שלום לכולכן

dilen69

New member
שלום לכולכן

היי נכנסתי לפורום שלכן ומאוד מעניין אותי הנושא. הייתי רוצה לדעת קצת יותר אם זה אפשרי. איך היחסים שלכן עם ההורים והאחים במשפחה?? זה לא קל בטח לגדול עם אחים ואחיות שהם פוריים לכל דבר לא? בהצלחה בפורום.

ברוכה הבאה

לפורום ושמחה שהנושא מעניין אותך. שאלת שאלות די כלליות ולכן אם יש משהו מוגדר שאת רוצה לדעת כמובן אנחנו פה בשבילך. הקושי הוא מאוד יחסי היות וכל משפחה שונה. לגבי אחים במיוחד זה המון תלוי בקשר וגם בהורים איך הם גורמים לאחים של אותה בת לספר ולדבר על התסמונת. לי אישית , לא חשבתי במושגים של פוריות או לא, אלא הקשר בכלל אם אחים שלי וההתנהגות בכלל. את מוזמנת לשאול ולדבר. דרומית

היי

היחסים עם אחיות שלי טוב מאוד.זה תלוי איך ההורים מעבירים את נושא הפוריות לבת אם הם עושים מזה סיפור אז זה עובר לבת והיא תקבל את זה קשה אם הם יעבירו לה שזה בעיה אבל אפשר לפתור אותה על ידי תרומת ביצית או אימוץ אז יהיה לבת לקבל את זה יותר טוב.במקרה שלי אמרו לי שאני יצטרך תרומת ביצית או אימוץ אם זה לא יצלח .אני מסתכלת על זה ככה שבכל מקרה יהיה לי ילד לא משנה איך או תרומת ביצית או אימוץ.לאחותי הקטנה נולדה לפני שנתיים וחצי ילדה חמודה מדהימה אחיינית שלי וזה לא השפיע עליי כי אני יודעת שבאיזה שהוא שלב יהיה לי ילד ויש לי עוד שני אחיינים כבר גדולים ואני ממש גידלתי אותם ואני מפנקת אותם.

למעלה