שלום ושבוע טוב!

bodysculpt

New member
שלום ושבוע טוב!

אני טס למדריד בקרוב, ומעוניין להביא לחברה שלי נעלי פלמנקו מקצועיות. מישהו יכול אולי לכוון אותי? 1. אם מכירים מקום שווה במדריד לרכוש בו נעליים כאלו.. 2. איזה סוג מומלץ/דגם וכו' תודה רבה לכם מראש...

ספרדיה1

New member
נעלי פלמנקו

שלום ושבוע טוב גם לך, ראשית, לפני שקונים כדאי לחשוב על עקב שלא יעלה על 5 ס"מ עדיף אפילו 3 ס"מ. עקב יותר גבוה עלול לקצר את השרירים ברגליים וחבל....במדריד יש כמה חנויות אני מניחה שעם הביקור תיתקל בהן. הכי טוב לקנות נעליים בחנות של menkes הם ממש מעולים. כמו כן. עדיף לקנות נעל עם חצי מספר נוסף, לדוגמא אם מידת הנעליים של חברתך היא 37 עדיף לקנות 37.5 זאת על מנת לשלול את האפשרות שהנעל תהיה קטנה, וזה גם חוסך את העלויות של החזר הנעליים לתיקון... כתובת החנות : DANCE SPAIN C/Pedro Diez, 21 bis 5ª planta 28019 MADRID בהצלחה מהספרדיה

pinister

New member
נעלי פלמנקו

שלום. מנסיוני הקצר (עם מגפי פלמנקו לגברים) שכלל לא מעט אימיילים, תשובות לא ברורות וקניה דרך האינטרנט של נעליים לא נוחות ולא לגמרי מתאימות, אשמח לתרום מספר טיפים: מספרי הנעליים הספרדיים (בהם משתמשים מנקס ועוד יצרנים) קטנים במספר אחד מהמספרים האירופאיים (הנהוגים בארץ). לדוגמה: 40 אירופאי = 39 ספרדי. הנעליים של מנקס (ואולי רק נעלי הגברים, ואולי של כל היצרנים...) צרות. גם הנעל ה"רחבה" שהזמנתי התבררה כלא מספיק רחבה). באתר של אספלמנקו: http://www.esflamenco.com/enindex.html (המשווקים את נעלי מנקס) יש הסבר מפורט איך לבחור גודל (למדוד את שתי הרגליים ולהוסיף חצי מספר למספר המתאים לרגל הגדולה יותר (כן, לפעמים שתי הרגליים אינן זהות בגדלן)). הנעליים (לפחות של הגברים) ממש לא נוחות ואפילו מכאיבות. בדיעבד, אם יכולתי לקנות נעליים כאלה בארץ, הייתי מכניס פנימה רפידות שתרככנה את החבטות (מה שמגדיל את הנעליים...). בשורה האחרונה: אני הייתי קונה נעליים בארץ כאשר זו שהנעליים מיועדות לה מודדת אותן ואפילו בודקת את נושא הרפידות (אלא אם נעלי הנשים נוחות יותר). עד כמה שידוע לי אפשר לקנות בארץ נעלי נשים, לעומת נעלי גברים שאין בארץ. אז, זה נחמד מאוד להביא נעליים במתנה מחו"ל. הבעיה מתחילה כאשר הן לא מתאימות. בהצלחה. פיני.

למעלה