"שכל האדם"...

"שכל האדם"... ../images/Emo22.gif../images/Emo24.gif

היי כולנו!!! "שכל האדם ניתן לחלק לשתי קטגטריות: השכל המעשי והשכל העיוני" "הכח השכלי מורכב משלושה דברים: אינטיליגנציה (כשרון הבעה)., כוח השיפוט ושיקול הדעת., כושר הכרה אינטלקטואלי(תבונה)". "נדרש שלטון מלא של השכל בכל פעולות נפש האדם". "מטבעו כל אדם נולד עם כח שכלי, אולם לא עם שכל. הפעלת הכח השכלי היא זו המביאה את האדם אל השכל". "הכח השכלי הוא האקטיבי ביותר מכל חמשת כוחות הנפש של האדם". "כל אדם מגיע אל ההכרה האינטלקטואלית על פי כוחו, ויכולתו של השכל". הרבה אור ואהבה אין סופית ללא תנאי וללא גבול מיכל

darmha

New member
שמתי לב ש..

מיכל היקרה: שמתי לב שאת לא עונה לשאלות אלא רק מעבירה לנו מידע שאותו קיבלת במקום אחר. האם לא יהיה מעניין יותר לקיים דיון מאשר רק לשפוך מידע אחד על השני? האם לא זוהי המהות האמיתית של אהבה? להקשיב, להבין ולהגיב? אתך בדרך יובל

אתה מדבר על דו שיח נכון?../images/Emo24.gif

היי יובל!!! מכוון שאני מכבדת אותך ולא רציתי לתפוס כאן נפח גדול אז קרה בדיוק ההפך. בכל אופן בחרתי להתבטא בעזרת ציטוטים מסיבה טכנית. הכנס לפורום מודעות פנימית ואז תבין. אם בכל זאת אתה מעונין ומרשה לי להביע אבל על באמת את כל העולה על רוחי ללא תחושה של תחרות אלא בהרמוניה ובשיתוף גם אם אני לא בדיוק הולכת בדרך הזן אשמח לכתוב יותר מאשר ציטוטים. בכל אופן את עניני ה"מו" פתחתי על פי דרכי. תקרא למטה בבקשה. הרבה אור ואהבה אין סופית מיכל

darmha

New member
הדיבור האמיתי שלך..

מיכל היקרה, הדיבור האמיתי שלך הוא הדיבור המקורי שלך. הדברים המקוריים שלך יתקבלו כאן תמיד באהבה ובשמחה כי זו התורה האמיתית, אם תביאי אותה לכאן את תרוויחי, יחד עם זאת כולנו כאן גם נרוויח. הדרך הגדולה היא אחת ומכילה את כל הדרכים. אנחנו יוצרים חלוקה ותחרות. כמה אלוהימים יש בארץ הקטנה הזאת, ולמה הם גורמים? דרך האהבה האמיתית היא להניח לתורות, לקונספציות, לדיעות, ורק - ברגע זה ממש - להיות, אז נפתח השער לדרך הגדולה האמיתית, דרך האהבה והאחווה. איתך בדרך יובל

למעלה