שלום אנשים.

אליסן

New member
שלום אנשים.

היי מה שלומכם? אשמח אם תעזרו לי . תודה. אז הסיפור שלי מתחיל ככה: חברה שלי ואני ... קצת התרחקנו לאחרונה.... אני לא חושבת ששתינו רוצות את זה , אולי זה קרה בעקבות זמן מרובה יחד .. עוד מתקופת הלימודים טלפונים כל יום ... שיחות הודעות וכו'..עכשיו הבעיתיות שהתחלנו הקית לעבוד יחד בקייטנה... היינו נוסעות יחד חוזרות יחד דברנו המון ועכשיו היא המשיכה למחזור ב' בקייטנה ואני לא.. אנחנו ממש לא מדברות בטל'...היו כמה הודעות שממש מעידות על קרות וניכור..איך חוזרים את המצב לאחור? ואני תמיד מרגישה שאני צריכה לחייג! אני זאת ששולחת הודעה אני יותר היוזמת... וזה דיי נמאס לי .... אני דיי רוצה ועשיתי " מחקר" לראות אם היא תשלח הודעה או תחייג ולא .... זה בא יותר מהצד שלי. אני לא יודעת איך היא תגיב שארים אלייה טלפון לאחר 4 ימים שלא דיברנו ..... המצב ממש מרוחק לעומת .... מה שהיה אולי זה נובע מזמן מרובה ביחד? נמאס מאחת השנייה? או שהיא נפגעה ממני אבל אני לא רואה סיבה שפגעתי בה ואם כן .. למה היא לא באה ואומרת לי מה יושב לה על הלב היא חשובה לי כן.. אבל לא יודעת... זה דיי נמאס לי ליזום ,ולא רוצה שנתרחק..... בגלל סיבות כל שהו ואם יש צריכים לדבר אבל אין תקשורת כלל אלא רק הודעות... שהן ממש יבשות.... מה ההצעה?:) תודה וסליחה על החפירה שבוע טוב

למעלה