאני מגיע את לא מגיעה וכשאת מגיעה אני לא מגיע איזה קטע שאת כאן נגנבתי לראות את התמונה שלך כמו שאמרת מה ההסתברות שדבר כזה יקרה? תבואי לשיעור מחר

E v i e

New member
וולקאם :]

אני ג'ני, כמעט 16
מאשדוד. שתיהיה לך השתלבות נעימה

שאלות הכרות.

יום טוב עדי ואוליי אפשר להגיד לילה טוב? בוא ונתחיל בשאלות בסיסייות
טיפוס של יום או לילה?
מתי התעוררך בך הענין בערפדים?
האם הנושא מעסיק אותך רבות או כתחביב?
האם אתה מכיר את הספרות הכתובה בנושא?
לאיזה סוג של ומפיר את משייך את עצמך?
מוסיקה?
סוג דם?
תרמתה דם? ואחרון, איך ערפד רוקד?

C0BRA

New member
תשובות לשאלות

טיפוס של יום או לילה? בהחלט טיפוס של לילה, אני אוהב את הלילה הרבה יותר מהיום, בלילה אני מרגיש הרבה יותר חיי מביום החושך משפר לי את המצב רוח, רק חבל שקשה לתפקד ככה בחיים(ניסיתי) בכלל החיים בלילה הרבה יותר שונים מהחיים ביום, האוויר הוא לא אותו אוויר. מתי התעוררך בך הענין בערפדים? ללא כל סיבה מיוחדת ואני לא זוכר מתי, זה פשוט בא לי בטבעיות ההתעניינות בערפדים מאוד אוהב את מה שמסביבם והאפלה שאופפת אותם. האם הנושא מעסיק אותך רבות או כתחביב? לא הנושא לא מעסיק אותי רבות זה די חלק ממני ומה שחלק ממך אתה לא חושב עליו יותר מדי אלא חיי את החיים שלך. האם אתה מכיר את הספרות הכתובה בנושא? לא קראתי על הנושא אבל ראיתי בטלוויזיה המון כתבות תיעודיות על כתות ערפדים אמיתיות(לא תאמינו כמה יש) וכו'. לאיזה סוג של ומפיר את משייך את עצמך? אני ערפד מסוכן אני, איזה סוגים יש? מוסיקה? יוונית, קלאסית(קונצרטים וכו'), קאנטרי, כמובן שרוק(KORN ודומיו) ישראלית, ו-80s יש עוד המון סוג דם? אני לא זוכר איזה סוג דם יש לי אבל אני באמת צריך לבדוק את זה. תרמתה דם? כן כמה פעמים בחיי, למה אתה שואל?

למעלה