שלום ובהצלחה

שלום ובהצלחה

פורום אומנות הוא פורום נחוץ בהחלט ! אני מקווה שיצליח, אבל זה תלוי רק בכם ... אני גלעד ואני האמן הכי טוב בעולם, אתם קטנים עליי בהחלט. אני לומד במגמת עיצוב גרפי בראשון לציון ... המגמה הכי מקצוענית בארץ ! אני לומד שם מקצועות מגעילים מאוד שמטגנים לי את המוח בשעות המאוחרות של של השבוע כמו תולדות העיצוב ותולדות האמנות ... אך בנוסף לכך אני לומד גם עיצוב ציור גרפיקה גרפיקה ממוחשבת, ורישום ... שיהיה לכם בהצלחה .. תפרסמו פה יצירות שלכם .. מעניין אותי .. אני מבטיח לפרסם גם ... אולי אפילו מחר ..

N0

New member
תפרסם!

אני אשמח לראות כמה יצירות מחשב טובות.

Hell is beige

New member
תכנס לעמוד שלי...

בטוח שלא היית שם מלא זמן.. הוספתי מלא ציורים בזמן האחרון

N0

New member
GOD DAMM

כן לא הייתי מלא זמן אבל... מאיפה יש לך כל כך הרבה זמן לפרסם את כל הדברים האלה. עזוב שלא ידעתי שאתה מצייר אבל רק לרדת את כל העמוד למטה להגיע לפלסטיקה לקח לי שעה וחצי. בכל מקרה אני שם עכשיו בגללך אני לא ילמד למתכונת לאנגלית שיש לי מחר (לא סתם אני לא אלמד גם ככה ) N0

Hell is beige

New member
:cool:

כרגע יש שם 103 יצירות אחרי שיאשרו לי את הכל יהיו 109 אני אהיה החמישי עם הכי הרבה יצירות בבמה...

N0

New member
פששש...

מרשים ביותר... אהבתי את הדיסק הרשים והברק אני ממש אוהב לצייר ברקים ככה התחלתי לצייר במחשב... בכל מקרה מה זאת אומרת ``תאמינו או לא זה נעשה עם פוטו שופ`` ? עם פוטו שופ אפשר לעשות הכל לא סתם היא עולה כמו דירה קטנה במרכז תל אביב. ראיתי ציורים שאנשים עשו שנראים בדיוק כמו תמונות אפשר לעשות איתה פשוט דברים מדהימים. N0

Hell is beige

New member
זה רק שאנשים לא יודעים ש...

אפשר לעשות עריכות תלת מימד בפוטושופ בטח שלא עם פיצ`ר שמובנה בתוך התכנה ולא עולה כמו ריהוט לדירה בת``א, ובטח בטח לא שזה כלול כבר מפוטושופ 4 (או 5ף אני לא בטוח) חוצמזה זה אחלה טיזר, זאת היצירה עם הכי הרבה כניסות מכל היצירות בעמוד שלי... והרי אנחנו יודעים שמה שמביא כניסות זה טיזר (; אגב, הפוטושופ שלי מקורי!!! אמא שלי גרפיקאית, היא קנתה את זה בקומבינה ב600$...

z.StarDust

New member
בן-אדם!!!

אתה-סביר מאוד להניח שבמגמה בבי``ס שלי:)! ואתה אפילו לא מודע לזה...

למעלה