שירלי נשמההההההההההההההה

שירלי נשמההההההההההההההה

מממממממ....
אחותי!!!!!!!!!!! טוב שאמרת לי באיי סיי שאת המנהלת פה כי לא ידעתי.. ותגידי לנטע שתעשה אותך כחולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ביי נשמה נדבר.... חולה עלייך: חני!!!!!!! י~ו~ס~י~~~ע~ד~ן~~~ה~מ~ל~ך~! <------ אני יודעת שזה לא במקום!!!!!!!!! אבל את תתגברי.....נכון?!?! יופיייי!!!
יאללה בייייייייי

שירלוש~

New member
המלך הוא אביב.....דהה ../images/Emo24.gif

חני מתוקתי... עם כל ההערכה שלי כלפייך....כאילו הלו?! המלך הוא אביב --- דההההההה!!!!!! משפט חכם שחברה שלי אמרה פעם: yossi Eden???? NO!!!!! Aviv geffen? Daaaaaaaaa בקיצור..... אביב גפן שולט!! יוסי עדן - ? ממש לא! אבל חני פאר--- כן!!!!!!! לאבינג יו סיסטר, שירלושית~

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יו נשמה קרעת אותי שכתבת יוסי עדן לא בלה בלה בלה חני פאר-כן!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מתה עלייך הרגת אותי מצחוקקקקקקקקקקק ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ אה...טוב אז ככה....מתי חברה שלך אמרה יוסי עדן לאאאאאאאא???? האאאאאאא???? מי זאת???? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נשבעת לך אני לא מפסיקה לצחוק פה ה-ר-ג-ת---א-ו-ת-י-! את כזאת נשמה אני חולה עלייייייייייייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ויוסי עדן כן מלך!!!!!!!!!!!!! חחחחחחח.......תגידי אחותי בלי להעליב כי את יודעת שאני מתה עלייך......למה אביב נראה איך שהוא נראה בתמונה?????? פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הוא מפחידדד........חחחחחחחחחח סתם סתם!!!!!!! שרופה עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךך הנה תראי תמונה יפה... ביי נשמה שלי!!!!!!! (יוסי עדן המלך!!!!!!!)

למעלה