שירים מומלצים למי שלא מכיר ת'להקה

שירים מומלצים למי שלא מכיר ת'להקה

קודם שתי הערות: א - השירים המומלצים פה הם פרי דיעה אישית שלי אז אין צורך להתייחס לזה כתורה מסיני (או כMCing מפיה של אלישה דיקסון
) ב - אם מישהו חושב ששכחתי איזשהו שיר פה, שירגיש חופשי להמליץ עליו
עכשיו דעתי האישית והסובייקטיבית על השירים המומלצים למי שעוד לא שמע את Mis-teeq
Scandalous המוכר שמושמע לא מעט בארץ Style - הסינגל האחרון של הלהקה שממש שמעתי אותו אצל דידי הררי (אם כי הוא התחיל לברבר בדיוק כשהגיע סולו הMC של אלישה
) Can't get it back - סינגל שיש לו שתי גרסאות מעולות (בכל אחת מהן MCing שונה של אלישה). אישית אני מעדיף את הRadio cut על הגרסא של הקליפ אבל זה יותר עניין של טעם Roll on/This is how we do it - השיר הזה קצת מבולבל - יש לו כמה גרסאות (פחות או יותר חצי מהDJs בבריטניה עשו לו מיקס משלהם) וכולן טובות. הB-side של הסינגל הוא This is how we do it כפי שהופיע בסרט של עלי ג'י. B with me - ההעדפה האישית שלי היא לגרסה הקצבית יותר שנעשתה ביחד עם Bump N Flex Secrets of the night - פשוט תקשיבו לו עד הסוף That type of girl - כנ"ל
All I want - אישית אני מעדיף את המיקס הקצבי המעולה של DJ Sunship One night stand - גם פה דעתי נוטה לטובת המיקס של Sunship Just for you - שיר מעולה Home Tonight - שיר שנוגע יותר בSoul ופחות בסגנון הרגיל של הלהקה Strawberrez - כנ"ל... זהו, אלא אם כן אני אזכר אחרי זה בעוד שירים מומלצים

למעלה